Порошенко. Національні Дружини. Виклики-2018
Президент України Петро Порошенко під час прес-конференції 28 лютого 2018 року:
«І я хочу запитати кожного з вас, коли ви дивилися на Національні дружини на Хрещатику, кожен з вас відчував себе в більшій безпеці»
Скажіть, будь ласка: чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні, яка веде війну четвертий рік (яку Порошенко обіцяв закінчити за тиждень)?
Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні з президентом, який веде бізнес з ворогом, кидає державу і пост Головнокомандуючого під час війни на тиждень задля відпустки на Мальдівах, президент якої є попом патріархату держави-агресора, чиї діти і родичі зухвало демонструють прихильність до Росії?
Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні з «фантиковою» реформою поліції, яку нам видавали за панацею від криміналу. Наспраді ж вулиці потонули в криміналі і наркотиках.
Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні, де армія деградує на очах, де соціальна та економічна ситуації близькі до колапсу, але президент (завдяки сліпому трасту) – стає все багатшим і багатшим?
Якщо так, то вам не комфортні добровольці, які йшли на Схід в найстрашніші хвилини, які тепер допомагають під час стихійного лиха або підтримують порядок на вулиці. Тоді ваш президент – Порошенко і він захистить вас від «загроз і небезпек» таких як: сильна армія, сучасна держава з самостійною зовнішньою політикою, порядок і закон на вулицях, інноваційна економіка, активізм суспільства і національна ідея.
Він збудує «Україну його мрії» – безхребетну і беззахисну країну-колонію, «аграрну наддержаву»: без армії, без науки, без економіки, кінець кінцем – без населення, яке виїде в Польщу по гриби. З його точки зору, так і зручніше, адже нікому буде доброволити, самоогранізовуватися і будувати країну.
Якщо ви такий, то Порошенко – це саме те, на що ви заслуговуєте!
Але ми не такі! Ми боролися за цю країну, воювали за цю країну, ми мріємо про нову країну і здобудемо її! Не для Порошенка і йому подібних, а для майбутніх українських поколінь!
P.S. Порошенко назвав свою сьогоднішню виставу «Виклики 2018». Констатуємо, що на 2018 рік, як і на 2017, 16, 15, 14 – Порошенко є ключовим «викликом» і небезпекою для нашої країни.
Андрій Білецький, 28.02.18, Блоги «Українська правда«
Метки: Андрій Білецький
Сливка
01.03.2018
в 20:40
Белецкий хоть и патриот(именно патриот,а не очередной «общественный активист»,мычащий о прелестях внешнего управления под чутким руководством Джона Маккейна и Мари Йованович),но не замечает за деревьями леса.А лес заключается в том,что народу Украины,в подавляющем большинстве плевать на СВОЮ страну.Этим Украина отличается от России-там,при том,что население так же ненавидит олигархов,они понимают,что иностранный контроль над госорганами-это пизд@ц для страны,поэтому есть предпосылки к общественному договору в духе «одну часть элита ворует,другую пускает в дело,а всё,что осталось-раздаёт в виде подачек».А у нас любой общественный договор все стороны рассматривают как пустой трёп,на который можно наплевать в любой момент.
Поэтому идеальным вариантом развития страны является:
1)Установление диктатуры,сравнимой со сталинской
2)Доходчивое обьяснение селюкам(Чтобы крестяне не обижались,обьясняю-особо тупой вид Homo Soveticus,отличающийся любовью к апломбу и нелюбовью к логике,умноженными на заискивание перед белыми саибами),почему синица в руке лучше журавля в небе
3)Построение системы,основанной на макиавеллистском принципе «своим-всё,чужим-закон»
Есть правда ещё вариант с разрушением Украины на несколько частей,на некоторых из которых местные царьки будут вынуждены установить такой режим,но в связи с любовью наших людей к самообану и различным манипуляциям фактами,этот сценарий может обойтись в несколько миллионов жизней,поэтому первый вариант смотрится привлекательнее.
st
02.03.2018
в 16:04
Коли НацДружинники тричі відмудохають сотню тітушок (кличківських, трухановських, ахметовських, пашинських, кернесодобкіних, рейдерів-забудовників, т.д.), разом з їх працедавцями — їм можна починати допомагати.
В противному випадку хунвейбіни/коричньово/чорнорубашечники принесуть «…1)Установление диктатуры,сравнимой со сталинской…»
В дупу таку «патріотичну» перспективу, разом з їх покровителями.
В дупу «Гаранта», що вчергове обісрався, бо виявив злочинну бездіяльність щодо невідомого парамілітарного угрупування в центрі європейської країни.