«Я подумала, що вона померла»: Краща подруга Каменських отримала від зірки дивний подарунок

Ролик артистка присвятила її дня народження 30 листопада.

«Єдине, що мені хочеться написати тут, — я люблю тебе. І знай, що я завжди поруч, щоб підтримати і прийти на допомогу! Та й просто посміятися, ти моя найкрасивіша, найдобріша і неймовірна дівчинка! Будь щаслива, дитинко », — привітала Каменських свою подругу.

Незважаючи на теплі слова і веселі кадри на відео, ролик розбурхав передплатників Каменських, люди занепокоїлися, чи все в порядку з дівчиною.

«А чому така музика? Я подумала, що вона померла»,« Музика траурна…»,« Я подумала, що вона померла», — здивувалися передплатники.

Каменських і Завгородня регулярно з’являються разом на різних заходах, в соціальних мережах дівчат теж чимало спільних фото.

Анна Завгородня — дружина екс-учасника української групи «Время и стекло» Олексія Завгороднього, що виступав під псевдонімом Позитив. Восени 2020 року колектив заявив про розпад, а соліст зізнався, що вирішив ще й розлучитися з дружиною.

За інформацією Преса Рівне.

https://www.instagram.com/p/CINJ3ykDAno/

 

© Nazar, 30.11.2020

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "«Я подумала, що вона померла»: Краща подруга Каменських отримала від зірки дивний подарунок"


  1. Kozak Oko
    01.12.2020
    в 10:14

    Это, конечно, «ценный» пост. Ровно в моих глазах сильно потерял.

    0

Добавить комментарий