Подивився Кужіль в “Народ проти”

Найбільше мені сподобався спіч одного із бувших депутатів “Батьківщини” Ганущака, який тепер став видатним іканаміздом. Він громогласно і дуже пафосно заявив, що 130 мільярдів щорічного обслуговування державного боргу – це борги Тимошенко, взяті нею за час другої каденції.

Ну ахуєть тепер. Тобто, Янукович боргів не брав, Яценюк боргів не брав, Гройсман боргів не брав, і більше того – на протязі семи (СЕМИ, Карл) років ніхто борги не виплачував, і тільки зараз завдяки “потужним рехвормам” ми почали виплачувати “борги Тимошенко”.

Поліз я на сайт Мінфіна. Можете самі поглянути, як “стидливо” наші можновладці ховають статистику державного боргу по роках:
https://www.minfin.gov.ua/…/derzhavnyi-borh-ta-harantovanyi…

Після цієї екскурсії на сайт “прогресивних ріхварматерів” я прошу пройти ось по цьому лінку, де можна побачити прекрасний графік, скрин якого я прикладаю до цього поста.

http://www.cost.ua/budget/debt/

На ньому яскраво видно, що карколомний ріст державного боргу розпочався з 2013 року – тобто, коли Янукович остаточно прожер золотовалютний запас, залишений йому Тимошенко.

І що цікаво, ані нинішній “покажу, як треба керувати державою”, ані минулий, “патріотичний, який зважився на важкі реформи” не лише не проводив політику повернення боргів, а й активно набирався нових – “як сучки блох” (с)

Так чиї борги ви віддаєте, задриги?

Борги Тимошенко, чи ВАШІ ВЛАСНІ борги, які ви на голубому оці вішаєте на Тимошенко, користуючись тим, що ваші слова не можна перевірити – бо ви тупо приховали статистику? Як ви взагалі смієте заявляти, що Тимошенко завжди проводила політику нарощування боргів – коли самі не тільки її проводите, а й посадили Україну в боргову яму – що зовні, що всередині?

Про вашу совість я питати не буду, у вас її зроду не було.

 

 

Вячеслав Ільченко, 11.11.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Подивився Кужіль в “Народ проти”"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий