Скажіть, а ви правда очікували, що хтось піде на якісь компроміси?

Скажіть, а ви правда очікували, що хтось піде на якісь компроміси?

Мені здавалось, уже все було ясно, коли абсолютно у незаконний спосіб в центр Києва стягнули гармати, і при цьому нагло відперлись приводом візиту мальтійської очільниці.

Звісно, навряд чи знайдеться дурень, який буде з них стріляти – всі прекрасно розуміють, кому доведеться згадувати в такому випадку про “спиляй мушку”.

Однак сам факт наказу про виведення важкої техніки свідчить про те, що очільник нашої держави уже себе бачить не обраним президентом – який повинен перед народом тримати відповідь – а повноправним монархом, чиєму природному (а то й божественому, хтозна, що в його голові твориться) праву на владу загрожують простолюдини. А проти жакерії феодали завжди застосовують армію і гармати.

От і все кіно.

І “наївні” фрази Мустафи Найєма про те, що їх в предбаннику тримають, а вони ж всією душею готові брати на себе відповідальність – це щонайменше нерозуміння, в якому вони світі живуть.

Їх не в предбаннику тримають, а в крапленій колоді, з якої дістають тільки для того, щоб побити взятку і кинути у відбій. І якби той же Найєм трохи пригадав недавнє минуле, то не намагався би йти на якісь переговори.

В руку його може й візьмуть, але тільки для того, щоб ним покористуватись. Грузинський десант був? Був. Польський десант був? Був. Прекрасні хлопчики і дівчатка із різних громадянських організацій були? Були.

З ними всіма домовлялись, обіцяли, відкривали двері і навіть показували красивий зал, де вони будуть танцювати із сильними світу цього. Чим все закінчилось, ми знаємо. Частина сумлінно трудиться говорящими головами та кнопконатискаючими пальцями. А частина пробує знову “домовитись”, на цей раз уже “правильно”.

Але для людини, що уявила себе монархом, ви уже матеріал відпрацьований. Тому вас навіть на поріг не пустять, а по вашим палаткам пустять сльозогінний газ. Заднім числом всіх вас оголосять Агентами Шатуна, і змішають із багном за допомогою того самого механізму, який десятиліттями відпрацьовувався на Тимошенко.

Ви ж цей механізм ламати не захотіли в 2014-му, а просто вирішили скористатись ним, щоб доріжку собі розчистити? Ну, тепер і не нарікайте.

А хто реально хоче і може пропустити молодь до влади, показує те, хто на погоджувальній раді свій час готовий уступити представникам громадськості.

П.С.: вже після написання цього тексту у мене в стрічці з’явилось: “Порошенко відмовився зустрічатись із представниками протесту”.

Обратите внимание, благородные сэры, какие погоды стоят (с)

 

Вячеслав Ільченко, 18.10.17, facebook

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "Скажіть, а ви правда очікували, що хтось піде на якісь компроміси?"


 1. Виктор
  19.10.2017
  в 14:31

  Ашнар, как обычно, точен и убедителен, хотя и пива не пьет smile

  0

 2. Arkadiys
  19.10.2017
  в 18:07

  Уже в августе месяце 2014 года, проходя вдоль различных парламентских зданий (всякие комитеты), я через открывающие двери видел людей в армейской форме с автоматами в руках.

  0

 3. Arkadiys
  19.10.2017
  в 21:02

  Чем больше интересуешься Украиной и ее жителями и кто ими управляет, тем интереснее становится. Например, Парубий-
  В раннем возрасте маленькому Андрею поставили страшный диагноз — легкая форма умственной отсталости (дебильность). Кроме того, мальчик родился с «заячьей губой» (расщелиной нёба) и перенес несколько операций по коррекции верхней губы и нёба, что может указывать на генетические предпосылки развития дебильности. Если же взять хрестоматийный перечень симптомов умственной отсталости, то получится точный психологический портрет Парубия. Это, например, снижение интеллекта (наличием которого он никогда не отличался), общее системное недоразвитие речи (Парубий всегда разговаривает так, будто что-то сосёт), нарушение восприятия (замедленность, фрагментарность, снижение объема восприятия), конкретность, некритичность мышления, низкая продуктивность памяти, недоразвитие познавательных интересов (это как раз о человеке, чей кругозор никогда не выходил за рамки формулы «Слава нації — смерть ворогам»). Кроме того, у Парубий имеет и физиогномические признаки умственной недоразвитости: у него на лице написан если не синдром Дауна, то олигофрения — точно.

  https://whoswhos.org/12053-parubiy-andrey-vladimirovich-dose-38-22/

  И это первое лицо государства Украина. Комментарии излишни.
  Этот диагноз можно ставить всем украинцам, т.е. всем хохлам.

  0

Добавить комментарий