Політологи: У Порошенка майже немає шансів переобратися на другий термін

UAINFO, 22.12.17

 

Політичні підсумки 2017 року полягають в тому, що Петро Порошенко не має шансу виграти наступні президентські вибори.

Як повідомляє власний кореспондент UAINFO, таку думку у п’ятницю, 22 грудня, висловили політичні експерти на підсумковій за рік прес-конференції в ІА “Інтерфакс”.

 “Перший підсумок: за результатами 2017 року у президента Порошенка немає шансів переобратися на другий термін. Майже немає.

Другий підсумок: на цей момент президент Петро Порошенко став кульгавою качкою”, – заявив Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Він закликав звернути увагу на результати 4 хвиль місцевих виборів у ОТГ, які відбулися упродовж року: “Вибори в ОТГ – це і є соціологія. І за цією соціологією – подобається це комусь чи не подобається – перше місце займає “Батьківщина”, друге БПП”.

Політичний експерт Костянтин Матвієнко нагадав: за результатами 4 хвиль місцевих виборів у політичної сили Юлії Тимошенко – 28% від депутатів, висунутих партіями, а у БПП – лише 18%.

Матвієнко підкреслив, що результати місцевих виборів підтверджуються останніми соціологічними дослідженнями.

“За даними групи “Рейтинг”, якби вибори президента відбувалися найближчим часом, у другому турі Юлія Тимошенко перемагає Порошенка з відривом десь у 6%. Станом на сьогодні: у Тимошенко 27% підтримки, у Порошенка – лише 21%”, – навів дані досліджень Матвієнко.

Вадим Карасьов підтвердив: «В лідерах залишається Юлія Тимошенко. Багато людей хочуть, щоби хтось прийшов і навів порядок. І тому вважають, що це може зробити тільки лідер “Батьківщини”.

Директор соціологічної служби “Український барометр” Віктор Небоженко зазначив, що в опозиційній палітрі у 2017 році відбувся злам: “Якщо у 2015 і 2016 президент добре виглядав на фоні Юлії Тимошенко і “Батьківщини”, то цього року збергіється стійка тенденція, що Тимошенко має достатньо високі рейтинги, вищі, ніж у президента”.

“Той факт, що “Батьківщина” вийшла на такі високі позиції, свідчить про те, що в Україні можливі історично довгі партії, на довгі лідерські дистанції. І погано, коли з’являються політичні проекти на один сезон, а потім щезають і не несуть відповідальності за свої дії”, – сказав Віктор Небоженко.

Послесловие Oko.cn.ua:

На месте политологов, я бы не был столь оптимистичен, потому как шоколадный барыга и не собирается проводить честные выборы.

Для начала ради интереса просмотрите ведущие СМИ – многие из них сообщили сегодня об этой пресс-конференции? То-то!

Ну и вообще, всем оптимистам, напомню известную сцену из “Бриллиантовой руки”

 

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

3 комментария читателей статьи "Політологи: У Порошенка майже немає шансів переобратися на другий термін"


 1. Виктор
  23.12.2017
  в 02:57

  Прекрасный сайт, с возвращением,, Татьяна!
  Ну а насчёт выборов, первый срок обеспечена пожизненно, если не сбежит в. Ростов

  0

 2. Виктор
  23.12.2017
  в 03:01

  Прекрасный сайт, с возвращением,, Татьяна!

  0

 3. Arkadiys
  23.12.2017
  в 06:34

  “На месте политологов, я бы не был столь оптимистичен, потому как шоколадный барыга и не собирается проводить честные выборы.”
  Полностью согласен. Вальцман принадлежит к тому типу преступников, для которых нет никаких тормозов.

  0

Добавить комментарий