Сім медалей для Рівного: спортсмени з кунг-фу гучно заявили про себе на всю Україну

 

Засновник, шифу спортивної школи, Віталій Лосік виборов срібло у фіналі Кубку України з ушу у розділі ней цзя цюань серед чоловіків 18-35 років.

Фінал Кубку України з ушу проходив у Львові впродовж трьох днів: із 15 до 17 грудня. Позмагатися між собою приїхали близько півтисячі спортсменів різних вікових категорій з усіх куточків України. Гостями Кубку стала команда майстрів ушу з Білорусі.

Рівне представили дев’ятеро спортсменів «Школи Кунфу Віталія Лосіка», семеро з яких були нагороджені медалями та грамотами.

Так, юний спортсмен Тимофій Нераєвський отримав першу в житті і одразу золоту медаль у фіналі Кубку України з ушу у своїй віковій категорії. Срібло для Рівного привезли Нікіта Нестеров і Владислав Лисуха, бронзу — Ліана Подранецька, Артем Улан, Ілля Бордюг та Юрій Мосійчук.

«Я в захваті від результатів успішності «Школи Кунфу», адже вперше виїхали на такі змагання, щоб представити Рівне, і одразу привезли сім перемог… Можу тільки одне сказати: спортсменам пощастило із шифу Віталієм Лосіком, бо такого відданого, професійного та сильного тренера знайти не легко», — поділилася враженнями після змагань одна із матерів, син якої також ходить на тренування з кунг-фу.

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: ,

Комментарии читателей статьи "Сім медалей для Рівного: спортсмени з кунг-фу гучно заявили про себе на всю Україну"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий