BloggoDay 16 December #AnnaSedokova

На календаре   понедельник 16 декабря, а также:

 День независимости Казахстана

Этот день в истории:

120 лет назад — 16 декабря 1899 года был основан футбольный клуб “Милан”. Который ныне является 18-ти кратным чемпионом Италии, 7-ми кратным обладателем Кубка европейских чемпионов/Лиги  чемпионов, двукратным обладателем Кубка УЕФА, 5-ти кратным обладателем Суперкубка УЕФА.

99 лет назад — 16 декабря 1920 г. произошло землетрясение в китайской провинции Ганьсу в ходе которого погибло около 270 тыс. человек, из которых 20 тыс. замерзло.

Хэштег дня: #AnnaSedokova

37 лет назад — 16 декабря 1982 года в Киеве родилась Анна Седокова.  Солистка «золотого» состава украинской женской поп-группы «ВИА Гра» (2002—2004).

Фейсбук-огляд 16 грудня:

Посты дня:  Rustam Isakov, Olha Reshetylova, Vova Holobutsky, Маша Украинская, Светлана Карабут, Ирина Порохненко, Вячеслав Ільченко, Portnov, Kristina Berdynskykh, Тетяна Висоцька, Mykhailo Tkach, Anna Skorohod, Леонид Швец, Павел Себастьянович, Михаил Крутихин, DW на русском, Real Nature, Живая планета

Rustam Isakov

Стосовно затримання підозрюваних в убивстві Шеремета.
Озвучена Аваковим доказова база дійсно, мабуть, слабка для суду. Проте прес-конференція не суд. На меті було не юридичне доведення вини, а комунікація із суспільством, пояснення логіки дій, аби уникнути звинувачень. З цієї точки зору надані докази (переважно не прямі) на мене справили досить переконливе враження.
Принаймні для мене очевидно, що мова іде про затримання суспільно небезпечних людей, вина яких інтуїтивно виглядає зрозумілою. Навіть не прямі докази в комплексі дають певну картину: аналогія між вибуховими пристроями у трьох різних ситуаціях за участю фігурантів, кульгання кілера в той час, коли підозрюваний зробив операцію на нозі, чоловік і жінка, принт на одязі, реакція на підозру в телефонних розмовах, спроба родича винести міну із квартири, вимкнуті телефони під час скоєння злочину. І на завершення телефонні розмови про пошук “сакральної жертви”.
Ну і знову АТОшники, тепер ще і з волонтерами, що зразу ж дає підстави піднімати хайп на тему “влада нищить патріотів”. Після декількох попередніх справ, включаючи убивство Гандзюк, тема виглядає відверто програшно, але все ще експлуатується. Раціональніше говорити про причини криміналізації учорашніх героїв війни.
Війна дійсно нікого не робить кращим. Якщо на війну потрапляє людина ідеаліст, із високою емпатією та соціалізацією, то вона потім страждає через спогади про побачені і здійснені убивства, високий ризик спитись, сколотись, суїциднути. Якщо ж на війну іде людина із низькою емпатією, котру вабить “адреналін”, то там він перетворюється на закінченого психопата, котрий уже не може зупинитись і поза зоною бойових дій, шукаючи собі соціальну нішу, тісно пов’язану із кровопролиттям.
Але затримані навряд могли отримати глибокі душевні рани від дотику до війни, оскільки надто активними її учасниками не були. Швидше мова іде про “індукований ПТСР”, коли люди через спілкування із ветеранами відчули власну значимість, заразились месіанством і вирішили зайнятись “вихованням суспільства”. Треба знайти “сакральну жертву” щоб розбудити обивателів, жахнуть “градами” по зажравшимся, хай умиються кров’ю щоб розуміли, як воно там, на фронті. Якщо ж відкинути лірику, то мова іде про терор, а із ставленням до терористів у цивілізованому суспільстві давно визначились, якими би благими цілями ті не прикривались.

Olha Reshetylova

Що ж.
Нарешті робота комісії завершена і я почуваюся вільніше у коментуванні поточних подій. Свій текст я ще напишу. А поки що я вам пропоную прочитати ось цей цікавезний матеріал.

У тих, хто цікавився справою Шеремета та інших гучних убивств того часу, так чи інакше спливало ім‘я Сергія Коротких, тобто «Боцмана». Але дивним чином він не цікавив поліцію. Чому б це, не знаєте?

Сергей Коротких: утерянный «белорусский след» в деле Павла Шеремета

Vova Holobutsky

Коли вже СБУ розповість про спецоперацію по знищенню агента ФСБ Шеремета?

Маша Украинская

Я не вірю в нашу судову систему!
Неодноразово була на судах і бачила, як “закон как дышло, куда повернешь, так и вышло ”
Ми писали багато скарг до “Вищої ради правосуддя ” та до ОП , жодної відповіді не отримали
У справі Шеремета треба долучати обов’язково міжнародих юристів та міжнародних представників по правах людини. І як що вже президент Володимир Зеленський особисто піклується цією справою і виступив на брифінгу, то вважаю що саме за державний кошт мають бути долучені міжнародні юристи , так само , як були долучені експерти , саме для того , щоб ця справа не виглядала упередженою під тиском міністра та президента .
Інакше це виглядає, як чергове “замовлення”
Разом з Суспільна Система

Светлана Карабут

Моя лічка розпухла від петицій та закликів виходити на протест проти свавілля. Моя фб-сторінка “кричить” гаслами моїх розлючених френдів. Тисячі готові “дати відсіч”.

В мене чоловік-айдарівець вже півтора роки під важкою статтею, зклепаною лівою ногою просто за “гонор”. І ще він, бачте, з Донецька. Півтора роки здоров*я, 22 судових засідання НЕ в Києві, купа грошей, сотні кілометрів доріг і нервів.. І родина, яка висить на волоску.. Півтора роки, жодного вереску, бо у більшості все було окей.

5 років я кричала в повний голос, коли здавали території, торгували з рашкою, наживались на війні..
5 років я ходила на суди до побратимів..
5 років нам, купці “блаженних неадекватів” всіма засобами, часто нижче пояса, давали зрозуміти: – Не гойдайте човен!
5 років майдани вважались дестабілізаторами, грою на руку х@йлу.
5 років за словами “альфа-волонтерів” (особо наближених до тєла перших осіб) ми були “агентами крємля”.
5 грьобаних років я НЕ мовчала.

Тепер ті ж “альфа-волонтери” розвернулись на 180 і кличуть мене виходити чинити опір. Свавілля прийшло до них в хату. Тепер я маю захищати їх підгорілі дупи?
– Мовчати не можна! ЗАВТРА ПРИЙДУТЬ ЗА ТОБОЮ!
Ви серйозно?! Я не мовчатиму, бо і не мовчала.
За мною давно прийшли.

Ирина Порохненко

Слова які Юлия Кузьменко просила донести до всіх.
Я готова к полному сотрудничество и взаимодействию со следствием. Я готова к допросам, любым экспертизам и следственным действиям.
Я с достоинством вынесу эти унижения.
Но когда будет установлена моя непричастность, за мои унижения ответит перед законом и моралью каждый кто подписал лживые экспертизы, кто подписал лживые обвинения, кто вынес заведомо незаконные решения.
Я также публично растопчу репутацию каждого эксперта, полицейского, прокурора и судьи которые причастны к этому делу.
Мне боятся нечего, потому что я не совершала это страшное преступление, и знаю что правда за мной. Я уверена, что общество не даст им безконечно фальсифицировать дело против меня!
Спасибо всем за поддержку!

Вячеслав Ільченко

Будь-ласка, подивіться цей виступ.

Тут коротко про все сказано – і про те, що відбувається на комітеті, і про те, якою буде акція протесту.

Мій виступ на Погоджувальній Раді у парламенті. Повідомила, що Національний штаб захисту рідної землі з сьогоднішнього дня починає масштабну мирну акцію на захист сільськогосподарської землі. Уже сьогодні перекрито 14 доріг національного значення. Відзавтра акція розширюється під Верховну Раду. Ця акція триватиме, поки Верховна Рада не зрозуміє, які антинародні рішення вона хоче ухвалювати, і не зніме їх з розгляду. Вимоги Національного штабу: 1️⃣зняти з розгляду законопроєкти №2178-10, 2194, 2195, які відкривають можливість розпродажу сільськогосподарської землі;2️⃣ухвалити законопроєкт № 2182 про Всеукраїнський референдум;3️⃣негайно оголосити референдум щодо долі землі, яка належить не лише цьому, а й усім наступним поколінням українців;4️⃣продовжити мораторій на продаж сільськогосподарської землі на 3 роки (законопроєкт № 2109)«Батьківщина» разом з аграріями, профспілками, громадськими організаціями, ветеранами, волонтерами, патріотичними політичними силами братиме участь в акції на захист землі. Ми вимагаємо дій!#Батьківщинадіє

Опубліковано Юлією Тимошенко Понеділок, 16 грудня 2019 р.

Portnov

Друзья, нет у вас ощущения, что признанному виновным в коррупции Главе НАБУ Сытнику пора как-то прокомментировать вступившее по нему в силу решение суда?

Например, сказать, что не виноват, или что решение суда незаконно, или что суд был заангажирован и политически мотивирован, или что он всё равно не собирается в отставку и продолжит работать в статусе уже признанного судом коррупционера. Реакция когда будет официальная?

Уважаемые журналисты, подтолкните пожалуйста товарища своими официальными запросами

Portnov

Опубликовано решение суда о признании Директора НАБУ Сытника виновным в коррупции. Решение обжалованию не подлежит и вступило в законную силу. У Президента нет другого законного выхода, кроме указа о его увольнении.

Kristina Berdynskykh

“Медицинские записи Шокина показывают, что он был отравлен, дважды доведен до смерти, но выздоровел. Если это станет известно в Украине, то полетит много голов” – заявил Джулиани.
А еще ж и тепловизоры были. Надо тоже занести их в медицинские показания).

Джулиани заявил, что экс-прокурор Шокин был дважды отравлен

Тетяна Висоцька

Траурний день для митців-порохоботів. Закрилася годівничка з державних коштів: держгранти за лояльність Петі.

А зі своєї кишені родина Порошенків навряд чи буде утримувати все це кодло. Точніше – точно не буде.

Mykhailo Tkach

“Дружина Порошенка йде з культурного фонду через тиск Офісу президента” УП
А потрапила дружина Порошенка в культурний фонд не через тиск офісу президента?
Ну тоді все сходиться.

Mykhailo Tkach

На минулому тижні ми оприлюднили матеріал про Ігоря Коломойського, де розповіли що народний депутат Олександр Дубінський разом з Коломойським, Боголюбовим, Палицею й іншими “приватівцями” відвідував святкування Дня народження бізнесмена неформальної групи “приват” Михайла Кіпермана.

Народний депутат заявив, що цей факт не свідчить про зв’язок з Коломойським і групою “приват” і вони просто давно дружать. І тут я пригадав, як депутат Дубінський коментував факт відвідин головою СБУ Іваном Бакановим святкування Дня народження бізнесмена і депутата Григорія Суркіса і казав що це “зашквар”.

Anna Skorohod

Из информации от источника, Министр экономики, торговли и сельского хозяйства Украины Тимофей Милованов и Министр юстиции Украины Денис Малюська официально подали Премьер-министру Украины Алексею Гончаруку прошение об отставке. Причина – недостаточное материальное обеспечение.

Из чего делаю вывод !! Видимо, господам на марихуану не хватает.

Господа министры – идите поживите на пенсию или минимальную з/п, которые вы установили! А вашему уходу будем рады, а то немного подташнивает от количества «дебилов» в КабМине и не только!))

Леонид Швец

Ну, оступился человек. Это же не повод не выплатить ему миллион из бюджета.

Prosud

869 403 грн – таку виплату отримав суддя апеляційного суду Черкаської області Володимир Пономаренко, якого у серпні 2018 року СБУ затримала на отриманні хабаря в 30 тис.грн.

А все тому, що Вища рада правосуддя вирішила не звільняти суддю-хабарника, а відправити його у відставку зі збереженням всіх привілеїв.

Нагадаємо, за 30 тис грн. суддя Пономаренко обіцяв не притягувати спійманого в стані алкогольного сп’яніння водія.

Хабар Володимир Пономаренко отримав вже через 4 місяці після успішного проходження ним кваліфікаційного оцінювання.

Зараз справу Пономаренка розглядає Антикорупційний суд.

Не зважаючи на те, що суддя Пономаренко 11 місяців перебував під слідством і не здійснював правосуддя, платники податків заплатили йому 1.4 млн грн заробітної плати.

Павел Себастьянович

На минулому тижні виявилося, що в нашій країні поряд з нами існує один малочисельний корінний народ, який стоїть на межі зникнення. Зі співчуття до одиничних рідкісних представників цього народу-жертви іноді буду писати й розмовляти на їх маловідомої мові, що зникає на наших очах.

Також прошу кожного громадянина України, як тільки ви бачите на вулиці або якомусь зібранні людину, яка боязко говорить на цей приреченій мові – підійдіть до нього, обійміть його і поговоріть з ним. Звичайно потрібно говорити на його нікому не відомій мові.

Михаил Крутихин

Слушал недавно рассуждения экономистов о том, что мешает России развиваться, и пытался сформулировать препоны по пунктам – своим и предложенным в выступлениях.

 1. Монополизация. Госмонополии сплошь неэффективны, но неэффективными бывают не только госкомпании. Иными словами – олигархизация. А проще – мафиозная структура экономики, когда на всех потоках денег из бюджета и в бюджет сидят “доверенные лица”. Пилорама не останавливается.
 2. Санкции. Тут я от экономистов не услышал реально сформулированной причины. Не сами санкции, а авантюристическая внешняя политика, которая ведет к санкциям. Агрессия, захват чужой земли, военные преступления, вмешательство в чужую жизнь… Отсюда – лозунговое и насквозь фальшивое “импортозамещение”, то есть изоляционизм и консервация отсталости.
 3. Непроизводительные расходы под патриотическими лозунгами. Цель одна – казнокрадство.
 4. Незащищенность права собственности, да и вообще любых прав. Отсутствие независимых и справедливых судов, неравенство перед законом: государства как такового просто нет.
 5. Отсутствие гражданского общества по причине отсутствия налогоплательщиков, понимающих, что они налогоплательщики и что на их деньги устроен весь банкет. Замаскированные налоги и рабская психология труда в госсекторе.
 6. Архаизация. Спасение в молитвах и воспевании подвигов предков.
 7. И, наконец, отрицательный отбор в систему принятия решений.

И как жить, граждане? На что надеяться России?

DW на русском

Грета Тунберг выложила фото, где она сидит в тамбуре немецкого поезда на полу.

Deutsche Bahn усомнился в том, что Грете не досталось места. Наш Sergey Elkin – о том, как активистка на немецких поездах каталась

Real Nature

Схватка ягуара с крокодилом

Живая планета

Рысёнок

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "BloggoDay 16 December #AnnaSedokova"


 1. PiligrimK
  18.12.2019
  в 23:49

  Спасибі! smile

  0

Добавить комментарий