В сухому залишку 2 лютого

Добрий вечір, малятка. Любі хлопчики та дівчатка.

З вами в етері знову радіо «Калинова калина».

 

Чоботар без чобіт. Генеральна прокуратура так і не змогла довести причетність депутата від Опозиційного блоку Юрія Бойка до справи про корупцію при закупівлі бурових вишок, яку охрестили справою «вишок Бойка». З одного боку Юрій Анатолієвич має радіти, з іншого «абідна» – така гучна справа і не причетний. З самим вишками, які наразі знаходяться в окупованому Криму, але під арештом українського суду, вирішили просто – продати їх іноземцям само вивозом. А ті потім нехай з ескадрою їх забирають у росіян. До речі, Чорноморнафтогаз пропонував у 2014 відтранспортувати їх до Одеської акваторії, поки не почалося. Але на той час прем’єр Арсеній Яценюк не дав дозволу.

 

Українці їздять до Росії більше ніж вдвічі ніж росіяни сюди. За минулий рік, за даними прикордонників, українці перетинали кордон із РФ більше ніж 4 млн разів, а росіяни – тілько 1,5 млн. Я думаю, то наші диверсанти були. Будували дуже погані маєтки, щоб росіянам незручно жилося чи робили такий пакостний ремонт у квартирах, що там наразі неможливо знаходитися.

 

Київські депутати вирішили бути ближчими до народу і раз на тиждень робити селфі у маршрутках чи метро. За їхньою думкою це має покращити ситуацію із громадським транспортом у столиці. Наразі питання застопорилося на етапі «брейнстормінгу». Депутати вирішують, який хештег обрати для селфі у соцмережах.

 

Міжнародна боксерська Асоціація визнала українського чемпіона світу і Європи Олександра Хижняка кращим боксером світу незалежно від вагових категорій у 2017. Останню таку нагороду український боксер Олександр Усик здобував в 2011. Повертається ера українського боксу.

 

А харківський байбак Тімка ІІІ сьогодні передбачив скору та теплу весну. Сподіваюсь не наврочив, бо зима вже в печінках сидить. Минулого року вгадав. А ще байбак вважає, що на Марсі є життя. Отакої. Хочешь-не-хочеш, а повіриш. З безвіком минулого року Тімка теж вгадав.

 

А в цей день торік Печерський суд Києва дозволив заарештувати екс-президента Віктора «Легітимного» Януковича. Щось ніхто не поспішає.

 

А новин на сьогодні катма.

 

Гарних вам вихідних.

 

Denys.Bezliudko, 02.02.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "В сухому залишку 2 лютого"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий