Як дізнатися, в який день точно я завагітніла?

Але чи реально визначити точну дату зачаття і як це зробити? Давайте дізнаємося.

Насамперед варто знати, що дата зачаття завжди збігається з датою овуляції, оскільки яйцеклітина зберігає життєздатність тільки першу добу після виходу з фолікула. Інше питання в тому, що небагато жінок можуть точно визначити день овуляції – абсолютно точно це покаже тільки УЗД-контроль. Також варто знати ознаки вагітності які допоможуть самостійно зорієнтуватись день вагітності.

Другий момент, який варто знати – дата статевого акту далеко не завжди буде датою зачаття. Чому? Тому що сперматозоїди зберігають життєздатність у матці протягом 4-7 днів, а отже, вагітність може настати і через тиждень після статевого контакту.

Як же тоді визначити день настання вагітності? Ось кілька методів.

УЗД на ранніх термінах

Якщо УЗД робиться на терміні до 7-ми тижнів, то дату зачаття можна визначити найточніше, з похибкою у 2-3 дні. У цей період ембріон розвивається пропорційно і його розміри приблизно однакові у всіх жінок. На пізніших термінах розміри плода можуть сильно відрізнятися, тому обчислити точний день зачаття буде практично неможливо.

Остання менструація

Цей метод досить точний, але тільки в разі, якщо у вас стабільний, регулярний цикл. Щоб визначити дату пологів, потрібно до дня останньої менструації додати 280 днів. Для спрощення підрахунку можна скористатися такою формулою: від місяця останньої менструації відняти три місяці, а до дня останніх місячних додати 7 днів.

Перше ворушіння плода

Не найточніший метод, але все ж допомагає визначити приблизний термін вагітності. Зазвичай жінки починають відчувати ворушіння дитини на 18-20 тижні. Худенькі та повторнонароджені жінки можуть відчувати ворушіння плода вже на 16 тижні.

Отже, як видно, найнадійніші способи визначити точну дату вагітності, це день овуляції та УЗД на ранніх термінах. Саме тому важливо не затягувати з УЗД і відвідати лікаря якомога раніше після позитивного результату експрес-тесту на вагітність. Найкращий спосіб зробити це в комфортній атмосфері – обрати наш медичний центр. Тут привітні та висококваліфіковані фахівці, які дадуть відповідь на всі запитання, що вас цікавлять.

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Комментарии читателей статьи "Як дізнатися, в який день точно я завагітніла?"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий