Послухав коментарі тих, хто радіє прийняттю цього закону. Потвори

Закон 7163 прийнятий.

Які наслідки?

Збройні Сили України під керівництвом Верховного Головонокомандувача Порошенка не звільнятимуть окуповані землі України і українських громадян. Вимоги Конституції України щодо захисту територіальної цілісності і суверенитету України, захисту громадян вони виконувати не будуть, натомість підмінили їх цим законом. Вигідним українським мародерам бізнесам з “агресором і окупантом” у Московії, з Московією і з окупованими територіями ніщо не заважатиме. Мобілізації суспільства і ресурсів країни для відсічі агресії не буде. Необхідних змін в системі оборони країни і належного збільшення оборонних спроможностей не буде.

Це для мародерів і є їхнім державним суверенитетом.

Послухав коментарі тих, хто радіє прийняттю цього закону. Потвори.

***

Я завжди вважав, що коли є агресія, то країна опирається їй всіма способами без винятку. Розривають дипломатичні стосунки, торгівлю, громадян країни-агресора висилають або інтернують, агресорів знищують всіма можливими і неможливими способами. Вважав і вважаю, що якщо все це не роблять, то погодилися з результатами агресії. Себто де-факто здали, “злили”, продали. Себто агресії вже нема, є нова реальність. І ніяке надування щок, ніякі голосні заяви, ніякі папарці цього не змінюють. Або війна, або бізнес. Бува, що війна і є тим бізнесом, як це у нас наразі.

Деокупація, кажете?

 

Святослав Стеценко, 18.01.18, facebook

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Послухав коментарі тих, хто радіє прийняттю цього закону. Потвори"


 1. Сливка
  18.01.2018
  в 18:32

  Тут как раз можно процитировать известную фразу Лаврова

  0

 2. SergStar
  19.01.2018
  в 14:40

  незрозуміло, з цим законом все ж хоч трохи стане краще або гірше?

  0

Добавить комментарий