Що не так з вимогами протестувальників під Верховною Радою?

Відразу напишу, щоб не було нерозуміння, що я аж геть не противник протестів проти нинішньої влади, а якраз навпаки, вважаю, що нинішня влада веде Україну до катастрофи(та , власне, катастрофа вже є-ми найбідніші і найкорумпованіша країна в Європі, з цинічною і ненажерливою владою).

Окрім того, я вважаю, що краще робити помилки, аніж не робити нічого.

Тому протести під Верховною Радою я підтримую.

Та що ж не так з вимогами протестувальників?

Біда в тому, що виконання вимог, які висунули протестувальники жодним чином не змінить ситуацію в Україні. Жодним!

Влада продовжуватиме збагачуватися, а народ і далі жебракуватиме. Україна і далі сповзати ми у ментальний «рускій мір»(контроль медіа, маргіналізація опозиції, монополізація економіки і влади).

Подумайте самі. Які вимоги висунули протестувальники?

 1. Антикорупційний суд.
 2. Зняття недоторканості з депутатів.
 3. Новий закон про вибори.

Постояли тиждень-другий і народили ще одну вимогу:

 1. Закон про імпічмент Президента.

І що? Та нічого, навіть у разі тотального прийняття всіх цих 4 законів.

Узурпація влади в Україні відбулася не на рівні Вкрховної Ради. Верховна Рада-це нині не влада, це зграя кроликів, які б’ють в барабани за командою з Адміністрації Президента. Буде команда-та вони на тих барабанах своїми чи чужими картками симфонію забабахають, а не те, що марш. А не буде вказівки-самі вони геть в політичному плані імпотентні не самостійні.

Чи заважатимуть ці 4 вимоги монополізації влади Порошенка? Ні, не заважатимуть.

1.Антикорупційний суд, як і всі суди під Порошенком (і безліч «антикорупційних» структур) неформально узгоджуватимуть діяльність з АП. (Всякі НАБУ, ГПУ, Печерські суди Вам у приклад).

 1. Недоторканість депутатів-тема популярна в народі. Але жодним чином не впливає на зловживання. Он, у міністрів нема недоторканості, і що? Та нічого. Покращення депутатського корпусу від цього не відбудеться. Переконаєтеся згодом.
 2. Закон про вибори? Ви думаєте, він буде краще? А чому не гірше? Прийматиме то його ВР, абсолютно підконтрольна Президентові. Назвуть Вам «відкриті списки», і дадуть повну мажоритарку. От тоді і почухаєте потилицю:а де ж і коли нас надурили ? Та буде пізно. Вже не кажу про тезу «контрольованої опозиції»-спочатку типу «справедливий закон» про вибори, і лише потім самі вибори. Теза облудна за своєю суттю, і зрештою функцію поховання дострокових виборів вона вже виконала.
 3. Навіть «страшний» закон про імпічмент може бути прописаний так, що Президентові він в житті не загрожуватиме. Виписали ж ці депутати закон про люстрацію так, що під нього не потрапив міністр уряду Януковича Порошенко(!).

Тому і перехоплює ініціативу Порошенко, і каже, що і він проти недоторканості нардепів, та і про Антикорупційний суд трохи не з дитинства мріяв. Почекайте, Ви ще дочекаєтеся закон про «відкриті списки» від БПП.

А опозиція і тоді навряд усвідомить, що через агентуру СБУ в керівництві партій і громадських організацій насправді підіграє владі.

То чого ж боїться Порошенко , і яке гасло слід було висувати?

Єдина необхідна вимога — дострокові перевибори Президента.

Скажете, людей було б менше на протесті? Можливо. Хоча згідно соціології понад 50 % українців підтримує дострокові вибори Президента.

Скажете, що підконтрольна Порошенкові Верховна Рада не задовольнила цієї вимоги?
Так, не задовольнила б. Але суспільство і опозиція почали б мислити в правильному напрямку. Відсіялися б «контрольована опозиція», яка лише імітує боротьбу, почався пошук спільних оптимальних кандидатів, почався б пошук алгоритмів співпраці і боротьби з адмінресурсом і фальсифікаціями на виборах.

А так, коли прийде час президентських виборів знову все це не встигатимуть. Що лише потрібно Порошенкові і його клептократичному режиму.

От як багато залежить від правильних гасел і вимог.

 

 

Олександр Доній, 30.10.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Що не так з вимогами протестувальників під Верховною Радою?"


 1. PiligrimK
  30.10.2017
  в 19:25

  Єдина необхідна вимога — дострокові перевибори Президента.
  І таку вимогу люди підтримали б!

  0

 2. Arkadiys
  31.10.2017
  в 07:31

  Согласен с Олександром. Михо и его друзья прикидываются валенками. Крайне необходимы перевыборы президента и малохольного парламента.

  Розпрягайте, хлопці, коні
  Та й лягайте спочивать
  Поки демократ Олесь Доній
  Долю вашу буде вирішать.

  Натягнувши лати та шоломи,
  Потішні затівают бої.
  Замість того, щоб без втоми
  Рушницю взяти та набої.

  Вчера на ньюсван послушал Тимошенко. Такого от нее не ожидал. От огорчения опустилась матка. У нее, повидимому, наступила менопауза и началось разжижение головного мозга. Она высказалась за непротивление злу насилием – атопутиннападет. Надо подождать очередных выборов (чего очень хочет путин и его подручный петя).
  Представляю такую картину: — шоколадный барыга развратно насилует девицу. Она кричит и просит летальной помощи. Юля на это дело озабочено смотрит и призывает не беспокоить насильника, потому что он может девицу покалечить Надо подождать, когда он закончит и сказать ему, что он плохо себя ведет.
  Охренеть! По моему, уже слово Украина можно писать с маленькой буквы. Петя слил украину в унитаз.

  0

Добавить комментарий