У нас держава для всіх, а не фоп імені Порошенка

 

Marina Daniluk-Yarmolaeva, 23.04.19, facebook

 

Не 25 і не 73,
Країна це 100%
Мені не подобається відвертий самодроч на 25, і самопроголошення себе комфортною еліткою.
Із 73,22% електорату, який голосував за Зеленського 41% є протестним. Він просто проти «елітарної ненажерливості» і карає владу галочкою в бюлетені. Голосує за Зеленського, бо іншого антисистемного кандидата у другому турі не виявилось.
У мене язик не повернеться назвати ватою і запроданцями чи малоросією Тернопільщину чи Франківщину, де перемогу отримав Зеленський. Чи волати про зрадників про 73,57% на Житомирщині та Дніпрі (87,25%) — регіонах, куди найбільше відправили трун із хоробрими десантниками із війни на Сході.
Однодумець це не той, за кого ти голосував по фамілії.

Є кілька ознак «своїх» людей.

  1. Вони вважають Україну проєвропейською державою.
    2. Вони не погодяться обміняти незалежність на дешевий російський газ, а краще заплатять дорогу комуналку.
    3. Вони в курсі, що Росія агресор, а Крим це анексована територія України.
    4. Вони вважають, що державною мовою є українська. І захист русскоязичних силами російських дивізій тут не пройде.
    5. Їм не подобається Медведчук і комфортні умови під нього, створювані владою і СБУ три роки поспіль.
    6. Вони за повернення Донбасу, але проти автономії ордло і федералізації під сценарій Кремля.
    7. Їх задовбало, що два післямайданні шанси були використані із низьким рівнем ККД.
    8. Їх задовбали союзи із Ківаловим, Трухановим і Кернесом заради лояльності.
    9. Вони за повернення бранців додому, але проти, щоби їх список збільшувався по дурості, як це було з моряками.
    10. Вони за переговори із Росією після перемоги нашої на війні, повернення полонених і визнання, що Крим то крадений.

Всі ці речі дозволяють побачити, що адекватних людей у нас набагато більше за 25%.
А якщо ще перестати нити за минулим, припинити ліпити кумирів із живих найманих працівників і контролювати дії , хоч свіжопеченого президента, хоч досвідченого депутата — то світ перестане бути бордово-зеленим.
І окрема штука. У нас держава і вона для всіх, а не фоп імені Порошенка чи Зеленського чи Васі Пупкіна.

Автор публикации

не в сети 4 часа

Kozak Oko

1 756
Комментарии: 1368Публикации: 9689Регистрация: 08-06-2017

2 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 52 оценки, среднее: 3,00 из 5 (2 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

3 комментария читателей статьи "У нас держава для всіх, а не фоп імені Порошенка"


  1. violonchelist
    23.04.2019
    в 20:18

    Прочитал сперва текст… Согласился… Потом — имя автора… Бля… И эта переобулась в воздухе…
    Пару месяцев назад — на говно исходила от фамилии «Зеленский», а сейчас, видите ли, «язик» у неё «не повернеться»… Да уж… «Буду тем, кем вы хотите»…

    0

  2. SergStar
    24.04.2019
    в 13:44

    73 — это знак. Математика не врет.

    Число 73 — самое замечательное. 73 — это 21-ое простое число. Его зеркальное отражение 37 является 12-ым, чье отражение 21 является результатом умножения, не упадите, 7 и 3.
    Число 73 — Чак Норрис всем числам.
    Хотя, Чак Норрис нервно курит в сторонке. В двоичной системе 73 — еще и палиндром. 1001001, что справа налево читается как 1001001, то есть абсолютно идентично. А Чак Норрис задом наперед всего лишь Сиррон Кач.))

    (из сериала «Теория Большого взрыва»)

    0

  3. Виталик
    24.04.2019
    в 16:19

    Порохобото негодуе….

    0

Добавить комментарий