Виборець Порошенка – найнебезпечніший виборець

Остап Дроздов, 14.03.19, facebook

 

Зеленський – це цирк. Тимошенко – це театр. Порошенко – це вітрина.Кілька слів хочу сказати про вітрину. Першогрудневим…

Опубліковано Ostap Drozdov Середа, 13 березня 2019 р.

 

Зеленський – це цирк. Тимошенко – це театр. Порошенко – це вітрина.

Кілька слів хочу сказати про вітрину. Першогрудневим лицемірам краще не читати.

Виборець Порошенка – найважчий виборець. Цей вибір важко сколихнути моторошною правдою про улюбленця через одну просту причину: виборець Порошенка чудово знає всю цю моторошну правду. Ми маємо справу з обдуманим і усвідомленим голосуванням за анатомічно препароване зло. Виборець Порошенка свідомо погоджується на все, що криється за вітриною, знаючи все про це “все”.

Він знає, що Порошенко – це старший партнер Ахметова. Виборець Порошенка читав усі статті з фактажем про те, що їхній улюбленець узяв під свій протекторат бізнес-активи кліки Януковича. Прочитали, ознайомились. Все ок.

Виборець Порошенка знає, що той фінансово зацікавлений у війні й скеровує держзамовлення на свої афілійовані підприємства. Знає – і все одно наполягає на тому, що це вибори передовсім Головнокомандувача, а ніхто краще за Порошенка не вміє приймати парад на Хрещатику.

Виборець Порошенка чудово знає, що атошники проклинають центр. Виборець Порошенка сто разів чув свідчення солдат, що «ми б уже давно пішли вперед, але нам забороняють» – однак їм позаріз потрібен Головнокомандувач стоячої війни з забороною демонструвати воєнні успіхи.

Виборець Порошенка на власні очі бачить, як під Банкову покладений увесь медіа-простір країни. Їм це реально подобається – коли основний пул телеканалів біля їхніх ніг.

Виборець Порошенка теж вважає, що кум без належної освіти може бути Генпрокурором, а кума з хваткою бульдога – представницею Сім’ї у парламенті.

Виборець Порошенка знає, що той свідомо бойкотує створення Антикорупційного суду і вже фактично перепідпорядкував собі інші антикорупційні органи – але це не має ніякого значення, тому що Путін нападе.

Серед виборців Порошенка я помітив багато музикантів та артистів, які віддають шану грандіозному таланту драматичного актора. Скупка голосів за 1000 грн; кримінальний Нарік у Томос-турі; введення бутафорного воєнного стану; кришування Гонтарєвої; півмільярда гривень на візуальну і телерекламу; ступор судової реформи; цементування безкарності… – нема сенсу перераховувати системні факапи Порошенка, позаяк музиканти й артисти – творчі й легко вразливі люди.

Виборець Порошенка – розумний виборець. Він раціонально заплющує очі на очевидні речі. Він на них свідомо погоджується. Жодні розслідування й розвінчання ніякого ефекту не справлять: виборець Порошенка готовий погодитися ще й не на таке.

Виборцям Порошенка показуєш фотографії, де на білбордах Путіна всі ті самі, слово в слово стибрені лозунги – у відповідь сонне позіхання.

Виборець Порошенка – найнебезпечніший виборець. Бо він підняв поріг ПРОЩЕННЯ до небувалої висоти. Він свідомо дав себе підкупити очевидними здобутками – і змусив заплющити очі на очевидні злочини. Одне від другого невід’ємне.

Одна рука в захисті української мови – а друга в держтендерах. Одна рука в антиросійській риториці – а друга в нарощуванні обсягів торгівлі між двома дружніми країнами. Одна рука в деклараціях щодо НАТО – а друга в оборонпромі. Одна рука в Томосі – а друга в формуванні своєї ЦВК.

Там дуже багато отих “других рук”. Виборець Порошенка свідомо обирає одну з них, чудово знаючи про існування другої. Це – навіть не злочин. Це – ідейне толерування темної сторони медалі, а значить, її заохочення.

Ми вже туди ступили однією ногою – в хитру технологію, яку я називаю «симпатичний, благородний, тюнінгований патріотизмом, наш рідненький, незамінний олігарх”.

 

=Про вітрину написав. Згодом напишу про цирк. Намічається ціла серія=

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "Виборець Порошенка – найнебезпечніший виборець"


 1. Вал
  14.03.2019
  в 15:48

  Остап Дроздов – “..виборець Порошенка чудово знає всю цю моторошну правду”

  Мне кажется, что я с паном Остапом (моё любимое литературное имя smile ) живем в разных странах. Интересно, а ОТКУДА избиратель Порошенко может узнать правду?
  Из телевизора? Так там, если сделать независимый (или просто объективный) аудит передач, такую “моторошну” правду не говорят. Точнее, до последнего времени почти не говорили. Темники, самоцензура, шарованый патриотизм, шоу по российскому образцу, приглашение зависимых от власти экспертов, невозможность пробиться в эфир рейтинговым оппозиционным политикам, давление на каналы через силовиков и гос.органы и т.д. – это никак не способствует появлению правды про власть на ТВ-экранах.
  Из традиционных и электронных СМИ? Так и они почти все либо на прикормке, либо под давлением властей. Пример Гужвы и Шустера прямо показал, кто в доме хозяин, и какую правду можно писать-показывать против президента, а какую – нельзя.
  Из сетевого общения с другими украинцами? Так Петр Алексеевич через своих МинСтецев, Шрайков, Олешек и мелких бесов-порохолюбов смог так засрать эти площадки, что и там сейчас правды (да и просто, здравого смысла) не найдешь.
  Поэтому, когда профессиональный журналист начинает стенать, что де, избиратель у нас плохой – он всё знает, но его внутренний мир настолько темен и дремуч, что он все равно голосует за Порошенко – это неправда. Точнее, полу-правда. Поскольку немалое количество потенциальных избирателей (даже необязательно проголосующих потом за Порошенко), остаются пребывать в иллюзии, что Порошенко – ведет нас в Европу (а не в жопу), что он – успешный государственный управленец, что он не ответственен за военные, экономические и социальные ошибки-преступления предыдущих пяти лет, что нужно просто потерпеть немного, и всё у нас наладится, что остальные претенденты – еще хуже Порошенко (как устраивающий власть вариант – “все они одинаковые”). И такие мысли – не всегда по наивности и глупости украинцев. Просто им пять лет эти мысли вдалбливали в голову собратья по цеху пана Остапа – журналисты. Включая, насколько я помню, и его самого.
  В общем, «И тут Остапа понесло» (с) smile

  0

 2. ivan
  15.03.2019
  в 11:41

  Остап правий частково, це стосується “дев’ятки” і подібних, вони вважають себе просунутими інтелектуалами (а мене за незнайко-непонімайко). Є в мене пара-трійця таких френдів. Куплених пенсів набагато більше, але Остапу вони нецікаві…

  0

Добавить комментарий