Сьогодні, на четверту річницю революції гідності, я все більше впевнююся у тому, що ніякої революції гідності не було

Як на мене, всі ці постійні мантри від режиму Порошенка про “Революцію гідності” обумовлені тим, що таким визначенням подій Другого Майдану мерзенні покидьки і негідникі намагаються МОРАЛЬНО ЛЕГІТИМІЗУВАТИ СВІЙ ПРИХІД ДО ВЛАДИ на хвилі масових протестів народу проти дій інших покидьків і негідників, які тоді керували Державою.

Аби виправдати своє гучне сьорбаньє з владного корита, новітні хазяєва життя сьогодні оперують поняттями Гідності і Революції, хоча, реально нічого революційного в нашому постсовку не відбулося, а сутність людської Гідності для діючої кримінально-олігархічної влади невідома апріорі.

Але ж, у такий спосіб, нам намагаються нав’язати хибне уявлення про те, що нинішня влада виродків і є продуктом гідності нашого народу. І нажаль дехто продовжує вестись на такі пропагандистські і психологічні маніпуляції.

Дійсно, переважна більшість з тих, хто вийшов на Майдан, в першу чергу, рядові протестувальники, виходили з почуття власної гідності і прагнення до змін в країні.

Проте, чи можна індивідуальні посили вважати за системну подію?

Ось такий приклад. Чи аналогія. Доволі реальна, до речі.

Ви прийшли на футбол. Прийшли подивитися на яскраве видовище. Ви натхненно вболівали за свою команду, але вона програла. І раптом стає відомо, що тренер і ключові гравці вашої команди гру ганебно продали.

Питання : ви футбол дивилися, чи договорняк? В чому приймали участь ті гравці команди, яка програла, але які не здогадувалися про злив і билися на полі зі всієї сили? У футболі, чи у виставі, де вони стали несвідомими заручниками зради своїх партнерів?

У когось знайдеться розум стверджувати, за таких обставин, що вони дивилися або приймали участь у спортивному змаганні? Думаю, жодної такої людини не буде.

Тоді чому, дивлячись на той мегапіздець, який коїться зараз в країні, на зубожіння населення, масовану еміграцію українців у пошуках кращої долі, на правове свавілля, захмарну брехливість, цинічну дволикість і відкрите окозамилювання влади, хтось може вважати, що все це може бути наслідками Революції Гідності?

Я так вважати не хочу і не буду. Я хочу мати надію, що справжня Революція Гідності ще попереду.

 

Олександр Ружанський, 21.11.17, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Сьогодні, на четверту річницю революції гідності, я все більше впевнююся у тому, що ніякої революції гідності не було"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий