Що не так з аналізами Порошенка?

Олексій Братущак, 14.04.19, “УП” блоги

 

Ви ще пам’ятаєте, що Зеленський та Порошенко здавали аналізи?

Запитую не просто так. Бо у вирі інформаційних подій це могло вже і загубитись. Більше ж тижня минуло. А зараз інформація може жити лише кілька годин.

Згадали? Добре.

Пам’ятаєте яка лажа була з аналізами Зеленського? Починаючи від обрання клініки колишнього бізнес-партнера, який більше схожий на афериста та російську консерву. Закінчуючи помилками з датою у результатах аналізів та виправданням працівників клініки.

А пам’ятаєте, які результати аналізів Порошенка?

Що показали дослідження 4 (чотирьох) медичних установ Києва та запрошених іноземних волонтерів (тут навіть не мова про підміну всесвітнього антидопінгового агентства WADA на волонтерську антидопінгову асоціацію VADA)?

От і я не пам’ятаю.

Брифінг одного лікаря я до уваги не беру.

Це все одно, що вірити на слово працівникам клініки екс-бізнес-партнера Зеленського, що вони помилися в даті.

Де документи?

Минуло більше тижня з дня, коли Порошенка здавав аналізи на Олімпійському чотирьом медичним установам, а результати аналізів досі не оприлюднені. Іноземні волонтери брали аналізи 10 квітня, обіцяли результати протягом 2-3 днів, і теж – нічого.

Хто там після роботи над помилками відповідає у Порошенка за комунікації? Агов, народ, що там з аналізами? Ми ж хвилюємось…

Історію з аналізами команда Зеленського запустила наче як відповідь на закиди, що їхній кандидат вживає наркотики. Порошенка вони хотіли перевірити на алкоголізм.

Чому саме алкоголізм?

Моя версія така: ключові особи в ЗеКоманді мають проблеми з інформаційною гігієною. Вони є споживачами російської пропаганди та маніпуляції.

Саме з РФ розганяли інформаційні хвилі, що Порошенко зловживає спиртним.

Це не так. Наближені до Порошенка знають, що спиртне йому протипоказано.

Це не означає, що він не може навіть 100 грам хильнути. Може.

Тільки після цього (навіть після незначних доз алкоголю) Порошенку може знадобитися медична допомога.

Отже, аналізи не можуть підтвердити алкоголізм Порошенка. Більше того, вони мали б підтвердити: президент не страждає на алкоголізм.

Але ж чому тоді ці результати досі не оприлюднили?

2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Що не так з аналізами Порошенка?"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий