В Україні Ілон Маск неможливий

Сьогодні багато хто з гіркою іронією порівнює “досягнення” України та цивілізованого світу в особі Ілона Маска й цікавиться: чому ж у нас замість Ілона лайно на паличці?

А уявімо, що Маск народився в Україні, чи прославив би він нашу країну у світі? Ні, ні в якому разі. Ілон чкурнув би отримувати освіту у відомі університети (як він власне і вчинив), які забезпечили б рівень знань відповідний потребам його живого розуму, у країни, де його ідеї мають шанс бути сприйнятими і профінансованими, а не залишитися на рівні дивакуватих стартапів, чий розвиток застрягне у відкатах та наїздах податкової.

Але навіть якщо б його справа розвинулася в Україні, Маску довелося б піти у депутати ВР, щоб захистится від рейдерства (в цих питаннях у нас жорстко, не можеш створити – відбери) отже самі розумієте, часу на космічні ракети у нього б вже точно не залишилося.

Сьогоднішня Україна не про геніїв, вона про відтік мізків, відсутність реформ і тотальну корупцію. Я бувала на виставках для абітурієнтів де можна обрати підходящий для себе навчальний заклад за кордоном. Там не тусять дітки олігархів (вони з пелюшок і без виставок знають, що тато відправить їх до Лондону) натомість, там повно молоді зі світлими обличчями. Це ті, хто цілеспрямовано хоче розвиватися та працювати і мають для цього відповідні здібності. Одиниці з них після навчання повернуться до України, та більшість – ні. Для чого? Щоб просиджувати штани у трухлявих (в усіх сенсах) інститутах фізики/хімії/математики за жебрацьку зарплатню без жодної перспективи на майбутне?

Біда у тому, що не можна в одній країні поєднати президента, який в обличчя всьому світу бреше у Давосі, електорат, який багато років вперто обирає і підтримує корупціонерів/популістів і запуск ракети Falcon.

 


Vlada Myronenko, 07.02.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

4 комментария читателей статьи "В Україні Ілон Маск неможливий"


 1. Петрович
  08.02.2018
  в 13:12

  Зате президент Трамп чудово підходить своєму електорату, більшість якого голосувала проти нього, і Ілону Маску, який запустив Falcon. Щось не так з логікою.

  0

  • SergStar
   08.02.2018
   в 14:39

   По мне Трамп возвращает Америку в здравый смысл – без ядовитой пудры феменизма и политкорректности. Даже не сам Трамп, а американская система государственных противовесов, опробованная столетиями. Обама чуть не довел весь мир до ручки своим попустительством Путину и Хомейни – система устраняет опасный перекос.

   0

   • Сливка
    08.02.2018
    в 15:18

    По этой же логике можно сказать,что Хрущёв в 1962 году вернул СССР в здравый смысл-прекратив уступки американцам,и разместив ракеты на Кубе…
    Как Хрущёв,так и Трамп-это признак того,что система “защиты от дурачка” сломалась.И тот факт,что за 2017 год объединение Европы(а значит,и вытеснение влияния США в ней) пошли быстрее,чем за последние 10 лет(и это при том,что Германию с 2005 года и Францию с 2012 года возглавляют напрочь безвольные правительства) свидетельствует об этом.

    Конечно,после условного Хрущёва-Трампа придёт американский условный Брежнев (скорее всего,что и не один),который сможет вернуть всё на круги своя,но стратегические изменения будут необратимы.В принципе,американская система-она более устойчива,чем советская,однако,если важнейшие посты продолжат занимать представители крупного бизнеса,то даже с такой системой Америка превратится в Русский Мир

    0

    • Sofi
     09.02.2018
     в 21:50

     Сломалась система не от дурачка, а система от не еврея. И кое-кто, поняв всё это, очень рад. Всё тоже скоро поймут.

     0

Добавить комментарий