Про сучасну війну

Прочитав імбецильні дописи навколовійськових “стретегів” та “волонтерів” у відповідь на критичні статті Glen Grant та Natan Chazin. ЗСУ це єдине вйсько яке справді воює? ЗСУ постіно підвищує майстерність і вчиться? Ви дійсно вважаєте що координація дій підрозділів одного БТГ це сучасна військова майстерність?

Ви справді думаєте, що на сході України іде війна? Я маю на увазі не політичний аспект, а саме військовий. Ви вважаєте що сидіння у окопах та лінивий обмін пострілами із забороненої якимись угодами зброї це сучасна війна? Жабячі стрибки? Десять кілометрів території за три роки? Seriously, fuckers?

Сучасна війна це знищення армії Саддама Хусейна коаліційними силами за 21 день із загальними дружніми втратами у 172 вояків проти 10,000 здохлих ворогів.

Сучасна війна, це випаровування за годину бригади орків трьома нудьгуючими JTACами з нульовими дружніми втратами.

Сучасна війна може бути тільки мобільною, тому що будь-яка ціль, яка стоїть на місці більше трьох хвилин вже знищена.

Сучасна війна це моментальна неочікувна смерть, яка прилітає незрозуміло звідки і зникає невідомо куди.

Сучасну війну виграють добре треновані професіонали, які дивляться у екрани компьютерів і тиснуть кнопки. Вони навіть більше не говорять нічого у радіостанції, а обмінюються текстовими повідомленнями. Зі смайликами.

У сучасній війні нема місця героям, бо герої небезпечні у першу чергу для свого війська. Герої можуть з’являтись тільки як результат штабного ідиотизму та непрофесіоналізму.

У сучасній війні супротивник знає стан справ у вашому війську краще за вас і раніше за вас, якщо тільки ви не випереджаєте його на три кроки своєю майстерністю.

Сучасна війна не дивиться на те, що у вас бідна корумпована наскрізь країна. Їй байдуже на ваших радянських котловодців та заробітчан з сардельками. Вона прийде і перетворить ваше військо на смердючий м’ясний фарш, а техніку на іржаве залізо.

У сучасній війні виграє не “розумна” зброя, хоча вона допомагає вигравати більш ефективно і з меншими втратами. Її виграють тисячі “стратегічних капралів”, якими не потрібно командувати, бо вони знають що робити краще за генералів.

Ви готові до сучасної війни? Ні? То готуйтесь, курви, бо вона прийде. Неминуче.

 

 

Gary V. Koval, 17.02.18, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Про сучасну війну"


 1. Петрович
  19.02.2018
  в 00:59

  У сучасній війні виграє не “розумна” зброя, хоча вона допомагає вигравати більш ефективно і з меншими втратами. Її виграють тисячі “стратегічних капралів”, якими не потрібно командувати, бо вони знають що робити краще за генералів. good
  Коли з Іраку США вимели генералів і армія змінила стратегію ведення війни, “капрали” покінчили з ІДІЛом і вивели війська з країни.

  0

Добавить комментарий