Знову брехня і знову міжнародний скандал

І головний персонаж цього скандалу знову наш Петро Олексійович. Спочатку підбрехав, що до кінця минулого тижня внесе на ГОЛОСУВАННЯ законопроект про Антикорупційний суд. І лише у п’ятницю, коли за нардепами у парламенті вже й слід охолов, з’явилось повідомлення, що в секретаріат ВР від Петра Порошенка надійшов законопроект 7440 про Антикорупційний суд.

Зазначимо, що самого тексту закону аж до сьогодні ніхто не бачив. Згодом ми з колегами з’ясували, що номер закону 7440 помилковий і він накладається на зовсім інший законопроект. У суботу вранці цьому бтоагастраждальному документу було присвоєно інший номер – 7441. Сьогодні з його текстом ознайомились фахівці і зробили висновк, що він не відповідає вимогам і рекомендаціям Венеціанської комісії.

Хоча дотримання до вимог Венеціанської комісії Петро Порошенко неодноразово обіцяв.

Та це ж як не відповідає критеріям Венеціанської комісії і рекомендаціям ОБСЄ?!? – здивовано округлюють очі клерки в АП, – так експерти ОБСЄ його ж і писали в співавторстві з Петром Порошенком і Анатолієм Зайцем…

Але ще кругліші очі роблять співробітники і експерти ОБСЄ. Та ми той закон ще у вічі не бачили, – кажуть в ОБСЄ. Організація не брала участі в розробці тексту законопроекту про Антикорупційний суд Украіни, – категорично заявив журналістам експерт ОБСЄ щодо судової реформи Олександр Водянников.

Водянников також повідомив, що не бачив тексту законопроекту про Антикорупційне суд внесений Петром Порошенком і тому не може говорити про те, чи відповідає даний документ нормам, які прописані в висновках Венеціанської комісії, чи ні.

Ось такий він є наш президен – бреше, як шовком шиє

 

Rostyslav Demchuk, 26.12.17, facebook

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "Знову брехня і знову міжнародний скандал"


  1. SergStar
    28.12.2017
    в 11:32

    Я щось не пам’ятаю випадку, коли наш ПОПа говорив правду

    0

Добавить комментарий