Увага, конкурс до Дня Незалежності!

 

Коллеги-блоггеры по сайтам ДД и черниговскому городскому порталу в курсе, что я являюсь русскоязычным украинцем, поэтому большинство своих текстов пишу на русском языке, а на украинский перехожу только в особо торжественных случаях.

Але зараз само такий випадок, бо особисто я маю бажання віддячити Міхо та його команді, які прибули в Україну ні у якості заробітчан, щоби за гроші усіляко прияти Петрику грабувати простих українців, а задля того, щоби зробити у країні такі ж реформи, які вони вже здійснили у Грузії.

Але, як кажуть українці, не так сталося, як гадалося – Петрику  цинічно використав Міхо, як серветку для шмарклів, задля довіри Западу до себе особисто. Йому були потрібні западні гроші, а не реальні реформи…

Мабуть, Петіна мати та батько не читали йому у дитинстві грузинської народної приказки “краще жити в нужді, але бути людиною, ніж жити в достатку, але бути свинею”…

Особисто я вважаю, що Порошенко, коли особисто прийняв рішення позбавити Міхо українського громадянства, не лише повів себе як невихована свинюка, а вчинив мерзотний вчинок, який ганьбить усю Україну.  Така потвора не має жодного права очолювати нашу країну…

Кожен поважаючий себе українець, аби не зганьбити свою особисту честь та шану свого роду, у цей час повинен принести свої вибачення та висловити підтримку Міхо.

Я пропоную це робити весело, як це властиво вільним козакам. Отже, як адмін Блогоматриці, запрошую усіх бажаючих прийняти участь на самі креативні хештегі та профілі власних фейсбук сторінок на підтримку Міхо та мальовничі карикатури на Порошенка.

Умови конкурсу:

 

  1. Встановити на своїй сторонці профіль з хештегами на підтримку Міхо та наших грузинських друзів.

# Міхо – ми з тобою!

# українська вдячність і підтримка команді Міхо!

# ганьба Порошенку та його поплічникам!

Пояснення: профіль – це малюнок або фото розміром 851х315 пікселів

Картинку можна встановити або власну, або запропоновану

 

  1. Надіслати на адресу нашого сайту  kozak@oko.cn.ua зразки власних профілів та хештегів на підтримку Міхо, або карикатур  (фотошопів) на Порошенка. Бажаний розмір фотошопів або карикатур 720х560 пікселів.

 

Тобто конкурс бути відбуватися у трьох окремих номінаціях:

 

Номінація “хештегі”: 1 місце – 200 грн, 2 – 100 грн, 3 – 50 грн;

Номінація “профілі”:  1 місце – 300 грн, 2 – 200, 3 місце – 100 грн;

Номінація “карикатури та фотошопи”: 1 місце – 500 грн, 2 – 300 грн, 3 – 200 грн.

 

Якщо автор бажає зберегти своє власне ім’я в секреті від інших — вкажіть, будь ласка, нік, за яким ми зможемо розмістити Вашу роботу на нашому сайті.

 

Строк надіслання робот до участі у конкурсі – з 3 по 24 серпня. Підведення підсумків 1 вересня.

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки: ,

Комментарии читателей статьи "Увага, конкурс до Дня Незалежності!"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий