Попри усі хитрощі влади

Попри усі металоконструкції на майдані Незалежності та інші хитрощі влади, віче за відставку Петра Порошенка з посади президента відбулось!

В акції взяло участь, приблизно, 15 000 чоловік, не рахуючи поліції

Наступного разу Петру Порошенку необхідно буде заставити металічними одоробалами не лише майдан Незалежності, але і Європейську, Михайлівську, Поштову, Контрактову площі… А може заблокує усі площі, парки та сквери столиці? У нього на це розуму вистачить.

Перед віче прихильники “Руху нових сил” пройшли центром столиці від парку Шевченка вулицею Володимирська до Михайлівської площі, потім – до Європейської площі.

Наступне віче анонсували 18 лютого.

Як заявив зі сцени на Європейській площі депутат парламенту і соратник пана Саакашвілі Юрій Дерев’янко, президента України закликали “прийти в цей день на Майдан і оголосити про свою відставку”.

Він також додав, що 18 лютого о 12:00 планується проведення побідних акцій не лише у Києві, але й “в усіх областях України”. Цю резолюцію схвалили учасники мітингу.

За словами організаторів, автоколона мітингувальників з близько 30 машин вирушила додому до Петра Порошенка, щоби особисто вручити йому запрошення на акцію 18 лютого.

Rostyslav Demchuk, 04.02.18, facebook

 

 

Послесловие админа Oko.c.ua:

 

Пост достоин внимания читателей ради одной только совершенно шикарнейшей фразы “В акції взяло участь, приблизно, 15 000 чоловік, не рахуючи поліції.”

 

Замечу, что у придурков во власти не нашлось воли, сил и средств, чтобы дать отпор кремлевскому карлику при аннексии Крыма и воспрепятствовать захвату Донецка с Луганском силами одиночных ДРГ.

 

Но зато когда на Банковой начинают гореть пердаки и трещать стулья, то на защиту власти от собственного народа почему-то всегда находятся и воля, и силы, и средства.

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Попри усі хитрощі влади"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий