РЕЖИМ ПОРОШЕНКА Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ

Що я мушу сказати відносно переслідування діючою владою громадян Грузії? Скажу те, про що казав вже давно і не раз:

РЕЖИМ ПОРОШЕНКА Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ.

І це не лозунг. Це факт, усвідомлення якого дає логічні відповіді на будь-які незрозумілості у поведінці нинішньої української влади.

Чому Гіркін спокійно вийшов з оточення в Слов’янську, а українські військові і добровольці були розстріляні московитами при виході з оточення під Іловайськом? – А ось саме тому.

Чому потім сталося вельми прогнозоване оточення української армії у Дебальцево і не було зроблено жодної спроби контратакувати на інших ділянках фронту, де сили ворога були послаблені, для виправлення ситуації і запобігання ганебній втечі наших військових з “Дебальцевського котла”?

Чому діючою владою переслідуються добровольці і військовослужбовці – патріоти і чому нею були вбиті віддані Україні патріоти Олександр Музичко і Олег Мужчиль?

Чому відбулися зрадницькі мінські угоди і чому у Мінську Україну представляє кум загарбника української землі Путіна – кадебістський вилупок, українофоб Медведчук?

Чуму в кінці кожного серпня влада вшановує пам’ять чотирьох загиблих нацгвардійців, які цю владу захищали і зовсім не згадує про сотні загиблих під Іловайськом українських вояків, які захищали Україну?

Чому Україна і досі не просто не розірвала дипломатичні відносини з агресором, а ще й має з Росією діючий договір про дружбу, співробітництво і партнерство?

І таких “чому” можна задати і згадати ще не один десяток. Тому, сьогодні, коли режим розпочав полювання на грузинів, які захищали Україну у війні з Росією, питань, чому це відбувається не повинно бути. Питання є тільки одне : чому цей пропутінський режим в Україні і досі існує?

 

 

Олександр Ружанський, 19.11.17, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "РЕЖИМ ПОРОШЕНКА Є ВАСАЛЬНИМ КРЕМЛЮ, ЗРАДНИЦЬКИМ І ЗЛОЧИННИМ РЕЖИМОМ"


 1. Сливка
  19.11.2017
  в 20:44

  “Питання є тільки одне : чому цей пропутінський режим в Україні і досі існує?”

  Тому що його допустили до влади.
  Мене неодноразово звинувачували в тому,що я з неповагою відношуся до Небесної сотні та людей,що загинули під час війни на Сході.Але ці звинувачення лунають з боку тих людей,що в 1991 році обрали головою держави третю людину в Політбюро,а в 2014-засновника ПР.

  1

Добавить комментарий