ЩО РОБИТИ?

ЖОВТНЕВІ ТЕЗІСИ. ЯКИМИ ВОНИ МОЖУТЬ БУТИ НА МІЙ ВЛАСНИЙ ПОГЛЯД

 

В цьому дописі питання зрадницької і злочинно – корупційної сутності діючої влади не обговорюється з причини його очевидної риторичності.

Приклад. Після фактичної капітуляції Османской імперії в 1918 році, Кемаль Ататюрк, який був незадоволений капітуляцію, звільнився з турецької армії і влітку 1919 р. почав створювати нові органи представницької влади в Туреччині на противагу існуючим. Після розпуску османського парламенту Ататюрк оголосив про скликання Великих національних зборів Туреччини, які стали новим парламентом, після чого створив паралельний османському, уряд, який почав працювати в Анкарі.

За це Османській уряд засудив Ататюрка до страти. Але, вже було пізно. Влада поступово, але швидко перейшла до Ататюрка і його прихильників. Своїми подальшими діями Кемаль Ататюрк зупинив окупацію Туреччини, повернув частину втрачених територій і на руїнах ісламської, Османської імперії створив потужну національну державу – Туреччину.

Звісно, що будь-який історичний та успішний приклад не може бути повною калькою для застосування в майбутньому. Проте, приклад створення паралельних органів влади Ататюрком може бути корисним для України. Бо наша паскудна діюча влада ні за яких обставин добровільно піти не погодиться. А, якщо і погодиться, то тільки для того, щоб за рахунок політичного шахрайства і махінацій повернутися знов.

Тому, план порятунку України може бути таким:

  1. Як можна скоріше зібрання патріотичних активістів, політиків і представників націонал-патріотичних рухів які беззаперечно опозиціно налаштовані діючій владі. Таке зібрання повинно в найкоротший термін відпрацювати лише одне, але надважке питання : вибори в Конгрес національного порятунку України (назва умовна), який стане громадянською альтернативою існуючій владі.
  1. Обраний Конгрес створює свої представницькі органи на місцях, в першу чергу, в обласних центрах і максимально акумулює навколо себе патріотичний громадський актив.
  1. КНПУ оголошує вимоги:

– негайна відставка Порошенка;
– прийняття Верховною Радою в найкоротший термін нового закону про вибори, виключно на пропорційній основі, за відкритими спискам, і з забороною обиратися до ВР більше двох разів;
– відставка діючого складу ЦВК і обрання нового з обов’язковим узгодженням нових членів з КНПУ.
– розпуск, одразу після прийняття вказаних законов, діючої Верховної ради і оголошення нових виборів до неї.

  1. КНПУ створює конституційну комісію, яка або, виробляє нову Конституцію, або пропонує зміни до діючої. За цими змінами повноваження Президента максимально звужуються до церемоніальних і підстраховочних функцій. Єдиною головою виконавчої влади стає Прем’єр-міністр обраний парламентом.
  1. Аби уникнути збройного протистояння в державі, на період до обрання нової ВР, КНПУ, разом з діючим парламентом, створює технічний уряд де усі силові міністри та міністр закордонних справ призначаються тільки за узгодженням з КНПУ.

Це, щодо технології зміни діючої влади. Все дуже схематично і з урахуванням запобігання громадянського конфлікту.

Щодо подальших змін в країні. Моє особисте бачення:

  1. Ліквідація ГПУ в нинішньому вигляді і створення нової прокуратури з єдиною функцією державного обвинувачення. Скорочення за таким сценарієм прокурорів мінімум в 3 рази.
  1. Створення справжнього суду присяжних. Звільнення і перепризначення всіх судей за відкритим і публічним конкурсом.
  1. Скорочення МВС мінімум в 2 рази з переходом від окремих оперативних і слідчих структур до загальної служби детективів.
  1. Повна ліквідація державних адміністрацій. Вся влада на місцях – органам місцевого самоврядування.
  1. Радикальне зниження розмірів і кількості податків. Ліквідація корупційного ПДВ і перехід на податок з продаж.
  1. Ніяких соціальних податків з робітників на підприємствах. Всі податки на фізичну особу людина платить самостійно, завдяки чому починає самостійно оцінювати розмір податків через власну кишеню.
  1. Максимальне залучення великих і технологічних інвестицій. Компанія, яка вкладає не менше $50 – 100 мільйонів звільняється від всіх податків на 10 років за єдиною умовою – Мінімальна заробітна плата некваліфікованих робітників – 500 доларів, у кваліфікованих та інженерів – 1000 доларів.

Інвестиційні галузі : автобудівництво, авіаційна та космічна промисловості, робототехніка, сучасне верстато і приладобудування, електронні технології і тому подібне.

  1. Безмитове і безподаткове ввезення уживаних автівок з Заходу не старше 15 років. Єдина платня при реєстрації такої автівки – 100 доларів на дороги.
  1. Визнання неконтрольованих територій Донбасу і Криму окупованими Росією з припиненням соціальних виплат усім, хто там знаходиться на постійній основі. Зекономлені гроші видавати переселенцям з окупованих територій для придбання житла
  1. Негайне встановлення візового режиму з РФ, поступове, але швидке припинення усіх економічних зв’язків з Росією до звільнення УСІХ захоплених нею українських територій, включаючи Крим;
  1. Введення процедури підтвердження українського громадянства для всіх громадян України шляхом проходження іспитів на знання української мови та Конституції України. Особи , які не пройдуть дані іспити, або відмовляться від них , позбавляються громадянства України і отримують статус негромадянина, або часткового громадянина зі збереженням соціальних гарантій, але позбавленням права обирати і бути обраним до органів державної влади і займати державні посади.
  1. Відміна усіх законів прийнятих ВР з порушенням регламенту і процедури та встановлення суворої кримінальної відповідальності за голосування за іншого депутата у ВР та у всіх інших представницьких органах влади.

UPD. Не став писати тут про обов’язкове притягнення до відповідальності всіх з очільників діючої влади, які задіяні в корупції і державній зраді, бо це потребує більш детального опису. Проте, необхідність повернути дію принципу невідворотності покарання саме для держслужбовців є одним з ключових моментів.

Друзі, вибачаюся, поспіхом забув написати про дуже важливу річ.

Вважайте це пунктом 14. Обов’язкове повернення у власність держави всіх стратегічних об’єктів енергетики. Я не соціаліст. Мова йде про енергетичну безпеку країни і про забезпечення населення України енергоресурсами за справжніми цінами, виходячи з собівартості загальнонеобхідного товару і амортизаційних та направлених на перспективу видатків. Існуюча “ринкова” ціна на енергоресурси, це шахрайська схема і корупційна маніпуляція.

Взагалі-то, в цьому тексті дуже мало написано. Насправді ідей набагато більше.

 

Олександр Ружанський, 19.10.17, facebook

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "ЩО РОБИТИ?"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий