Ви хотіли спитати, що я думаю про Савченко та її нинішню роль?

“И – уже далеко не в первый раз – барон подумал о том, придет ли когда-нибудь время, когда можно будет как-нибудь обойти Гильдию, а то и вовсе обойтись без нее. Гильдия хитра: сперва берет ровно столько, сколько можно взять без особых возражений клиента… ну а потом клиент оказывается у нее в руках, и уж тут – плати, плати и плати…” (с) Ф. Герберт “Дюна”

Ви хотіли спитати, що я думаю про Савченко та її нинішню роль? Ну ось приблизно ось це і думаю.

 

Політика в Україні якраз і представляє собою Гільдію. В ній все чітко розписано, кому бути президентом, кому прем’єром, кому завідувати борделем з вивіскою “Верховна Рада”. Є черга, в яку треба стати, щоб отримати посаду, і плата, яку треба внести, щоб в ту чергу вас поставили.

Гільдія завжди всім все обіцяє. Посади, гроші, фінансові потоки, вона легко роздає навіть титули – месій, реформаторів, миротворців. В обмін на це вона просить спочатку дуже небагато. Наприклад, побувати на хеппенінгу, сфотографуватись із кимось, зробити якусь заяву, а то й просто проголосувати за якийсь закон.

Людина охоче робить – адже це так просто, і не вимагає зусиль. А потім, на якомусь етапі виявляється, що вона більше не є вільною – а мусить робити те, що скаже Гільдія. Адже оті всі нескладні та немудрящі речі, підсолоджені розповідями як це актуально і необхідно для – наприклад, звільнення полонених – складаються в мало не кримінальну справу. І тепер уже йдеться не про посади і місце в черзі. Йдеться про те, що ви мусите говорити і робити, що скаже ваш куратор в Гільдії – і вибору у вас уже немає.

Надя Савченко отримала чи не найбільший кредит довіри з усіх політиків. Юлія Тимошенко зробила її зіркою на весь світ, добилась для неї місця в ПАРЄ, навіть підготувала для неї важливий напрямок роботи. Це не рахуючи того, що вона завела її у Верховну Раду ціною хорошого шматка рейтинга – коли кожен відсоток був важливий (хто не вірить, порівняйте кандидатський рейтинг Юлі в травні 2014 р. і рейтинг партії “Батьківщина” в жовтні 2014-го – різниця між ними і є ціна, сплачена Юлею).

Однак Надя вирішила, що краще послухати людей, які солодко співали про те, що вона месія, і що не зробить – все правильно. Це був її вибір, і її дорога. Тоді, майже два роки тому, вона розійшлась із Тимошенко і “Батьківщиною”.

А тепер Надя прийшла до закономірного результату – майже нульового рейтингу, і сильно-сильно підмоченої репутації. До того ж вона тепер явно грає не свою гру, а стала пішаком в чиїхось довгограючих розкладах.

Я сподіваюсь, її доля стане уроком для всіх, хто слухає солодкі розповіді емісарів Гільдії “ти молодий, ти креативний, дамо тобі перше місце в списку, а далі – президентство – і все це в обмін на таку дрібничку”.

Існує лише один спосіб для молодих і креативних політиків досягти високих посад, і здійснити свої мрії – ліквідувати Гільдію. Є політичний лідер, якого Гільдія уже не перше десятиріччя ламає і намагається знищити – і який уже втретє піднімається після удару, який іншого б убив. Сама вона не потягне відбудувати все, що нахуєвертила (вибачте, але іншого слова не підбереш) Гільдія за останні 8 років.

А не хочете стати із нею поряд, так хоча б допоможіть – а коли Гільдія буде повержена, зможете чесно і спокійно піти своїм шляхом.

Висновки очевидні.

“– Ах да, – вспомнил Пауль, – чуть было не забыл о них… – Он поискал глазами в императорской свите, нашел двоих гильдиеров и негромко сказал в сторону, обращаясь к Гурни: – Это вот и есть агенты Гильдии – два жирных типа в сером?
– Да, милорд.
– Ага. Ну вы, оба, – палец Пауля уперся в гильдиеров, – быстро убирайтесь отсюда и передайте, чтобы этот ваш флот летел восвояси. Засим будете ждать моего разрешения.” (с) Ф. Герберт

 

 

Вячеслав Ільченко, 15.03.18, facebook

1 оценка, среднее: 3,00 из 51 оценка, среднее: 3,00 из 51 оценка, среднее: 3,00 из 51 оценка, среднее: 3,00 из 51 оценка, среднее: 3,00 из 5 (1 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "Ви хотіли спитати, що я думаю про Савченко та її нинішню роль?"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий