Збираємося 17 жовтня. Пора хоч з чогось починати!

 

Як все же гидко бачити і чути просто лавину логічних маніпуляцій, смислових перекручень і відвертої брехні по сьогоднішньому пакту Путіна-Порошенко.

Влада трощить мозок громадянам ідіотськими поясненнями, що використання в законі слів “агресія Росії проти України”, відносно дій Росії, це таке сміливе визначення і московити всі, як один обурюються цією сміливістю української влади, а ось, слова “війна Росії проти України” – то погано, бо Путін нападе. За “агресію” не нападе, а за “війну” нападе. Дебіли, мля…

Та Путіну начхати, що ви там напишите. Йому важливо, що ви будете робити. Чи, навпаки, чого ви, потвори промосковські, робити не будете.

Визнали агресію Росії і окупацію території України ? – Розривайте дипвідносини, зачиняйте кордони, розривайте договір про дружбу… Коротше, робіть те, що роблять всі нормальні країни відносно країни – агресора.

Але ж ви нічого такого не зробите, правда? Ви самі, бляді кремлівські, знаєте, що не зробите. Навіщо тоді вам оце словоблуддя і виляння сракою?

А для того, щоб в кінці кінців, під прикриттям цих юридично-логічних маніпуляцій зробити так, як буде потрібне вашому кремлівському сюзерену.

Зараз знайшов текст свого інтервью, яке я давав ще в листопаді 2015 року одному ресурсу і фрагмент якого я тут відтворю. Я, звісно, не Кассандра, але за логікою розвитку подій та існуючих фактів, ще тоді розумів у який спосіб нас будут нагібати:

“Сейчас наметился приоритет политического влияния России (Путина) в Украине перед военным. Влияния, например, через политические проекты типа Оппозиционного блока;

через олигархат, для которого понятие Родины второстепенно относительно бизнеса;

вновь избранных депутатов местных советов, многие из которых на контролируемой Украиной части Донбасса являлись откровенными сепаратистами в период «русской весны» и, конечно, через международное давление на Украину, связанное с Минскими договоренностями.

Договоренностями, которые юридически никчемны, поскольку подписаны людьми, не имеющими никаких законных либо делегированных полномочий от имени какого-либо государственного органа Украины.

Действия на осуществление такого политического влияние гораздо дешевле для бюджета Путинской России, чем даже военная поддержка ДНР-ЛНР. Не говоря уже о прямом военном вторжении. И не факт, что политическими методами Путину удастся меньше, чем военными. Я считаю, что даже наоборот.”

Висновок простий. За цієї влади українських гнид, нам нікуди не дітися від московських вошей.

Збираємося 17 жовтня. Пора хоч з чогось починати!

 

Олександр Ружанський, 06.10.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Збираємося 17 жовтня. Пора хоч з чогось починати!"


 1. Andre
  07.10.2017
  в 20:06

  Бий в барабан,
  Ногу вгору вище,
  шоколадний пан
  Долю херит вашу.
  Аваков до тебе йде
  Правою, правою!

  Скосивши очі вправо-
  Дорівнює чи ряд,
  Крокує Тетушка браво,
  Узявши у Петі наряд
  Поставити на коліна хлопят..
  Правою, правою!

  Bлада сатаніє
  Від халяви безмежної.
  Краде аж всірає
  За природою хижою.
  Якщо жити хочеш?
  Крокуй лівою, лівою

  Українець, будь сміливим,
  Відчуй плече брата.
  Пам’ятай козаків умілих,
  Що нищили ворогів завзято.
  Встань з колін і йди
  Лівою, лівою !.

  Бий сильніше в барабан,
  Груди розверни ширше
  Прокинувся Сірко отаман.
  Онукам настав час
  Скинути ворогів тягар.
  Крокуй лівою, лівою.

  1

Добавить комментарий