BloggoDay 14 November #OlgaKurilenkoDay

На календаре четверг 14 ноября, а также:

 Всемирный день борьбы с диабетом (World Diabetes Day)

– Всемирный день качества (World Quality Day)

– Всемирный день юзабилити (World Usability Day)

– Международный день логопеда

Этот день в истории:

101 год назад — в ночь на 14 ноября 1918 года бывшими деятелями Центральной рады во главе с Владимиром Винниченко была образована Директория Украинской Народной Республики.

Выступив из Белой Церкви 18 ноября 1918 года, 14 декабря войска Директории захватили столицу и свергли власть гетмана Скоропадского, бежавшего из страны.

 

Хэштег дня: #OlgaKurilenkoDay

130 лет назад –14 ноября 1889 года родился Джавахарлал Неру — индийский политический деятель, первый премьер-министр Индии (1947-1964)

40 лет назад — 14 ноября 1979 в городе Бердянске Запорожской области родилась Ольга Куриленко — модель и киноактриса.

Фейсбук-огляд 14 листопада:

Посты дня:  Рауль Чилачава, Святослав Стеценко, Юрий Касьянов, Елена Дьяченко, Петро Олещук, Марина Ставнійчук, Соня Кошкина, Леонид Швец, Mykhailo Tkach, Макс Бужанский, Sergii Ivanov, Сергій Власенко, Владимир Фесенко, Виктор Небоженко, Наташа Влащенко, Алексей Кучеренко, DW на русском

Рауль Чилачава

Мне, конечно льстит, когда меня и друзей обвиняют в том, что я содействовал поражению Порошенко и привел к власти Зеленского))) Но давайте посмотрим правде в глаза: Порошенко проиграл выборы сам себе, а содействовали ему Свинарчук, Насиров и Пашинский.

Святослав Стеценко

Зелені гучно промовляли вчора у Верховній Раді, що своїм законом про ринок землі вони повертають власність народу. Ага, в 90-х їхні попередники, яким багато хто із нині високопоставлених “слуг народу” прислуговували раніше, вже повернули у власність народу надра, промислові підприємства, чорноморське пароплавство і ще багато чого.
Цікаво, якому саме народу вони хочуть повернути власність на землю? Список того народу можна? Скільки сторінок потрібно для вичерпного списку?

Святослав Стеценко

Спробуйте жити так, як вже нема ВАШОЇ держави Україна. Бо її і не було ніколи.
Себто якась держава тут є, але вона не ваша. Вона Ахмєтова, Коломойського, Фірташа, Порошенка, Новинського, Пінчука, Галантерника, Бахматюка, Авакова, Сороса, рептилоїдів. І ВАШОЮ ця держава ніколи не була і не може бути. Якщо тут вам чомусь потрібна ваша держава, то вам треба самим будувати її з нуля на певних землях з певними людьми. Ніхто вам нічого не побудує за вас.
Спробуйте жити з тверезим розумом.
Завжди допомагає.

Юрий Касьянов

Сегодня у Зеленского есть две самые большие проблемы – Арахамия и Арахамия. Точно как в притче: “заставь дурака богу молиться, он и лоб расшибёт”.

Елена Дьяченко

Слуга народа Анна Скороход заявляет, что за неголосование вчера за землю ее мужа арестовала ГПУ. Первый пошел. и тут вышел арахамия и сказал что Скороход неоднократно предлагала взятки нардепам. Ну прекрасных же набрали, случайно сдали конверты

Петро Олещук

Найцікавіше у голосуванні за зняття мораторію на ринок землі – позиція таких “ультраліберальних” та “проєвропейських” політичних сил як ЄС та “Голос”.
У цьому контексті цікаво згадати одну цитату: «Маємо дати чесну відповідь на питання цивілізованого ринку землі, відсутність якого є більшим гальмом для зростання економіки, ніж корупція».
Як думаєте, хто автор цього висловлювання? Звісно, це П. Порошенко. Але випадок Порошенка не той, аби тут треба було шукати додаткові цитати. Всі попередні заяви як самого Петра Олексійовича, так і його соратників не дозволяли сумніватися, що сам він – прихильник ринкових відносин у земельних справах, і лише відсутність повного контролю парламенту з боку його однодумців – перешкода на шляху зняття мораторію. В принципі, вони і зараз цього не відкидають, ховаючись за тезою, що цього разу “закон не такий”. Тобто, вони одночасно і “за”, і “проти” ринку землі.
Ну а позиція “Голосу” – це ще цікавіше. Вони просто утримуються, аби, очевидно, подобатися усім.

Хоча насправді все просто. Аксіома української опозтції – бути проти того, за що влада. Просто так. ЄС і Голос теж хочуть взяти участь у “земельному протестному русі”. Висловляться вони за ринок землі, і інші конкуренти в “опозиційних перегонах” одразу відтіснять їх у боротьбі за цей ласий шмат електорату. Тож жодних ідеологій – самі технології.

Голосування у першому турі – це голосування за принцип, а не за кінцевий документ. Якщо ти підтримуєш саму ідеологію законопроекту, то ти голосуєш за цю ідеологію і вносиш свої правки. І якщо ці правки не будуть враховані під час подальшого розгляду, то ти можеш із чистим сумлінням не голосувати за документ “в цілому”. Тут же наші “ультраліберали” та “мегаєвропейці” начебто відкинули саму ідеологію ринку землі. Начебто, бо від ринку вони теж не відмовляються, але якось сором’язливо про це не хочуть згадувати, бо бажання конкурувати з “Батьківщиною” та ОПЗЖ за електорат – сильніше. Але чи сприймуть реальні противники ринку землі їх за “своїх”? Дуже сумніваюсь.

Власне, вся ця історія і показала причини, чому “старі” так дістали електорат нещодавно, що останній забажав відддати владу “невідомим новим”. Мають бути якісь принципи, константи, а не лише самі технології та війна за електорат.

Марина Ставнійчук

Ці дебільні ідеї щодо вирішення на референдумі дозволяті або ні продаж землі іноземцям – це маніпулювання чистої води.
По – перше. Ця братія негідників вважає, що можна ігнорувати приписи Конституції України! Приписи, які викладені однозначно і зрозуміло для усіх за принципом правової визначенності! До того ж, вони хочуть не виконувати вимоги Констітуції шляхом проведення маніпулятивного референдуму з ПРЕДМЕТу якого( предмет референдуму- це питання, що виносяться на референдум), що вже чітко і однозначно врегульовані у статтях 13,14 Конституції України!!!! Тобто невиконання Конституціі, тобто злочин, ці маніпулятори вважають за необхідне прикрити неначе волею людей.
По -друге. Ця братія вважає, що ключеве питання розмежування понять обігу і продажу землі , умов, пріоритетів, переважного права можна підмінити таким псевдорефендумом, що має приховати їх злочин щодо крадіжки землі в державі і одночасно відволікти увагу від суті питання.
Не дайте себе ощукати!!!! Шулери мають відповідати і політично, і у кримінальному порядку.

Соня Кошкина

Прямая речь Арахамии:

«Я знал, что есть такой стрёмно выглядящий человек в розыске. По правоохранительным органам мы не имеем права вмешиваться, пускай они работают. Что касается самой госпожи Скороход, я буду выносить решение об исключении ее из фракции, потому что нет никакого смысла находиться во фракции и не поддерживать ни одного решения. Зачем она нам во фракции?»

Значит, знал ранее?
Серьезно?)
А чего вы тогда ее на округ ставили?
Куда ваша хваленая Внутренняя безопасность смотрела?
Зачем чистым/новым/безупречным такие «стремные» риски?

Или округ некем было закрыть и в «интернете понабирали»?
Или все же она была важна сама по себе – как человек, специалист, а не чья-то там жена?
Либо ж действовали по принципу: «давай, валяй, а там разберёмся»?

И, кстати, если она предлагала деньги за решение вопросов, то где заявление в органы? Или вы только сейчас, при возникновении конфликта, старые грехи ей вспомнили?
П – последовательность.
И ещё порядочность.

Че ж, жгите, исключайте из фракции.
Вам там самостоятельные действительно не нужны. Ну, если сам Арахамия говорит, как с ним спорить?

Жду-не дождусь, когда кто-то из достойников СН (таких там хватает), выскажется в духе:
– Ну, что вы от неё хотите? Баба же. Истеричная (это именно Скороход ранее рыдала в зале над своими зарубленными поправками, – С.К.). Ещё и беременная. Что с неё, дуры, взять?

Загибаем пальцы.
Засекаем время

Леонид Швец

Черт, который якобы подрядился у русских грохнуть значительную часть журналисткой тусовки Украины, уже на свободе. Аркадий злой и в Израиле. Шпионский боевик превратился в трэш-шоу. Свинью жалко.

Mykhailo Tkach

Багато хто акцентує увагу на тому що фракція Голос дуже схожа на фракцію Самопоміч. Вважаю таке порівняння некоректним, оскільки Вакарчук – не мер Львова.

Макс Бужанский

Дивная, знаете ли, мысль пришла в голову.

Генеральный прокурор Рябошапка не вносит представление на снятие неприкосновенности с Порошенко, потому что, по его словам, опасается что недостаточно аргументов.

И в то же время, выписывает подозрение Шарию, где не только аргументов, пострадавшего нет.

Может ли быть такое, что он принимает Шария за Порошенко или Порошенко за Шария?

И если да, как этому помочь гуманитарно?

Sergii Ivanov

Враховуючи весь треш, що відбувається у вищому законодавчому органі держави, пропоную внести зміни до депутатських посвідчень, щоб вони відображали не лише статус, а і кредо парламентаря.

Наприклад, у посвідченні Киви має бути написано не лише «народний депутат», а і «хуєчос» або «полуджокер».

В посвідченні Бужанського – «ментальний скрембл» або «депутат верховної колоради». При цьому, його фото можна замінити на картинку сервелату в поздовжньому розрізі.

Посвідчення Петра Порошенка має виглядати як Томос – сувій паперу з хрестом і сургучною печаткою. До речі, майже аналогічним чином виглядатиме посвідчення Медведчука, єдиний нюаснс – російською мовою і з двоголовим півнем на печатці. Бо диявол – у деталях.

Приблизно 220-м депутатам від «Слуги народу» потрібно видати посвідчення з підписом «тупо поперло», причому одне на всіх з рандомною фотографією, все одно їх ніхто не знає.

Посвідчення Олександра Дубінського потрібно вилучити та віддати його мамі. Мама любить владу.

Посвідчення Богдана Яременка може замінити на свіжий випуск журналу Hustler або на флаєр мережі інтим-шопів NO TABOO.

Посвідчення Софії Федини конче потрібно прикрасити калиною, вишивкою, віршами, піснями і шевронами добробатів. Бо це офіційний документ, він має викликати інтЕрес.

Нардеп Ар‘єв замість посвідчення може успішно пред‘являти холодець, Олексій Гончаренко – змінне взуття, Ліза Богуцька – гідазепам.

Ох. Так можна до вечора розважатися. З одного боку, шкода часу. З іншого, що крім сарказму залишається, враховуючи, як вони нас заїбали.

Гарного дня, друзі.

Сергій Власенко

Я не вірю в такі співпадіння (арешт чоловіка одразу після «поганого» голосування його дружини). Тому це все ще навіть гірше,ніж я передбачав. Такого не було навіть при Януковичі.

P.s. Тут деякі противники Анни Скороход, кажуть, що мовляв її чоловік затримали в зв‘язку із запитом із РФ да і сама Анна «не свята». Вони «болєзні» навіть не розуміють, що цими заявами тільки підтверджують політичні мотиви цього затримання:
1. Якщо це «просте» затримання і для нього були всі підстави, то чого ж його не здійснювали поки Скороход була «хорошою» і голосувала «як треба»? Захищали своїх від відповідальності, а стала «чужою, то що ж її захищати? -Чисто політичне дійство.
2. Якщо Скороход «не свята», то де заяви в правоохоронні органи ? І не сьогоднішньою датою (бо дивись пункт 1), а тою датою, коли вона на когось там «тисла» чи «погрожувала»?

Владимир Фесенко

О пророссийских заявлениях Коломойского в интервью «Нью-Йорк Таймс». Это сигналы не Кремлю, а Западу. Коломойский крайне раздражен, что Запад, особенно МВФ, категорически против того, чтобы идти даже на малейшие уступки Коломойскому по Приватбанку. Вот Коломойский и бесится, грозит объявить священную войну МВФ, пугает Запад переориентацией Украины на Россию и превращением себя в реального демона, влияющего на нынешнюю власть. Не надо этого бояться. Ничего Коломойский не поменяет. А вот испортить свои отношения с Зеленским он реально может. Вообще, это интервью окончательно разрушает миф о патриотизме Коломойского в 2014 г. Он патриот самого себя. Он беспринципный циник, у которого нет никаких ценностей, кроме личной выгоды и хайпа от конфликтов и собственного тщеславия.

Виктор Небоженко

Я подозревал, что Коломойский хитрый, жадный циничный, плохой человек-олигарх. Но то, что он антиамериканец – это новость. Тем хуже для него.

Наташа Влащенко

Я знаю, кто хочет регулировать соцсети

Бездарные унылые люди, которые пробовали- и у них не получилось. 56 лайков был их звездный час. Теперь надо задушить всех красивых и умных, лично выдавая пайку

Это как товарищ Ермак, долго и бездарно возглавлявший советский кинематограф

Но самое смешное, чего эти люди не понимают: это – нереально

Вы не можете колонизировать Марс, потому что хрен вы туда долетите. Поговорите хоть с физиками, двоешники))

(ну и подписывайтесь на мой телеграмм, пока товарищи не колонизировали Марс)

Алексей Кучеренко

Это конечно внутреннее дело СН.
Тем не менее, настоятельно рекомендую господину Арахамия не спешить.
Ведь именно он прямым образом оказывал давление на депутата Скороход во время голосования по газотранспортной системе.
И позиция Скороход была простой, понятной и государственной, как «угол дома»!)

DW на русском

Экономика РФ выросла на 1,7% в третьем квартале 2019 года по сравнению с таким же периодом год назад, сообщил Росстат. Но Sergey Elkin боится за пациента!

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 14 November #OlgaKurilenkoDay"


  1. PiligrimK
    14.11.2019
    в 20:16

    Спасибі!

    0

Добавить комментарий