BloggoDay 16 Oktober #IlyaLagutenkoDay

На календаре среда 16 октября, а также:

Всемирный день продовольствия (World Food Day),

– Всемирный день хлеба (World Bread Day)

– Всемирный день анестезии (World Anaesthesia Day)

– Национальный день Босса (National Boss’s)

 

Этот день в истории:

41 год назад — 16 октября 1978 г. Папой Римским был избран Иоанн Павел II

Хэштег дня: #IlyaLagutenkoDay

51 год назад — 16 октября 1968 года в Москве родился будущий лидер группы “Мумий Тролль” Илья Лагутенко

 

Фейсбук-огляд 16 жовтня:

Посты дня: Святослав Стеценко, Vyacheslav Chechilo, Sergey Naumovich, Vova Holobutsky, Svetlana Kryukova, Александр Кочетков, Leonid Shvets, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Vitalii Chepynoga, Денис Гороховский, Сергей Елкин, Живая Земля


Святослав Стеценко

Пан Пристайко заявив, що якщо народ України не погоджується на капітуляцію, то зелена влада забере у народа третину зарплат і пенсій для оборони країни.
Так вони нас намагаються залякати. Не треба нас лякати, не лячно. Спробуйте для початку не третину, а десять відсотків, як в Ізраїлі, як обіцяв пан Зеленський. І не з зубожілих, а з гладких. З гладких можна і третину. З олігархів, яким подарували природні монополії. З усіх переведень грошей в офшори. З усіх маєтків чиновників і їхніх родин. Зробіть ціну на вітчизняний газ і електрику для населення не роттердармською і не дюссельдорфскою, а українською, тоді і пересічні зможуть зі свого гаманця щось віддати воякам. Введіть загальний військовий обов’язок, і почніть його з себе.
Га?
А ми готові платити за нашу свободу найвищу ціну. А без свободи нема різниці від кого залежати, від своїх мародерів чи від іноземних.

Святослав Стеценко

Те, що пан Зеленський дилетант, не страшно. Ми знаємо приклади видатних державних діячів, які не проходили довгої чиновницької кар’єри.
Погано те, що пан Зеленський оточив себе або такими самими дилетантами, або досвідченими агентами ще більш досвідчених шахраїв. Погано, що пан Зеленський залишається таким самим щирим, але дилетантом, яким був до виборів, замість того щоб навчитися.
Погано, що пан Зеленський саме через цей войовничий дилетантизм погано закінчить. Погано не для нього особисто, бо його кінець це лише його особистий клопіт, погано для всієї країни.
Як і за всіх його попередників.

Vyacheslav Chechilo

Сижу вот выпиваю в стольном городе Риме и не могу не дивится новой власти – они ебанаты. 72% страны проголосовало не просто за перемены, а за кардинальную перезагрузку государства. Иначе какой смысл голосовать за человека не из системы?
И когда они вместо ликвидации органа назначают его главой смешного грантоеда, они совершает больше чем ошибку – они плюют своим избирателям в душу без всякого смысла.
Ну или себе в карман, если артистически выражаться.

Sergey Naumovich 

Совет безопасности ООН соберётся в связи с продолжением строительства халабуды на крыше в центре Киева.

Sergey Naumovich

Зеленский позвонил Трампу по поводу халабуды на крыше одного из зданий на Майдане. Трамп пообещал отправить в Киев Джулиани, чтобы решить этот вопрос. Ну эти ребята должны уже начать бояться.


Vova Holobutsky

Президент оголосив військовий стан, важка артилерія вже підтягнута до будинку з прибудовою на Хрещатику, квартал оточений. Ведуться перемови.


Vova Holobutsky

Все розібралися, це Космолот будують на даху. Все законно, розходимося.

 

Svetlana Kryukova

Не знаю, что там расследует Гончарук по скандальному дому. Но мы уже все узнали.
Владислав Бовтрук выяснил, что квартиры в доме, кроме двух, сдаются в аренду. А сам дом трещит по швам.
Гнездо на крыше вьет адвокат Дмитрий Пичугин. Табличка с его регалиями недавно появилась на двери квартиры – видимо от ментов.
Согласитесь, самая оригинальная форма прославить свой адвокатский бизнес)

Жильцы дома на Майдане назвали имя владельца “курятника”, который вьет гнездо на крыше

Александр Кочетков

КОЛБАСНЫЙ ЦИКЛ
В восьмидесятые годы была «колбасная эмиграция» из Советского Союза — люди уезжали в поисках нормального уровня жизни, в бытовом смысле, в первую очередь. Многие из этих эмигрантов быстро выяснили, что колбаса, даже если ее очень много и разной, не главное.
Сейчас «колбасная спираль» замкнулась: у нас в Украине можно купить очень приличную колбасу — и импортную, и отечественную.
Стали ли мы от этого более счастливыми? Вопрос риторический.
Поменялись ли люди в лучшую сторону за этот цикл? Вопрос не просто риторический, а издевательский.


Leonid Shvets

Совершенно же понятно, что власть, в которой не нашлось места Вячеславу Кириленко, по определению ущербна и смехотворна.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

В ОПУ можуть зубоскалити і далі стосовно мітингів у центрі.
Але реальність така, що підтримка ЗЕ за один місяць буквально здулася на 13%.
А кожен публічний виступ умовного пристайка чи богдана яременка щодо мирних ноу-хау, накатаних олівцем на колінах фокус-груп Єрмака — викликає ще більше обурення і бажання натискати факів.
По «привату» теж цікаво. Бо сьогоднішнє рішення по «Привату» в Лондоні показує Бені дулю. Та і сам шостий на прес-марафоні з бургерами божився, що жодної копійки з бюджету колишнім власникам не перепаде…І от нині момент істини — усувати Бєню подалі за ширму чи ні.
У команди ЗЕ уже є величезні проблеми, хоча нових очільників держави типу Гончарука, Разумкова, Стефанчука та Арахамію не знає десь або половина, або кожен третій.
Оці «чашки прем`єра» і заяви в лоб про скуплених атовців не додають підтримки, а скоріше лишають присмак непорозуміння.
Якщо придумують якісь хрінь про ФОПи — ніхто не пояснює що це таке.
Ринок землі і його протягування в раді може стати страшилкою для народу і рятівною паличкою для борцунів за простих громадян типу Юлії Володимирівни.
Можна скільки завгодно зубоскалити щодо невдач ОПУ. Але є іще одне, низка голосуючих із 73% — голосувала за надію на зміни. За зміни із поміткою «не вийде і на цей раз — звалю нахер в Польщу, Канаду, ФРН».
Питання в тому, що команда Зе повторює ті ж самі помилки, що і попередники. Один в один навіть не, що МЗС вкотре стало секретаркою рішал із адміністрації. А от можливостей із відкриттям ринків Чехії і ФРН із 2020 — у тих, хто пошле все нахєр і закриє кредит довіри — стало більше

Vitalii Chepynoga

Погода на Покрову цей рік найтепліша за сто з гаком років…

Але – не все так однозначно…

Як казав учора один чоловік в кафе, на терасі, на Мєчнікова: “Хорошо, но херово, слишком жарко”…

Аж захотілося случайно впустить йому на білі штани кусок оселедця “Івасі”… Та саме не було під рукою якраз…

Денис Гороховский

Стартовал отбор на Евровидение 2020. Говорят, что Порошенко и Парубий заявились как дуэт “Томос Перуна”

Сергей Елкин 

 

Сергей Елкин 

Извините

 

Живая Земля

Живая Земля

Опубликованы лучшие фото дикой природы 2019 года

Юньцинь Бао из Китая получил гран-при среди взрослых участников за фотографию «Момент», на которой тибетская лиса нападает на гималайского сурка.

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 16 Oktober #IlyaLagutenkoDay"


  1. PiligrimK
    17.10.2019
    в 15:26

    Спасибі!

    0

Добавить комментарий