ЩОДО ВЧОРАШНЬОГО ЗАТРИМАННЯ В КИЄВІ НЕВІДОМИХ ОСІБ З ВИБУХІВКОЮ

Черговий, навіть вже важко порахувати який, раз дивуєшся чудовій здатності наших правоохоронців самозашкваритися. Причому, як тільки хтось з посадових осіб правоохоронних органів починає відкривати рота і коментувати якусь подію за участі своїх відомств, самозашквар починає грати всіма яскравими кольорами і живописно висвітлювати розумові здібності наших борцунів зі злочинністю.

 

Ось, що розповів журналістам представник полку поліції особливого призначення намба ван, такий собі Андрій Пирогов, щодо затримання в неділю ввечері, на парковці торгового центру “Аркадія” на Осокорках у Дарницькому районі Києва, двох осіб в машині яких нібито виявлено вибухівку :

 

” За його словами, правоохоронці помітили автомобіль, в якому перебувало двоє осіб. Побачивши службовий автомобіль поліції, вони помітно занервували, тому поліцейські вирішили їх перевірити”

І вжее перше речення приголомшує – “Помітили автомобіль, в якому перебували двоє осіб.” Це ж який гострий зір треба мати поліціянтам, аби помітити на парковці автомобіль з двома особами! Втім, подальше наведення різкості з фокусуванням на обличчях осіб в авто, дозволило поліціянтам побачити, що ті помітно занервували побачивши службовий автомобіль поліції. Тому, власне, їх і вирішили перевірити.

 

Мені, правда, трошки важкувато уявити, як саме потрібно нервувати в автомобілі, щоб таке нервування можна було побачити зовні і здалеку. Битися головою о лобове скло? Кричати з переляку всередині автівки, – Вася, мусора, всьо пропало,- так, щоб було чути зовні?

 

Не знаю. Але, як тільки поліція почала перевірку невідомих осіб і їх автомобіля, до них раптом повернувся спокій :

 

“На диво, вони відреагували спокійно – вони кажуть, що не знали, що там є. Повідомили, що їх попросили перевезти цю сумку і сказали, що в цій сумці запчастини до авта і попросили не відкривати, бо там дуже дорогі запчастини”, – розповів Андрій Пирогов.

 

Всім все зрозуміло? Люди не знали, що у них в багажнику, тому почали якось шалено нервувати. Потім, коли у них, типу, знайшли вибухівку, вони одразу заспокоїлися. – Слава тобі, господі – вибухівка! А ми вже почали нервувати.

 

Звісно, виникає невеличке питання щодо того, як так, майже одразу, пан Геращенко дізнався, що в багажнику автівки невідомих біля торгового центру “Аркадія” виявлено не просто вибухівку, а саме пластид. Оскільки для точного визначення речовини треба провести її експертизу.

 

Втім, головне інше. Нам повідомили, що оці два невідомих хлопця повинні були комусь цю вибухівку передати. Проте, в результаті рішучих оперативних дій поліції і своєчасних гучних заяв Тоні Геращенко, встановити, кому саме передати, вже не уявляється можливим. Якщо, звісно, такі особи взагалі існували.

 

Натомість, про необхідність нагородити прозорливих і кмітливих поліцейських Тоня оголосити не забув.

 

Залишилося тільки дочекатися судових процесів з приводу цієї історії. Зрозуміло, якщо справа до них дійде.

 

 

Олександр Ружанський, 13.11.17, facebook

4 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 54 оценки, среднее: 5,00 из 5 (4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "ЩОДО ВЧОРАШНЬОГО ЗАТРИМАННЯ В КИЄВІ НЕВІДОМИХ ОСІБ З ВИБУХІВКОЮ"


 1. Сергей
  14.11.2017
  в 01:10

  Взагалі то, дядька “Кінь” (російською, “Лошадь”) не мій кумір, але краще за Лаврова, в даному випадку, не сказати: “Дебіли, бля…!”

  3

 2. PiligrimK
  14.11.2017
  в 09:30

  good
  Цирк на дроті!

  2

 3. st
  14.11.2017
  в 12:02

  Цих хоча б не вбили… навсяквипадок…
  Герася – рідкісне порохуєсосне бидло + аваківський памперс.
  Чудова команда талановитих му-му: шкірян, зоряк, геращєнка.а, ківа… неповний перелік.

  1

Добавить комментарий