Українська влада знову і знову плететься у хвості подій, немає ні стратегії, ні тактики

Коли емоції щодо обміну трохи стихли….

Варто звернути увагу на декілька моментів.

Головне. Без перебільшення уся країна рада поверненню на мирну територію наших заручників . Це об’єднало людей! І це суперважливо.

Країна мріє про мир і здатна об’єднуватися.

Друге. Обмін відбувся після більш як річного періоду, упродовж якого ці обміни офійно не відбувалися.

Третє. Обмін відбувся. Однак і не з ініціативи, і не завдяки українській владі. Обмін відбувся непропорційно. І точно не усі на усіх. Більш того, обмін відбувся українців на українців. Жодного російського військового публічно не обміняли, що підтверджувало б факти присутності країни — агресора.

Отже, українська влада знову і знову плететься у хвості подій, немає ні стратегії, ні тактики.

Четверте. Піар українського керівництва на цій події також не сприймається суспільством. Помітили, усі дякували Богові, а не тим, хто піарився , і тим, хто ініціював цей важливий акт.

У нашої влади є шанс хоча б трохи підтримати у цій ситуаціі власні штанці, надаючи реальну допомогу тим, хто повернувся з полону. Правову, матеріальну, медичну, соціальну. Але я далека від думки, що так станеться .

П‘яте, не менш важливе. З цієї події мають бути винесені уроки. Робота щодо врегулювання ситуаціі і обміну заручниками ,насамперед, має бути реально продовжена. Реально!

Р.S. Голова для того, щоб думати! А не для того, щоб шапку носити і підкидати догори, як це учора робила Ірина Геращенко

 

Марина Ставнійчук, 29.12.17, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Українська влада знову і знову плететься у хвості подій, немає ні стратегії, ні тактики"


 1. Arkadiys
  29.12.2017
  в 20:42

  Противно было вчера смотреть на жизнерадостного клоуна порошенка. Помнил ли он в тот момент, что он Президент Украины, а не коверный на экранах телевизоров. Мне он уподобился пустой бутылке. Грош цена пустой бутылке. Чтобы придать бутылке ценность, надо ее наполнить веселящею жидкостью. Тогда она будет желанной и любимой. Жизнерадостно занимаясь фальшивым пиаром для придания большой значимости самого себя любимого, петя предстал перед Украиной в образе пустой бутылки. Ведь в качестве настоящего Президента Украины он уже четвертый год является пустышкой. Очень вредной и опасной пустышкой.

  1

 2. Володимир
  30.12.2017
  в 04:52

  Ставлю Лайк, но обращаю внимание автора на тот факт, что между пустой бутылкой и переполненным ночным горшком таки есть разница!

  0

Добавить комментарий