«СПИСОК СААКАШВІЛІ»

Остання новина: як повідомив телеканал Al Jazeera, Петро Порошенко на пару з Гонтарєвою й іншими персонажами украли півтора мільярди доларів, які нібито належали Януковичу. Навіть якщо це й були гроші Януковича (а щодо цього є питання), то в будь-якому випадку ці гроші мали піти в держбюджет. Але вони пішли Порошенкові.

Обставини цієї справи вже всім відомі, я на них не зупинятимусь.

Перейду до суті справи. Петро Порошенко – найбільший корупціонер в Україні. Він використовує повноваження Президента з метою організації та здійснення корупційних схем, простіше кажучи – щоб обкрадати Україну й українців.

А ми запитуємо: чому країна така бідна, чому країна в боргах, чому ми такі бідні? Тому й бідні, що нас обкрадає Петро Порошенко та його посіпаки.

Біда ще й у тому, що на Петра Порошенка немає управи. Він контролює парламент, прокуратуру, суди. І він-таки переслідує опозиціонерів, які не мовчать, як Юлія Тимошенко й Олег Ляшко, а чітко називають речі своїми іменами: Порошенко – корупціонер.

З політиків говорить про це тільки Михаїл Саакашвілі і за це його переслідують.

Сьогодні Михаїл Саакашвілі сказав ключові слова: «список Саакашвілі».

«Список Саакашвілі» має бути аналогом «Списку Магнітського» – переліку офіційних осіб РФ, винних у протиправних діях, зокрема в корупції, проти яких Конґрес США ввів персональні санкції. Згодом персональні санкції щодо осіб зі «Списку Магнітського» були введені Європарламентом і рекомендовані країнам ЄС.

Нині, на жаль, у нас немає важелів впливу на Петра Порошенка та його поплічників. Ми можемо лише обурюватися. Але Петро Порошенко плює на громадську думку і зміцнює вертикаль влади – готується до нових виборів.

Хто може вплинути на ситуацію в Україні, то це міжнародне співтовариство. Дякувати Богу, ми живемо в ХХІ столітті. Це в столітті ХХ-у можна було влаштувати Голодомор і змовчувати. Нині можна заставити мовчати тільки українські ЗМІ (і то не всі).

Наша політична громадськість має голос. І ми не повинні мовчати. Ми повинні повною мірою використати фактор політичної глобалізації. Наш голос повинні почути в усьому світі. І нас почують, якщо ми правильно і голосно говоритимемо.

Ми повинні долучитись до укладання «Списку Саакашвілі». До нього мають бути внесені імена корупціонерів і чиновників, зокрема правоохоронців, прокурорів і суддів, котрі беруть участь у покриванні корупції та переслідуванні політичної опозиції в Україні.

Ми повинні донести цей список до міжнародної громадськості – Конґресу США та Європарламенту – й вимагати негайного введення персональних санкцій проти топ-корупціонерів України та сатрапів, які переслідують політичну опозицію.

Це – дієвий інструмент.

Це – спрацює.

Хай ці падлюки не сподіваються, що вони пограбують Україну й сховаються в Монако.
Корупціонери і тупі садисти повинні сидіти по тюрмах. І ми їм це влаштуємо.

Першим номером у «Списку Саакашвілі» має бути ім’я Петра Порошенка.

Список Саакашвілі:

№1. Петро Порошенко, Президент України: корупціонер, організатор політичних репресій.
Прошу шановних друзів подавати пропозиції до «Списку Саакашвілі».

І останнє. Часто так трапляється, що між словами й ділами пролягає велика відстань. А цього бути не повинно.

Я вважаю, що ми – політична громадськість – повинні також «нагадувати» самому пану Саакашвілі та його колегам про доцільність:

1) негайного укладання цього списку,

2) негайного його оприлюднення,

3) здійснення лобістських заходів у Вашинґтоні та Брюсселі задля щонайшвидшого введення санкцій.

Ми нарікаємо (і справедливо), що не годні вплинути на ситуацію в країні. Але персональні санкції проти Порошенка та його посіпак – це дієвий і реальний інструмент.

Час діяти! Час перемагати!

 

Валентин Бушанський, 11.01.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "«СПИСОК СААКАШВІЛІ»"


 1. Arkadiys
  13.01.2018
  в 06:46

  “… І він-таки переслідує опозиціонерів, які не мовчать, як Юлія Тимошенко й Олег Ляшко,…”

  Бушанский, побойся Бога.
  Какой из ляшка опозиционер? “Не смеши мои тапочки!” – как говорится.
  На трибуне он гроза,
  Да и пете он угроза.
  Но стоит его шикарный дом,
  С проклятым олигархом рядом.

  1

 2. Петрович
  13.01.2018
  в 14:21

  Ну да, заграниця нам допоможе. Саме туди треба направляти наші списки корупціонерів. Хай борються і перемагають.

  0

Добавить комментарий