Итоги опроса центра “София”

Дата публикации: 24.11.18

 

Центр соціальних досліджень «СОФІЯ» з 18 по 22 листопада 2018 року провів опитування населення у всіх областях України (на підконтрольній території). Всього було опитано 1204 респондента віком від 18 років і старше. Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками. Метод опитування – індивідуальне інтерв’ю («віч-на-віч») за місцем проживання респондента (на дому). Статистична похибка не перевищує 3,0%.

Основні результати опитування

(повні формулювання питань та одномірні розподіли відповідей на питання див. у кінці прес-релізу)

Переважна більшість (77,1%) опитаних з тою чи іншою впевненістю вважають, що влада веде країну в неправильному напрямі.Набагато менше (15,2%) тих, хто дотримується точки зору, що влада веде країну «однозначно у правильному напрямі» або «скоріше у правильному напрямі». Порівняно з жовтнем, спостерігається скорочення частки позитивних оцінок (з 16,8 до 15,2%), і одночасне збільшення питомої ваги негативних (з 74,5 до 77,1%).

Переважна більшість (80,5%) опитаних тою чи іншою мірою не схвалює роботу Петра Порошенка на посаді Президента України. Позитивно оцінюють роботу Порошенка («повністю схвалюють» або «скоріше схвалюють») 15,2% респондентів. Порівняно з жовтнем, зменшилася частка позитивних оцінок (з 16,1 до 15,2%), і водночас зросла частка негативних (з 79,4 до 80,5%).

Якби на момент опитування відбувалися президентські вибори, то найкращі шанси вийти до другого туру мали б Юлія Тимошенко та Юрій Бойко.

Серед респондентів, які братимуть участь у виборах, мають намір проголосувати…

за Ю.Тимошенко – 16,2%,

за Ю.Бойка – 14,1%.

Враховуючи статистичну похибку можна сказати, що обидва кандидати мають рівні шанси вийти до другого туру. Інші потенційні кандидати отримали менше 9,0% підтримки в кожному окремому випадку. Зокрема, лідера новоствореної партії «Наші» Євгена Мураєва збираються підтримати 2,8% респондентів (серед тих, хто голосуватиме), Олександра Вілкула – 1,5%, Вадима Новинського – 0,6%.

Якби на момент опитування відбувалися парламентські вибори (голосування за партійними списками), то найкращі шанси подолати 5-відсотковий бар’єр мали б ВО «Батьківщина»,«Опозиційна платформа – За Життя», Блок Петра Порошенка «Солідарність»,партія «Слуга народу», партія «Громадянська позиція»,Радикальна партія Олега Ляшка.

Серед респондентів, які братимуть участь у виборах, мають намір проголосувати…

за «Батьківщину» – 15,1% респондентів,

за «Опозиційну платформу – За Життя» – 14,4%,

за БПП «Солідарність» – 7,1%,

за партію «Слуга народу» – 6,9%,

за партію «Громадянська позиція» – 5,6%,

за Радикальну партію Олега Ляшка – 5,2%.

Інші партії мають менше 5,0% прихильників (у кожному окремому випадку).

(Слід відзначити, що опитування населення розпочалося одразу після того, як лідери «Опозиційного блоку» та партії «За Життя» оголосили про створення «Опозиційної платформи – За Життя». Дослідники складали питання анкети, виходячи з перспективи висунення єдиного кандидата від вказаних партій та їх об’єднання перед парламентськими виборами). 

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

2 комментария читателей статьи "Итоги опроса центра “София”"


 1. Татьяна
  24.11.2018
  в 23:08

  Это бред, так как не могли опрошенные , особенно в сельской местности . знать о каком-то объединении! Если только этот опрос проводился в Одессе. то может быть! У нас уголовников любят!

  1

  • Kozak Oko
   24.11.2018
   в 23:30

   Не могу ни согласиться, ибо тут пахнет заказухой за километр. Но, как говорится, сохраним для истории.

   2

Добавить комментарий