Вирок або відставка

Це має бути гасло усіх тих, кому не байдуже, що буде з Україною.

Озвучені Луценком обвинувачення дуже серйозні.

Але не всі звернули увагу на одну деталь. І Луценко казав про “перевірку психічного стану”.
Тобто, схоже, що замість суду нам можуть “парити” ідею про “банду психів”, що, звісно, нівелюватиме саму природу обвинувачення.

Якщо ми звернемося до практики роботи ГПУ Луценка, то ми побачимо, що вона не доводить до вироку нічого.

За гучними обвинуваченнями Саакашвілі у спробі державного перевороту слідувала тиха депортація. Тепер, очевидно, справа не має перспектив.

Ще один цікавий приклад – справа про Держзраду Януковича. Луценко називав її “справою сторіччя” та обіцяв вирок до 24 серпня 2017 року. Але не видно, що вирок буде і до 24 серпня 2018 року. Дивувало, що обрали саме тему держзради, а не Майдан або економіку. Тобто, те, де докази в Україні?

На амбразуру кинули молодих прокурорів військової прокуратури, які не змогли тягатися з адвокатськими зубрами. Останні ефективно “затролили” свідків обвинувачення. Всі ми пам’ятаємо допит Турчинова, який перетворився на допит про здачу Криму, а спробу допиту Порошенка, яка була зупинена на питанні “Мвльдівського вояжу”.

Поступово справа, яка була топ-темою у ЗМІ – відійшла на другий план. Хоча до вироку ще далеко.

Тепер справа Савченко. Очевидно, що вона не пройде як справа Януковича без присутності самого фігурната – Савченко не відмовиш у допиті по спайпу.

Очевидно, Савченко не мовчвтиме. Вона буде піаритися на темах, які будуть знаходити жвавий виклик у деяких виборців, для яких картина палаючох ВР – світла мрія.

Нарешті, Савченко може не стримувати себе у свідченнях щодо власних політичних і не тільки політичних зв’язків.

Вона, мабуть, готова сказати все і про всіх. І ці ВСІ можуть бути досить впливовими людьми.

Адже ГПУ поки що не дала відповіді на ключове питання – хто міг бути спонсором перевороту? Хто мав все це фінансувати? Очевидно, люди з грішми. І хто це може бути? Той-кого-не-можна-називати? А якщо прізвище все-таки пролунає?

Тому, очевидно, відправити “у дурку” Савченко простіше. Але, думаю, всі, хто її бачив хоч по телевізору, розуміють, що психічно хворою її не назвеш. Тому це – “гнилий аргумент”.

Ні, друзі. Якщо ви все це почали – давайте суд. Давайте докази. Давайте вирок. Або йдіть у відставку за дискредитацію держави та правосуддя.

Думаю, всі ми повинні вимагати суду над Савченко. Інакше Україна остаточно перетвориться на несмішний цирк без натяку на порядок.

 

Петро Олещук, 23.03.18, facebook

 

2 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 52 оценки, среднее: 4,00 из 5 (2 оценок, среднее: 4,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Вирок або відставка"


 1. Sofi
  24.03.2018
  в 12:05

  Не согласная я! Если аргументов у следствия маловато для того чтобы шить реальный терракт. Если Надя не совсем сумасшедшая, и это надо ещё доказать (а, как известно, всё познаётся в сравнении). Если главные террористы свободно гуляют по стране, и их никто не ловит. Если Луценкопродакшен выпускае кина плохого качества… И.т д.
  То зачем и дальше лепить горбатого?
  А потому, что теперь каждого можно хватать и сажать, предварительно подложив ему в карман гранату, как участника банды “Савченко-Рубан”. focus Всё, я попалась! rofl

  0

Добавить комментарий