Верховна Рада в моїх очах остаточно упала

Володимир Бондаренко, 22.05.19, facebook

 

 

Не прийнявши сьогодні до розгляду питання про внесення змін до виборчого Закону, Верховна Рада в моїх очах остаточно упала. Ось мої аргументи, які я маю не тільки право, а і обов‘язок, висловити.

ПЕРШИЙ

Вищий законодавчий орган України, до якого я обирався багато разів на мажоритарному окрузі в Києві, не врахував багаторічних вимог своїх виборців, котрі вимагають повного перезавантаження державної машини для потреб її розвитку і процвітання, а не для власного збагачення і створення корупційних схем. Тобто Верховна Рада перестала відображати волю своїх виборців і робить усе для консервації існуючої системи пограбунку і знищення держави.

ДРУГИЙ

Будь-які спроби покращення роботи системи управління , чи зміна керманичів, які проводилися за майже тридцять років, приводили лише до погіршення ситуації. Про це яскраво свідчить досвід Помаранчевої Революціі та Революції Гідності з останніми закликами жити по новому. Для людей, які здатні аналізувати ситуацію, стало зрозумілим те, що потрібна не просто зміна прізвищ можновладців, а нові правила їх обрання та усунення.

А з відстороненням шляхом виборів Президента – корупціонера та можливістю проведення чергових парламентських виборів – це стало реальністю.

ТРЕТІЙ

Необхідно взяти до уваги той факт, що понад 70 % українців підтримали необхідність таких змін, проголосувавши за них на останніх Президентських виборах, та надали Володимиру Зеленському небачений кредит довіри. Скористатися ним він не просто може, а конче зобов‘язаний! І найперша можливість, якраз і полягала у виконанні обіцянки про зміну системи виборів з мажоритарної на пропорційну. Була б назавжди припинена практика купувати округи і перетворювати само депутатство в фактор наживи і корупції.

І якщо новообраний Президент не скористається такою можливістю – він втратить всенародну підтримку і власноруч породить підозру в діях на користь багаторічних корупціонерів. Сьогодні вже більшість свідомих громадян остаточно зрозуміли, що якраз мажоритарні депутати в своїй більшості обирають і затверджують керівників Міністерств та відомств, виходячи не з інтересів держави, а керуючись тільки власними інтересами.

І ОСТАТОЧНИЙ ВИСНОВОК

Верховна Рада нинішнього скликання не здатна провести вибори на пропорційній основі, а значить -вона не здатна припинити небачену корупцію і розграбування держави.

Тому вона повинна бути усунена шляхом розпуску . А обрання нового вищого законодавчого органу необхідно здійснити на основі спеціального рішення РНБО, виходячи з Конституційної вимоги захисту інтересів народу. Іншого шлях сьогодні я не бачу. Адже ця Верховна Рада робить і робитиме все лише для самозбереження, а країна може просто зникнути.

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

7 комментариев читателей статьи "Верховна Рада в моїх очах остаточно упала"


 1. lohtorat
  23.05.2019
  в 16:10

  “Тому вона повинна бути усунена шляхом розпуску . А обрання нового вищого законодавчого органу необхідно здійснити на основі спеціального рішення РНБО, виходячи з Конституційної вимоги захисту інтересів народу. Іншого шлях сьогодні я не бачу. Адже ця Верховна Рада робить і робитиме все лише для самозбереження, а країна може просто зникнути.”
  А вот это и может оказаться единственным выходом из сложившейся ситуации. Правда воплей и вони будет ну очень много, но сломать систему иначе не получится. К сожалению.

  0

 2. Arkadiys
  23.05.2019
  в 17:14

  Запасся попкорном и с интересом наблюдаю за 95-м кварталом уже на просторах Украины.
  Не с выбором сомнительных личностей в команду и договорняка с авторами шутовских Минских домовленностей надо начинать!!!
  А, вообще-то, украинские хохлы начали танцевать не от печки, а от жопы!!!
  Правильно было выпускать против сатанинской системы Пороха не сосунка Зе,
  а боевого профессионала –
  Юлию Владимировну Тимошенко.
  Настало время
  Кусанья локтей
  И чесанья чубов.
  В дерьме по колено бредем
  По собственной воле.
  Опять лоханулись.

  0

 3. Arkadiys
  23.05.2019
  в 17:31

  Против неньки Украины сейчас выступает дракон о двух головах –
  кремлёвская и закоренелая, прожженная долголетняя украинская шобла.
  Тут даже трем богатырям впору попотеть, чтобы победить его.

  0

  • Сергій
   23.05.2019
   в 18:20

   жидовня, я тобі вже казав- мою країну могу обговорювати тільки я ,ти тут в приймах. До речі, відкрий личико, гюльчатай. Кацапа , Федоренко, ми знаємо, мене ви знаєте. Тільки ти, потвора та блокер, ховають фєйси.

   0

   • Arkadiys
    24.05.2019
    в 07:19

    СаРожа!
    Чья бы корова мычала?
    Это я про тебя и Виталика написал:-

    С утра литр бормотухи
    В руки каждому братухе,
    А если добавить еще сивухи-
    Вот, где счастье и житуха!
    А потом вцепившись в оба уха.
    Срану морду драть
    И спьяна кричать:
    – Ты меня любишь или нет?
    Дай положительный ответ,
    А иначе, тебе на рыло,
    Чтоб тебя зарыла
    Американская горила.
    А потом обтерши сопли
    Обнявшись вопили вопли,
    Что русской песней нарекли;
    С утра литр бормотухи
    В руки каждому братухе,
    А если добавить еще сивухи-
    Вот, где счастье и житуха!

    0

 4. Arkadiys
  24.05.2019
  в 07:27

  СаРожа, я я знаю, почему ты ненавидишь Юлю Тимошенка..
  Потому, что для тебя и Виталика-

  Ящик паленой водки
  Да ржавый хвост селедки,
  Кольцо дешевой колбасы
  Из бумажной массы,
  Лай путина да киселёва
  Из зомбоящика и клёва
  Течет жизнь в хмельном угаре
  У кацапа вечно пьяном
  Во дворе с бурьяном.

  0

 5. Виталик
  24.05.2019
  в 10:53

  Аркаша, даже не знаю что тебе ответить, на твое стихоплетство. Дияльнисть пыздувата, как-то так….

  0

Добавить комментарий