ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ЗАКОНІВ, РЕФОРМ І РІШЕНЬ ДІЮЧОЇ ВЛАДИ

Як у батьків – генетичних виродків якихось біологічних істот не може бути здорового потомства, так і діюча влада морально і розумово мутованих, але наших рідненьких людських істот не може народити нічого доброго і корисного для України і її громадян.

Реформа міліції? Ха-ха. Настя Дєєва з пустими цицьками і з еякулятом на пузі – яскравий символ цієї реформи. Типу, подивилися на реформовану поліцію, подрочили на радощах і годі. Всередині один хєр пусто.

Реформа прокуратури? З гівна куля. Ще й руками зі сраки зроблена. Гуцульського збоченця Матіоса бачили? Трупні хробаки більш естетично виглядають. Якщо їх у тепловізор роздивитися. Юридична, бездипломна інфузорія Луценко у якості Генпрокурора, тобто першого спеціаліста у юриспруденції в країні, – хіба не чудовий приклад реформування прокуратури?

Оу! Судова реформа! Це просто пісня! Пісня у виконанні хору глухонімих імбецилів про те, як наваляти купу лайна і згодувати їм усю країну. Особливо зворушливо в цьому співі звучить тема обрання суддів Верховного суду. Ось є лайно. А є відшлифовані часом криштали лайна. Беріть. Не хочете? А хто вас питатиме?! Всьо для народу, всьо для людей, хулі.

Був Закон Савченко. Чи не єдиний, який компенсував правове свавілля в країні. Оббрехали, обдристали, відмінили.

Можете ще додати до успішних рішень та досягнень партії і правітельства “ринок газу”, “справедливі” тарифи, боротьбу з корупцією, пенсійну реформу під назвою “Спробуй до пенсії дожити “, тощо.

Тьху ти! А безвіз? – Спитає уважний спостерігач за Піздєцом Піздєцов.
Каюсь. Понюхати біля європейської дупи і побачити на власні очі, як воно могло бути, якщо б мізки мати – це велике досягнення!

Тільки жити там не можна, працювати там теж не можна. Подивилися, нікчеми, як білі і вже навіть зовсім не білі люди живуть? Ось і добре. Піздуйте назад у свої українські пампаси.

І, звісно, хіба можна було очікувати за таких обставин чогось розумного і корисного для України від законів про якусь реінтеграцію окупованих територій? Корисного для діючої влади клептократів – легко! А для українського народу – чергова конхветка з гівна у яскравій обгортці “Рошен”.

Ось, в принципі, в мене і все, щодо реформ і законів взагалі, і останніх зокрема, від Хуйлорошена і хуйлорошенчиків. Стоїмо!

Додаток: Реплика щодо вчорашньої заяви Турчинова

“Голова РНБО, комсомолький уйобиш Турчинов, який здав Крим Росії – “Російська агентура, яка працює в парламенті, зірвала голосування за визнання РФ агресором. Блокування було свідомою провокацією”.

Представник Президента у ВР, донецький кримінальний комерс Герасимов, охорону якого очолював феесбешник і вбивця українських патріотів Безлер – “Самопомич” и “Батькивщина” блокируют признание России страной-агрессором”.

А не пішли б ви нахуй, усілякі турчинови, герасимови, порошенки та інша московитська наволоч у вишиванках?”

 

 

© Олександр Ружанський, 06.10.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "ЩОДО БУДЬ-ЯКИХ ЗАКОНІВ, РЕФОРМ І РІШЕНЬ ДІЮЧОЇ ВЛАДИ"

Добавить комментарий