BloggoDay 12 March  #LizaMinnelliDay

На календаре четверг 12 марта, а также:

– Всемирный день почки (World Kidney Day)

– Всемирный день против кибер-цензуры (World Day Against Cyber Censorship)

– День посадки деревьев в Китае

Этот день в истории:

51 год назад — 12 марта  1969 года состоялась свадьба Пола МакКартни и Линды Истман.

 

Хэштег дня: #LizaMinnelliDay

74 года назад – 12 марта 1946 года в Голливуде родилась будущая звезда Голливуда — Лайза Мэй Миннелли — американская актриса и певица. Лауреат премий «Оскар» и «Грэмми», двух «Золотых глобусов» и двух «Тони».

#ЦитатаДня

Лайза Миннелли:

“Я всегда хотела быть только собой, и думаю, что мне удалось этого добиться”.

Фейсбук-огляд 12 березня:

Посты дня: Sergey Naumovich, Oleksiy Nesterenko,  Сергей Сивохо, Антон Ходза, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Игорь Мосийчук, Петро Олещук, Наташа Влащенко, Борислав Береза, Тетяна Даниленко, Alex Drone, Сергей Саливон, Юрій Покиньборода, Сергей Елкин, Интересно знать, Живая Земля

Юрий Касьянов

Есть и хорошие новости. Сивохе дали звездюлей.

Sergey Naumovich

«У нас внутренний конфликт с шахтерами», а потому «нас в НАТО не возьмут», а потому «необходимо срочно идти и мириться с моторолами-ополченцами»

Полбеды, если Сивохо просто «джинсит», хуже, если это его искренние убеждения. Но если это идеологический линия РНБО, то вообще п3дts…

***

Не поддерживаю рукоприкладство, но то, что происходит, — вполне закономерно. Сивохо провоцировал и это очевидно. Вполне вероятно, что это только начало, количество таких нападений будет возрастать и станут более массовыми. Очень опасно в воюющей стране повторять методички пропаганды страны-агрессора.

Ещё раз: рукоприкладство НЕ поддерживаю. Монополия на насилие должно быть ТОЛЬКО у государства. Иначе — анархия.

***

Фото дня.

 

Oleksiy Nesterenko

Американські медіа вже давно б порвали радника Зеленського Сивохо вимогами і проханнями прокоментувати фразу про “внутрєнній канфлікт”.

В Україні тиша, цвіркуни і фоточькі з супермаркетів з візками, набитими харчами.

Звичайно, візки з харчами, які штовхають перед собою сумні клоуни з наглухо відбитим раціональним мисленням, це куди веселіше. І питань не викликає.

***

Сивохо або дебіл (в медичному сенсі), або явний провокатор.

***

Перепрошую, шо знову про Сивохо.

Це просто ще один показовий приклад того, який інтелектуальний рівень у наближених до влади діячів мистецтва.

Так, він огрядний мущіна в стриманих окулярах, і його зовнішній вигляд справляє враження розумної і серйозної людини.

Але це поки він не відкриє рота.

Сергей Сивохо

❗Некоторым мир не нужен. ❗Они хотят войны. Потому что, война — это бизнес и большие деньги. Они сорвали презентацию, но не остановят наше движение к миру. Мы продолжаем нашу работу и наш диалог.

Спасибо, всем кто пришёл сегодня! Журналистам, нашим единомышленникам и партнерам!

Мир нам

Антон Ходза

Сивохо настільки нікчемний, що його вигнали з його власної презентації.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Можна вічно дивитися на вогонь, воду і на те, як дають ляща Сірожі Сивохо.

***

Кожна публічна вилазка Сивохи викликає у мене бажання купити йому квиток із кревних на найближчий потяг і відправити назад в Донецьк. Воно не кається. Мені не шкода, зо він витирав сьогодні підлогу тілом. Бо сьогодні воно ще більше розмазувало національні регіональні рани. Аніж думало про єдність країни.

До речі, хто спонсор цих зібрань?

Нарейдерили, олігархи чи бюджетні кошти?

Игорь Мосийчук

Сівохо… Сівохо… Думай перед тим як, щось ляпнути… Ті хто сьогодні надавав тобі срачів реально воювали і на війні не заробляли!

А поліція… В поліції служить безліч ветеранів війни на Сході які самі тобі готові табло чистити за слова про внутрішній конфлікт. Вони друзів ховали, осколки в собі носять а ти про внутрішні конфлікт і примирення з агресором.

Сівохо це тобі не КВН чи Ліга Сміху, перед тим як проводити такі заходи треба людям чітко повідомити рамки примирення, – з ким примирятися і на яких умовах?

***

Сівохо повністю провалив так званий «Донбаський кейс» і цим підставив президента!

Не озвучивши толком мету зібрання та умови примирення, не запросивши поліцію він сам спровокував сьогоднішній скандал.

До слова, Сергій Тамарін «Собер» який був старшим серед азовців на цій платформі колишній кримський правоохоронець з Феодосії який на відміну від своїх колег залишився вірним присязі і вибравшись з Криму стояв у витоків створення «Азова» і реально воював на Донбасі

***

Дзвонять мені друзі, переселенці з Донецька і розповідають, що підтримують ініціативи президента Зеленського по поверненню миру на Донбас але з того, що головним по цьому процесу роблять Сівоху просто ржуть адже весь Донецьк пам’ятає його як бухаря і обригана!

Петро Олещук

Очевидно, що обговорення “примирення” до завершення бойових дій не має перспектив та лише провокує ескалацію вже у Києві

Наташа Влащенко

У меня нет вопросов к ультраправым

У меня вопросы к полиции: чем они занимались на презентации Сивохо?

Борислав Береза

Касаемо ситуации с Сивохой. Если власть и окружение Зеленского продолжат использовать российские нарративы, вроде “внутренний конфликт” вместо “российское вторжение”, то потасовки быстро уйдут в прошлое и в Украине таки прольется кровь. Это то, чего хочет Кремль. Именно поэтому власть и ее представители обязаны перестать провоцировать граждан на конфликт своими пророссийскими месседжами и называть вещи своими именами.

И еще одно. Если мы не дикое образование, а государство, то недопустимо применение силы, избиение или нападение на представителей государства. Этот ящик Пандоры нельзя открывать. Потом не закроем. Именно анархия и хаос в Украине являются стратегией Кремля. Но если же против граждан Украины будет применена необоснованная сила с превышением полномочий, как это было на Майдане, то граждане имеют право на защиту в любом его проявлении. Потому что преступник с удостоверением или в форме ничем не лучше обычного преступника. Поэтому должен быть диалог. И власть должна перестать игнорировать общество. Хотя может и игнорировать. Янукович, ведь тоже игнорировал. Да?

Тетяна Даниленко

Багато букв про примирення.

Сергій Сивохо таки влаштував Національну платформу примирення. Щоб примирятися було легше, зробив напередодні заходу недвозначну заяву: в України немає перспективи членства в НАТО через внутрішній конфлікт.

На презентацію Платформи примирення багатьох ветеранів не пустили, але тих, хто прорвався було досить: після 20-хвилинного спічу про способи примирення з Донбасом, Сивохо почали перекрикувати колишні азовці.

У повному хаосі він вирішив залишити захід. Поки йшов до виходу, його оточили журналісти і ветерани – питали, хто ще вважає війну на Донбасі внутрішнім конфліктом і чи Зеленський такої ж думки. Сивохо почав обгрунтовувати своє бачення, у натовпі його штовхнуло в спину і радник секретаря РНБО впав.

На всіх відео помітно, що його прес-секретарка штовхалася, кричала і робила заяви, які спокою в ситуацію принести не могли.

Модератор Андрій Куликов докладав усіх зусиль, щоб між сторонами міг відбутися цивілізований діалог. Але захід було зірвано. Ветеранів арештовано. Влада посилає меседж про те, що припинення війни не хочуть лише українські радикали. А Путін, ОРДЛО та українська влада хочуть миру.

Чи нормально штовхати посадовця РНБО? Ні. Штовхати будь-кого – це не цивілізовано.

Чи нормально назначати відповідальним за Донбас в РНБО кавеенщика і шоумена? Ні. Креативним радником – можливо. Без політичного досвіду в таких тонких справах можна наробити багато біди.

Чи доречний сьогодні був цей захід? Ні. Країна і без цього занурюється в паніку, їй загрожує втрата керованості.

Сивохо та Зеленський – шоумени, але не ідіоти. Воно точно усвідомлювали наслідки своїх гуманітарних ініціатив. І точно знали, що і без цього заходу в Україні сьогодні неспокійно – люди панікують. Вони точно знали, яку істерію роздмухають довкола цього російські змі та їхні молодші партнери, медіа Медведчука.

Значить, влада свідомо качає ситуацію. В момент, коли світ охопила пандемія, а економіка летить у прірву. Навіщо? Відповідь кожен може додумати сам.

Тетяна Даниленко

Штрихи до портрета.

Секретар РНБО відхрестився від мирних ініціатив свого радника після того, як його форум зірвали.

Секретар РНБО засудив фізичне насильство проти свого радника.

Секретар РНБО ніяк не прокоментував вчорашній обстріл школи в Марьїнці, позавчорашню загибель 3 військових і загибель щонайменше 4 військових на початку тижня.

Це про бачення національної безпеки та оборони у людини, яка має відігравати одну з ключових ролей у цій сфері.

Миха Чаплыга

СЕГОДНЯ была точка бифуркации. Нет у нас Президента… сперва он предал жену ради халатной мендель, а потом он допустил фатальную ошибку – он не защитил того, кого позвал и кому поручил выполнить самую деликатную роль от его имени…

АМИНЬ. Зеленский не выучил самого главного урока власти: себя можешь не защищать, но за того, кого позвал и кому поручил свои деликатные функции – обязан МГНОВЕННО сделать больше, чем Ольга за своего покойного мужа…

Сегодня его взяли на понт и он поплыл… а его “данилов” открестился от Сивохо… еще петухи не пропели…

Все – дальше святая Анархия. Каждый сам за себя. Боже – храни Страну… если сможешь…

ЧТО делать теперь? Данилова мгновенно в отставку… молча… Авакова тоже. Нет? Тогда уходи сам… уже это просто не имеет смысла… Типичная бандитская ментовская разводка и ты слился…

Обидели твоего самого беззащитного и того, кто поверил тебе… Ты молчишь, а твой данилов открестился публично…

Кто ж теперь за тобой пойдет… “наполеон” ты наш…

Красиво тебя слили перед “турбулентностью”… Спасай уже свою сраку просто…

Миха Чаплыга

МНЕ одному ситуация СЕГОДНЯ напоминает судьбу временного правительства и Царя? … Наряды Шмыгаль может одолжить у Анархисток Феминисток… Красивые…

Alex Drone

Svetlana Kryukova

Київ. Перший випадок коронавірусу!

Коментар головного лікаря лікарні: “Сьогодні

пасажирами автобусу, який їхав маршрутом ст. м. Лісова – ринок Троєщина в нашу лікарню був доправлений громадянин К. з діагнозом грип. На даний момент стан хворого стабільний. Найбільше занепокоєння лікарів викликають незвичні симптоми, що не властиві цьому захворюванню: черепно-мозкова травма, гематома в ділянці правого ока, множинні забої і садна на тілі і обличчі. Перелом верхньої лівої кінцівки, множинні тілесні ушкодження і проступаючий червоний напис в області лопаток: “Маску треба одягати, козел, коли пчихаєш!” Не дивлячись на відсутність у хворого типових ознак грипу, на вимогу пасажирів маршрутки, його помістили у інфекційне відділення лікарні. Основним фактором у прийнятті такого рішення стали висловлювання громадянина П.: “А хай відчує, с..ка те, що ми відчували!”

Зі слів госпіталізованого громадянина К.:

– Я зайшов до маршутки та запитав, як проїхати на ринок, бо я не місцевий, з Чернівців приїхав…. Далі здається я чихнув…. потім темрява… Нічого не пам”ятаю…. прийшов до тями лише тут, у лікарні. Дуже дякую киянам що доправили мене до лікарні, а не кинули помирати на вулиці…

Сергей Саливон

Вангую, что будет, если мировой кризис все же развернется во всю ширь, к чему и идёт всё…
1. Такой катастрофы, которой он обернется (если его не удастся купировать, но шансов на это очень мало), Украина не испытывала ни в 1998-м, ни в 2008-м.
2. В двух предыдущих случаях власти Украины тоже в определённой степени приложили свои “кривые” руки к усугублению мирового кризиса на подведомственной территории, но в этот раз они (причём при бодром одобрении западных кураторов!) абсолютно прямо делали всё для ухудшения ситуации.
3. Нынешний кризис может быть и не станет для Украины наибольшим по масштабам падения ВВП (экономику в значительной степени уничтожили до него), он будет чуть иным… Например, если случится ещё и неурожай, то зимой можем стать счастливыми получателями продуктовых наборов ООН – как в Центральной Африке. Ну и насчёт прочих атрибутов – сами догадаетесь…

Юрій Покиньборода

Расияне, если у вас упал рубль то отнеситесь к этому с пониманием.

Сергей Елкин

Интересно знать, ТК

Пистолеты из метеорита

В 2016 году компания «Cabot Guns» представила два пистолета Кольт M1911. Отличительной особенностью данных пистолетов является то, что они были сделаны из метеоритной стали. Для создания оружия был использован метеорит Гибеон – один из старейших метеоритов, упавших на Землю. Стоимость набора составляет 4,5 млн $. Данные экземпляры оружия стали одними из самых дорогих в мире.

Живая Земля

2 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 52 оценки, среднее: 4,50 из 5 (2 оценок, среднее: 4,50 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "BloggoDay 12 March  #LizaMinnelliDay"


 1. Вжик
  12.03.2020
  в 20:51

  Сивоха получил — это хорошо! А когда же получит своё медведчук и остальная нечисть?

  2

  • PiligrimK
   13.03.2020
   в 11:13

   Не можна бити таких “миротворців”, як ця жирна сива сука Сівохо?
   Але що робити, якщо іншої мови суки не розуміють?
   Воца – кінчене чмо і професійний балабол. bad

   0

Добавить комментарий