Заява родин Героїв Небесної Сотні щодо затримання Івана Бубенчика

Іван Бубенчик 03.04.2018 року був затриманий і доставлений в суд для обрання запобіжного заходу. Слідчим ДСР йому пред’явлена підозра у тому що близько з 7 до 8 години ранку 20 лютого 2014 року на Майдані Незалежності він вчинив 3 прицільні постріли з мисливського карабіну «Сайга М3» (7,62×39) які спричинили:смертельне поранення прапорщика ВВ (стегнова артерія, смертельне поранення прапорщика міліціонера «Беркут» (живіт, внутрішні органи, смерть в результаті масивної крововтрати) поранення майора ВВ тяжке тілесне ушкодження (плече (наскрізне) та грудної клітки).

Відповідно йому інкриміновано вбивство працівників правоохоронного органу у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків і військовослужбовця у зв’язку з його діяльністю щодо охорони громадського порядку та замаху на вбивство військовослужбовця у зв’язку з його діяльністю щодо охорони громадського порядку, а також придбанні та носінні вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу, тобто злочинів, передбачених п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115, ст. 348, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.

На момент до перших пострілів 20 лютого 2014 року (18-19 лютого 2014 року) загинуло більше 30 Героїв Небесної Сотні та були поранені сотні майданівців.

О 5:30 за даними слідства, лунають перші бойові постріли того дня. Протягом трьох наступних годин вогнепальні поранення отримають 10 протестувальників (не урахування травм від світлошумових гранат і випущених в обличчя травматичних боєприпасів).

Про яке перемир’я може бути мова?!

Ми вважаємо, що Іван Бубенчик діяв у СТАНІ КРАЙНЬОЇ НЕОБХІДНОСТІ і саме це мають довести його захисники в суді. У той момент небезпека загрожувала кожному, хто знаходився на Майдані! Закони в Україні вже не працювали і Іван скористався своїм Конституційним правом на захист себе і своїх друзів!

Викликає обурення спосіб в який затримали Івана!!!

Ми вважаємо, що він як Герой війни, Народний Герой України при оголошенні підозри сам би з’явився до суду, без показового заламування рук та затримання СБУ.

Чому немає такої ретельності у затримані беркутівців, які обвинувачуються у вбивствах, чому вони вільно перетинають кордон з ворогом?

Крім цього, виникає питання до ГПУ – Іван Бубенчик зробив свою заяву ще два роки тому, чому його не затримали у той же день, чому знадобилось аж два роки, щоб висунути підозру?!

В той же час купа силовиків досі не покарана за злочини проти активістів. Значна частина підозрюваних втекла до анексованого Криму а то й узагалі – в Росію. Ще частина доволі непогано почуває себе
в Україні, дехто навіть продовжує працювати в правоохоронних органах. За ґратами СІЗО опинилася незначна частина підозрюваних.

А у найближчій перспективі виходить, що за всі злочини покарають лише 5-х беркутівців, яких нині судять за розстріли 20 лютого 2014 року. Щодо більшості інших проваджень суди безперспективно буксують другий рік на стадії підготовчих засідань.

Певно, ця думка буде непопулярна, але без розслідування усіх без виключення епізодів, пов’язаних із Революцією Гідності, і вбивства силовиків зокрема, ми не зможемо отримати повну картину подій, які відбувалися 4 роки тому. Ситуацію могли б вирішити законодавці, але вони мовчать…

Ми вимагаємо реального розслідування, і справедливого суду у всіх справах Майдану!

З повагою родини Героїв Небесної Сотні

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

2 комментария читателей статьи "Заява родин Героїв Небесної Сотні щодо затримання Івана Бубенчика"


 1. Sofi
  06.04.2018
  в 20:27

  У кого “вымогаемо”? У тех, кто устроил кровавое сафари, цинично дал разрешение на отстрел активистов, совершил госпереворот, только чтобы схватить власть, а теперь стыдливо заметает следы?
  Какие первые призывы, не помните, услышали “победившие” майдановцы? Бегите на фронт, враг у порога, вы не патриоты! Не всех ещё майдановцев убили? Ну тогда война будет продолжаться ещё долго, пока не останется ни одного, кто был свидетелем.
  rtfm

  1

  • Kozak Oko
   06.04.2018
   в 21:27

   Уже хорошо то, что не промолчали. А, собственно, к кому именно они должны были обращаться, если гражданское общество аморфно, а политики, мягко говоря, не являются моральными авторитетами?

   0

Добавить комментарий