Ви втратили совість і професійну честь!

Люди, які остаточно втратили зв’язок із реальністю, не вчаться навіть на власних помилках.

Президент Петро Порошенко на вгаває. Він робить ту саму помилку, яку робив Янукович: намагається дотиснути, намагається, вдаючись до брутальної сили, довести, що саме він є хазяїном ситуації. 

Я вже давно мав би перестати дивуватися вчинкам Порошенка, бо хто такий Порошенко, чим він дихає і як він мислить – для мене вже давно зрозуміло. Але ні, я досі дивуюся, хоча вже давно мав би розпрощатись з ілюзіями.

Цей день, 5 січня, став новою потворною сторінкою в переслідуванні Михаїла Саакашвілі. Петро Порошенко, як і його візаві Владімір Путін, вважає негідним тиснути на гальма. І знову глумиться над правом і мораллю.

Але хто мене шокує більше за Порошенка, то це наші журналісти та політичні коментатори.

Цей цирк, заявляють вони, вигідний Саакашвілі! Так, це – Саакашвілі організовує судові процеси проти себе самого!

Цей ажіотаж, медійна увага і статус жертви, заявляють коментатори, – вигідні Саакашвілі! Так, це – Саакашвілі відібрав у себе паспорт, перешкоджав своєму в’їзду до України, натравив на себе СБУ і разом із прокурорами пише на себе позови, аби депортувати себе до Грузії.

Усе це вигідно Саакашвілі! Хіба не зрозуміло?!

Уся ця риторика нагадує мені мудрування чорносотенців: євреї самі організовують погроми, щоб їх жаліли, вочевидь, їм це вигідно.

Панове правники і політологи, наш професійний обов’язок – відстоювати цінності гуманізму, честь, права та свободи людини! Відстоювати свободу слова і думки, відстоювати демократичні принципи.

Ми завжди – апріорі – повинні бути на боці тих людей, чиї права порушуються, тих людей, свободи яких порушуються. Завжди! 

Спершу ми на боці прав людини та гуманізму, а вже потім вдаємось у деталі справ. І ніяк не навпаки.

Але що ми бачимо, вмикаючи телеканали? Нескінчені обговорення нікчемних обставин – заяв, позовів, експертиз, вердиктів… Що це? Це ніщо інше, як форма маніпуляції свідомістю, намагання пов’язати ім’я Саакашвілі з правовими скандалами. А по факту – обговорення всіх цих нісенітниць є лише сприянням політичним репресіям.

Суть, сама суть політичної фактури в тому, що проти Михаїла Саакашвілі здійснюються політичні репресії. А засоби репресій, звісно, – юридичні за формою. А хіба Гестапо чи НКВС діяли не в правовому полі?

Ви, ви всі, всі, хто вже забруднився своїми цинічними коментарями, ви всі берете участь у політичних репресіях, спрямованих проти опозиційної діяльності Михаїла Саакашвілі; ви всі – ви вже втратили совість і професійну честь!

 

Валентин Бушанський, 05.01.18, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Ви втратили совість і професійну честь!"


  1. Володимир
    06.01.2018
    в 14:59

    Українське “суспільство” не зазнало якісних змін порівняно з 1937. А може й зазнало- українців стало обмаль, а кацапів- тьма.

    0

Добавить комментарий