«Батьківщина» передала до НАБУ та ГПУ заяву про злочин щодо незаконної приватизації ГТС

Народні депутати від «Батьківщина» передали до НАБУ та Генпрокуратури заяву про злочин, що готується вищими посадовими особами щодо незаконної тіньової приватизації ГТС. Відповідний документ підписали всі члени фракції на чолі з Юлією Тимошенко.

Як зазначив в інтерв’ю журналістам заступник Голови партії Іван Крулько, який разом із колегами Сергієм Євтушком та Вадимом Івченком особисто передав заяву, у документі викладені чіткі вимоги до правоохоронних органів щодо захисту ГТС, яка є надбанням народу України.

 

Крулько повідомив, що у розпорядженні фракції «Батьківщина» є інформація про підготовку незаконної тіньової приватизації української ГТС. «На чолі цього процесу стоїть президент Порошенко. Зокрема планується передати у власність іноземним структурам 49% нашої ГТС. У «Батьківщині» не виключають, що за такими іноземними структурами стоїть зокрема і російський капітал», – зауважив політик.

Депутати від «Батьківщини» вважають недопустимим приватизацію найголовнішого стратегічного об’єкту України особливо в умовах російської агресії – «фактично здійснюється обкрадання України».
«З метою захисту інтересів України «Батьківщина» звернулась із заявою до НАБУ, а також аналогічну заяву подано до Генпрокуратури. Ми контролюватимемо дії правоохоронних органів щодо перевірки підготовки злочину з незаконної приватизації ГТС, а також, щоб до відповідальності були притягнуті всі причетні до підготовки цього державного злочину», – сказав Крулько і додав, що, за оцінками експертів, вартість побудови такої ГТС становить 300 млрд євро.

Зі свого боку, Сергій Євтушок нагадав, що в України є два великі ресурси – ГТС і сільськогосподарська земля, які намагаються сьогодні вкрасти в українців. «Батьківщина» на чолі з Юлією Тимошенко захищатиме національні інтереси українців та наше національне багатство. Українська газотранспортна система – це стратегічний дороговартісний проект, і утримувати її в належному стані та розвивати – це завдання влади», – сказав парламентарій.

Вадим Івченко нагадав, що свого часу, у 2007 році, парламент ухвалив законопроект про заборону приватизації ГТС. «Сьогодні ми звернулися до правоохоронних органів задля того, щоб вони відкрили кримінальне провадження і почали розслідувати схему змови посадових осіб держави, зокрема Порошенко, з приводу шахрайських дій щодо ГТС», – зазначив політик.

– Сьогодні, виступаючи з парламентської трибуни, Іван Крулько звернувся до президента та прем’єр-міністра із трибуни ВРУ з вимогою зупинити вакханалію з ГТС і захистити національну власність. Політик закликав народних депутатів підтримати законопроект «Батьківщини» №8107, який захистить українську ГТС від тіньової передачі та відчуження. «У 2007 році саме Юлія Тимошенко провела такий законопроект, щоб захистити національну власність. І тоді він набрав рекордних 430 голосів», – нагадав депутат від «Батьківщини».

За його словами, після перемоги України над «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі настав момент істини: «Виявилось, що газові контракти 2009 року були зовсім не «кабальними», як про це розповідали різні порохоботи, зокрема і в цьому сесійному залі, українському народу».

Політик також зазначив, що «Батьківщина» пропонує негайно знизити тарифи на газ для населення, враховуючи рішення Стокгольмського арбітражу та фінплан «Нафтогазу», згідно якого планується закласти 720 млн грн на бонуси керівництву та підняття тарифів з 1 квітня.

 

Андрій Павловський 13.03.18, facebook

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "«Батьківщина» передала до НАБУ та ГПУ заяву про злочин щодо незаконної приватизації ГТС"


  1. Sofi
    14.03.2018
    в 21:21

    Давай, Юля! Рви им жопы! acute

    0

Добавить комментарий