ЩОДО НАБУ, СБУ, ГПУ І ПІМАХОВОЇ З ЛУЦЕНКОМ

Всі, мабуть, вже бачили відео НАБУ на якому присутня високопосадовець ДМСУ Діна Пімахова під час проведення щодо неї оперативних заходів.

Подивившись це кіно одразу розумієш, що СБУ і ГПУ, в особі сапог Ірини Луценко, м’яко кажучи, брешуть, щодо провокації хабаря з боку співробітника НАБУ.

На цьому прекрасному муві кожна нормальна людина з головою, а не дупою, на плечах, може чітко побачити і почути, як на дуже обережне і юридично виважене, з точки зору його правомірності, питання агента НАБУ під прикриттям ПРОКОНСУЛЬТУВАТИ щодо можливого отримання іноземцем українського громадянства, Діна Пімахова, охоче і завзято малює незаконну схему такого отримання і додає:

– “Там сумма взрослая. Делается так, что не подкопаешься. Озвучь ему тридцать.”

Тобто, вона явно, відверто і однозначно висловила прохання на отримання неправомірної вигоди високопосадовою службовою особою, якою, власне, Пімахова і є. Не проконсультувала, не відмовила, а тупо зарядила потрібну суму бабла. Все. Стаття 368 ККУ у дєвушкі Діни.

Проте, відомий перекладач зі зрозумілої мови на якусь хуйню, Юрій Віталійович Луценко, побачив в діях НАБУ як раз те, що могла побачити людина саме з дупою замість голови. І з юридичним дипломом зони в Мокошино:

– “Всі пропозиції агента НАБУ чиновниці були свідомо незаконними. Їй пропонувалося ухвалити завідомо незаконне рішення. Це з точки зору європейського й українського законодавства і навіть моралі – неприпустимо”. – Кінець цитати Юрія Віталійовича.

Взагалі-то, не юридичному утирку і моральному деграданту Луценку, щось балакати про законодавство і мораль. Втім, моральна оцінка особи Юрія Віталійовича, то річ суб’єктивна.

А, ось юридичні вибрики ГенплокуЛОЛа об’єктивно є суттєвою проблемою для правозастосування в країні.

Пам’ятаєте, справу Гужви і оперативне відео, де агенти СБУ, чи довірені особи ГПУ, відкрито пропонували і нав’язували Гужві гроші за зняття матеріалів з сайту СТРАНА.ua?

Багато юристів – спеціалістів у кримінальному праві, тоді відмічали, що відносно Гужви з боку правоохоронців була вчинена стовідсоткова провокація підкупу. Але там її ГПУ в упор не побачила.

Натомість, щодо Пімахової, Юрій Віталійович цю провокацію якось спромігся розгледіти.

Ось, людині пропонують гроші під оперативний відеозапис – і це не провокація підкупу. Інша людина, теж під час оперативних заходів, сама, підкреслюю, САМА озвучує прохання на отримання неправомірної вигоди і це провокація! Така юридична логіка і така мораль у Луценка.

А тепер давайте я зроблю припущення, що насправді відбулося з цією історією.

А відбулося ось що. НАБУ проводило оперативні заходи по викриттю злочинних схем незаконного отримання українського громадянства в яких задіяно багато службових осіб з різних структур і гілок влади.

З оперативного відео, на якому Пімахова дала розкладку щодо однієї з таких схем, випливає, що в ній приймають участь, як найменше, посадові особи ДМСУ, експерти з генетичних досліджень і судді.

І ось, коли викриття цієї злочинної діяльності стало набувати конкретних форм, співробітники СБУ, за участі яких НАБУ проводить зняття оперативної інформації з каналів зв’язку, і які, я впевнений в цьому, дуже щільно співпрацюють з ДМСУ у її злочинних схемах з надання громадянства України, узяли і злили всю оперативну розробку НАБУ з цього приводу. Аби подальші негласні слідчі (оперативні) дії набушників не викрили, як самих працівників СБУ, так і посадових осіб Адміністрації Президента.

Ніхто, надіюся, не забув, що громадянство України надається саме указами Президента?

Довести, що це СБУ злило дані відносно оперативної розробки Пімахової дуже легко.

Пімахова, як державний посадовець, ще й, треба думати, з юридичною освітою, мала знати і знала, що корупційні злочини у нас розслідує НАБУ. І у випадку пропозиції їй неправомірної вигоди, вона забов’язана була піти до НАБУ з відповідною заявою. Але, вона чомусь пішла до СБУ. Ха-ха – чомусь.

Звідки вона могла знати, що відносно неї ведуться негласні слідчі (оперативні) дії? Коли вона сміливо заряджала тридцятку баксів агенту НАБУ за надання іноземцю громадянства, в неї ж ніяких таких підозр не було? Звідки тоді вони з’явилися?

Питання риторичне, з урахуванням того, що НАБУ не має права самостійно проводити прослушку та інші подібні заходи без участі СБУ.

Підсумовуючи можу зазначити, що службові особи СБУ, а також ГПУ, і особисто Генеральний прокурор Юрій Луценко, в цій історії не тільки умисно завадили викриттю злочинної діяльності з незаконного надання українського громадянства, а з затриманням співробітників НАБУ і відкриттям проти них кримінального провадження, ще й вчинили злочини. А саме, дії передбачені ст.ст. 371 і 372 Кримінального кодексу України – завідомо незаконне затримання, а також притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності.

Юрій Віталійович! Ти явно не досидів на Мокошино. Явно.

З Днем прокуратури, тебе, потвора комсомольська!

ПиСи. З того моменту, як цей юридичний дегенерат і просто мудень за визначенням, був у шахрайський спосіб призначений на посаду Генерального прокурора, Луценку вдалося не тільки поглибити повну сраку, в якій знаходилося Право і Закон в Україні, а й штурхнути цю сраку у безодню.

 

 

Олександр Ружанський, 01.12.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "ЩОДО НАБУ, СБУ, ГПУ І ПІМАХОВОЇ З ЛУЦЕНКОМ"


 1. nik
  01.12.2017
  в 17:25

  Ни кто не сомневается,что этот румяный комсомольский вождь Югик Луценко с его страшной бабой-подонки.

  1

 2. Arkadiys
  01.12.2017
  в 18:02

  Можно ли назвать народом стадо баранов, которым управляют президент- слуга кремля,
  посаженный глава ВР со справкой о дебильности и
  премьер с неоконченным базарным обрахованием?

  0

Добавить комментарий