Олігархи відправили Зе прямо на Олімп. А цьому потрібно прориватися самому (хоч грішми теж хтось допоміг; оліки часто кладуть яйця в різні корзини). Дурницю він зробив, що погодився на цю провокацію. Але команда в нього, на відміну від олігархічно-риговської команди Зе, солідна.
Команда немає особливого значення, якщо командиром є Петро, який в свою чергу є баригою і мародером. А що до дебатів з Юлею, то це яким дурнем потрібно бути, щоб самому першим піднімати питання про природній газ на дебатах з «газовою принцесою».
Джордан 2005
07.07.2019
в 08:17
Факт.
Vasyl
09.07.2019
в 12:41
Олігархи відправили Зе прямо на Олімп. А цьому потрібно прориватися самому (хоч грішми теж хтось допоміг; оліки часто кладуть яйця в різні корзини). Дурницю він зробив, що погодився на цю провокацію. Але команда в нього, на відміну від олігархічно-риговської команди Зе, солідна.
Кость
10.07.2019
в 23:07
Команда немає особливого значення, якщо командиром є Петро, який в свою чергу є баригою і мародером. А що до дебатів з Юлею, то це яким дурнем потрібно бути, щоб самому першим піднімати питання про природній газ на дебатах з «газовою принцесою».