BloggoDay 17 June #SetsukoHaraDay

На календаре понедельник, 17 июня, а также:

– Всемирный день мотоциклиста

– Всемирный день борьбы с опустыниванием и засухой (World Day to Combat Desertification and Drought)

– Национальный праздник Исландии (Icelandic National Day)

 

Этот день в истории:

134 года — 17 июня 1885 года в нью-йоркскую гавань на борту французского парохода «Isere» прибыл дар французского народа Соединённым Штатам Америки — статуя Свободы.

На фото: голова статуи Свободы на Всемирной выставке в Париже, 1878 год

Хэштег дня: #SetsukoHaraDay

99 лет назад — 17 июня 1920 года в городе Иокогама (префектура Канагава, Япония) родилась Масаэ Айда, которая более известна мира, как японская актриса Сэцуко Хара.

Известна главными ролями в фильмах режиссёров Ясудзиро Одзу, Акира Куросава и Микио Нарусэ,  считается одной из самых популярных актрис за всю историю японского кинематографа и символом его золотого века.

Полагаю, даже не все киноманы сходу вспомнят фильмы с участием Сэцуко Хары, но у меня с именем японской актрисы связаны армейские воспоминания. Не знаю – откуда её фотография взялась у моего однополчанина по  прозвищу “Миня-кирпич” он же “Гевакл” (так его прозвали за то, что он упорно называл кувалду кувадлой), но запомнилось, что он её упорно называл Цэсука Хара.

 

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Находится в заложниках у Хуйла 1865-е сутки

#Евгений Панов

находится в заложниках у кремлевского карлика 1046-е сутки

#ГосударственныйТерроризмМордора

24 моряка ВМФ Украины, противоправно захваченные российским ФСБ в нейтральных водах Черного моря, находятся в заложниках у Хуйла 205-е сутки.

 

Фейсбук-огляд 17 червня

Посты дня: Костянтин Матвієнко, Volodymyr Boiko, Павел Вернивский,Vova Holobutsky, Volodimir Bondal, Sergey Naumovich, Вячеслав Ільченко, Егор  Фирсов, Константин Бондаренко, Vyacheslav Chechilo,Александр Дубинский, Макс Бужанский, Рауль Чилачава, Mykhailo Tkach

 

Костянтин Матвієнко

До Маріуполя в фонтан
Неофіційно завітав
Зеленський з дружеським візитом.
Тепер в чинуш прибуде справ –
Табличку там установити!

Volodymyr Boiko

Яке б рішення не ухвалив Конституційний Суд України стосовно конституційності Указу президента Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради, воно буде суперечити Конституції України та іншим рішенням КСУ. 62 народних депутати, які звернулись з конституційним поданням до КСУ, свою позицію обґрунтовують тим, що Зеленський безпідставно констатував відсутність коаліції у Верховній Раді, виходячи з сумарної численності двох фракцій (БПП та «Народний фронт»), які її складали. Бо, мовляв, у коаліцію можуть входити не лише фракції, що її утворюють, але й окремі позафракційні депутати чи депутати з інших фракцій.

Але з цього питання вже було два протилежних рішення КСУ. У вересні 2008 року Конституційний Суд встановив, що коаліція утворюється виключно фракціями й що членами коаліції є лише ті депутати, які входять до фракцій, що утворили коаліцію. Але в квітні 2010 року КСУ виніс протилежне рішення, яке дозволило Януковичу переформатувати парламент і узурпувати владу. Саме на це рішення часів Януковича нині й посилається «Народний фронт», просячи КСУ визнати Указ Зеленського неконституційним. І як би КСУ нині не відреагував на це прохання, його рішення суперечитиме або рішенню КСУ від 2008 року, або рішенню КСУ від 2010 року, а відтак – суперечитиме Конституції України, яка встановлює обов’язковість рішень КСУ (до речі, за невиконання рішень Конституційного Суду ч.4 ст.382 КК України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років).

Однак і це не все. Ще в 2010 році Конституційний Суд України встановив, що редакція Конституції 2004 року, по якій нині живе Україна, втратила чинність, оскільки при її ухваленні була грубо порушена процедура. А це означає, що зараз в Україні є чинною Конституція 1996 року, якою взагалі не передбачена наявність парламентської коаліції.

Усі ці цікаві речі ми й обговорювали в ранковому етері 17 червня 2019 року на телеканалі «112. Україна».

Яке б рішення не ухвалив Конституційний Суд України стосовно конституційності Указу президента Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради, воно буде суперечити Конституції України та іншим рішенням КСУ. 62 народних депутати, які звернулись з конституційним поданням до КСУ, свою позицію обґрунтовують тим, що Зеленський безпідставно констатував відсутність коаліції у Верховній Раді, виходячи з сумарної численності двох фракцій (БПП та «Народний фронт»), які її складали. Бо, мовляв, у коаліцію можуть входити не лише фракції, що її утворюють, але й окремі позафракційні депутати чи депутати з інших фракцій.Але з цього питання вже було два протилежних рішення КСУ. У вересні 2008 року Конституційний Суд встановив, що коаліція утворюється виключно фракціями й що членами коаліції є лише ті депутати, які входять до фракцій, що утворили коаліцію. Але в квітні 2010 року КСУ виніс протилежне рішення, яке дозволило Януковичу переформатувати парламент і узурпувати владу. Саме на це рішення часів Януковича нині й посилається «Народний фронт», просячи КСУ визнати Указ Зеленського неконституційним. І як би КСУ нині не відреагував на це прохання, його рішення суперечитиме або рішенню КСУ від 2008 року, або рішенню КСУ від 2010 року, а відтак – суперечитиме Конституції України, яка встановлює обов’язковість рішень КСУ (до речі, за невиконання рішень Конституційного Суду ч.4 ст.382 КК України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років).Однак і це не все. Ще в 2010 році Конституційний Суд України встановив, що редакція Конституції 2004 року, по якій нині живе Україна, втратила чинність, оскільки при її ухваленні була грубо порушена процедура. А це означає, що зараз в Україні є чинною Конституція 1996 року, якою взагалі не передбачена наявність парламентської коаліції.Усі ці цікаві речі ми й обговорювали в ранковому етері 17 червня 2019 року на телеканалі «112. Україна».t.me/volodymyrboyko

Опубліковано Volodymyr Boiko Понеділок, 17 червня 2019 р.


Павел Вернивский

Слышали про эффект низкой базы? Он значит, что имея низкую начальную базу, намного проще расти быстрее. К примеру, если вы ежедневно бегаете, то пробегая в день всего 500 метров, вы запросто увеличите расстояние ежедневной пробежки в два раза. Если вы бежите уже 10 км, то увеличить расстояние в 2 раза будет намного труднее.

Этот эффект применим везде. В экономике, в повседневной жизни. Часто видел как люди, приукрашая собственные достижения пишут: увеличил показатели продаж в 2 раза. Но здесь нюанс. В два раза это раньше продавал 1 единицу товара, а стал продавать 2. Или с 1000 единиц увелич продажи до 2000.

И как здесь понять где есть эффект низкой базы? Там где знаешь граничные размеры. Выпекая хлеб, вы ограниченны размером рынка хлеба и количеством буханок потребления.

Ещё один важный момент эффекта низкой базы в экономике это рост всего рынка. И чем ниже твои размеры по отношению ко всему рынку, тем проще тебе показывать рост быстрее рынка. Если небольшой город потребляет 10 млн буханок хлеба, и сам рынок прирастает на 10% в год, у твоя пекарня производит 1000 буханок, то увеличив продажи до 2000, ты вырастешь на 100%, пока рынок только на 10%.

В государственной экономике тоже есть эффект низкой базы. Если экономика страны очень маленькая, то ей намного проще показывать рост быстрее мировой экономики по причине той же низкой базы. Увеличение экспорта всего в 2 раза для Украины, это мелочи в мировых масштабах. Кстати, рост многих стран тоже объясняют эффектом низкой базы.

А теперь когда я максимально просто объяснил суть этого эффекта, то хочу сказать, наша прогрессивная и реформированная экономика все эти 5 лет росла медленнее чем вся мировая экономика. Парадокс. Вот вам и настоящий результат реформ.


Vova Holobutsky

Цікаво, коли Порошенко програє парламентські вибори, він нарешті зрозуміє, що все закінчилось, чи візьме волю в залізний кулак і буде в сільраду балатуватися?

Vova Holobutsky

Думаю, ще років десять, і Гриценко почне вигравати вибори.

Vova Holobutsky

Песня отставного бюрократа

 

Volodimir Bondal

За часи перебування Русі у складі Речі Посполитої напевне мільйони поляків переселилися до нас і отримали тут землю та інші маєтності.

До останнього розподілу Речі Посполитої (1795) між Прусією, Австрійською і Російською імперіями, поляки міцно закріпилися в Україні, заснували власні громади і злилися з місцевими, побудували церкви і будинки.

В окремих селах Андрушівського району на Житомирщині вони становили чи не половину населення, а то і більше.

Одне з таких сіл- моє рідне село Нехворощ, де все- таки більшість громади була українською, але поряд з ним- село Городківка, в якому навпаки, поляки складали більшість.

Подивіться на костел Святої Клари в селі Городківка, що нагадує красивий замок середніх віків.

Він споруджений 1913 року на березі невеликого озера і його добре видно здалеку.

До його побудови долучався польський письменник Ефстафій Івановський, який прожив майже все своє життя в цьому селі. Він творив ім`ям Геленіуш.

Івановський підтримував католицьку і мав бажання спорудити церкву Святої Клари в честь покровительки своєї матері, але в 1903 р. помер і заповів добудувати костел.

Його останню волю виконав мешканець Городківки А. Жмігородскій і через 10 років Костел Святої Клари урочисто відкрили Побудували з червоної цегли, він мав три дзвони, найбільший з них важив 150 кг.

Замість вікон були встановлені вітражі, велика красива люстра з кришталю, орган, стіни прикрашала живопис.

Храм сьогодні належить громаді римо- католицьких кармелітів, які проводять тут богослужіння. Зберігся майже в ідеальному стані, він відрізняється від всіх споруд у селі.

Навпаки, в Нехворощі домінуючою церквою була православна. На фото, зробленому вчора, церква стоїть на пагорбі і вистачить над цим селом.

До віднтвлення і оздоблення церкви долучаються усі колишні і нинішні жителі села. Ми теж, між іншими.

Щемить серце, коли буваєш у місцях, де століттями жив руський селянський рід Богатирчуків.

Коріння нашого роду широко вчепилося в руську землю, від Дніпра до Сяну. Воно тут у Нехворощі, в Березові (нині Польща), в західноукраїнському Мокротині під Жовквою, що на Львівщині.

Кілька стодіть ми жили поруч і ділили наші землі з поляками. Наташа з Фастова, там теж є чисельна польська громада. Половина її роду з польських переселенців до Русі Гутовських, а інша- з козацьких степів на Січеславщині.

Руська і польські громади і нині живуть поруч, хоча змішалися вже давно. Лише якцапи тут не приживаються чомусь.

Sergey Naumovich

Жуткая пенная истерика «порохоботов» из ПЕС-списка связана с тем, что каждый из этих Д’Артаньянов считает себя вторым после Петра Алексеевича, ну в крайнем случае на 10-11-е место они согласны, но реальность оказалась несколько иной. Сначала хлопцы подумали, что 45-50-е место при проходных 25-30-ти — это шутка, розыгрыш. Подождали пару дней… и поняли, наконец, что Таня подпашинская, например, ПАПе более близка, чем они.

Да, похоже, что кинул Алексеич своих ветеранов-патриотов, но сдаётся мне, что он им ничего не должен…

Вячеслав Ільченко

Коротенька довідочка для тих, хто не знає різницю між Китаєм, Гонконгом та Тайванем.

Для початку – це не тільки різні держави. Це ще й різні державні устрої.

Китай (КНР) – це соціалістична держава, із однопартійною системою, жорсткою плановою економікою та унітарним ладом. Офіційно КНР називається “демократичною диктатурою народа” (так перекладається з китайської). Валютою КНР є юань. 80% всіх іноземних інвестицій в Китай – це інвестиції від хуацзяо, китайських же фірм, розташованих в інших країнах. Економічний розвиток жорстко контролюється ЦК КПК, і відбувається за п’ятирічними планами, за винятком спеціальних економічних зон, які мають власне планування. Мінімальна заробітна плата в Китаї становить 166 дол. в материковому Китаї, і 369 дол. в спеціальних економічних зонах (таких, як Шанхай). Заробітні плати кваліфікованих спеціалістів починаються з 950 дол. на місяць.

Гонконг (Спеціальний Адміністративний Район Сянган) – на даний момент представляє собою окрему державу із власним політичним ладом, хоча формально вважається частиною Китая. Саме на таких умовах Китай отримав його назад від Великобританії в 1997 р. – до 2047 року Гонконг зберігатиме свою власну політичну та економічну систему аж до власних грошей – гонконгського долара. На відміну від власне Китая, Гонконг представляє собою змішану постіндустріальну економіку, засновану на послугах. Саме тому в світовому рейтингу економічних свобод Китай та Гонконг мають різні позиції. За Індексом Економічної Свободи Китай має 57,8 балів свободи (загалом не вільна економіка), а Гонконг – 90,2 бали (найбільш вільна економіка світу). В політику та економіку Гонконга Китай не втручається – займається тільки функціями оборони і представляє на міжнародній сфері. Всіма іншими питаннями займається місцева влада, збудована на принципі багатопартійної парламентської демократії. На сьогодні в гонконгському парламенті існує 18 фракцій, як прокитайські, так і незалежні. Постійної коаліції не існує, але для вето на якийсь закон може бути зібрана коаліція в дві третини. Мінімальна заробітна плата в Гонконгу – 700 доларів. Середня заробітна плата спеціаліста в Гонконгу 1.5 – 2 тис. доларів на місяць.

Тайвань (Китайська Республіка Тайпей) – єдина розвинута країна світу, існування якої не визнає Китай. І навіть здійснює економічний тиск на світову спільноту, щоб та скасувала визнання незалежності Тайваня. Справа в тому, що її заснували люди, яким сильно не подобався диктат ЦК КПК. Вони належали до найстаршої китайської політичної партії Гоміньдан, яка була заснована ще в 1911 році. В 1949 р., коли комуністи оголосили КНР єдиним існуючим на Землі Китаєм, Тайвань оголосив незалежність. З тих часів Китай постійно намагається повернути “бунтівливу провінцію”. До 1986 р. Тайвань мав однопартійну систему, схожу на китайську, тільки при владі не КПК, а Гоміньдан. Наприкінці 1980-х років були проведені демократичні та економічні реформи, і Тайвань неочікувано різко вирвався в світові економічні лідери. За індексом економічної свободи його рейтинг 76,6 – тобто, це економічно вільна економіка. Валюта – новий тайванський долар. Політично це багатопартійна парламентська демократія. В парламенті є поняття правлячої партії, офіційної опозиції та (найважливіше) незалежної опозиції. Правлячою на даний момент є Демократична Прогресивна Партія. Опозицією – Гоміньдан, який тепер прагне інтеграції з Китаєм. Альтернативну опозицію представляє “Партія Нових Сил”, разом із двома іншими правоцентристськими партіями. Мінімальна заробітна плата на Тайвані складає 736 доларів на місяць, середня зарплата спеціалістів – 1 тис. – 1.5 тис. дол.

Кожна із цих країн побудувала власний варіант технологічної держави. Але жодна із них:
– не є лібертаріанською;
– не завдячує своїм економічним розвитком повторенням чужого успіху.

Всі ці країни грамотно використали той потенціал, який мали, і глибоко розібрались в тому, як працює економіка, і які кроки мають бути зроблені першими.

Соня Кошкина 

«Как человеку я ему бесконечно доверяю. Я никогда не видел у Зеленского двойного дна”. “Меня Кличко не выгонял, он со мной три месяца после того, как я уволился, не разговаривал”. “Феофания может стать лучшей на территории Восточной Европы университетской клиникой”.
Интервью с совладельцем клиники “Борис” Михаилом Радуцким, который отвечает за медицину в команде президента Зеленского.

Читать на LB.UA: Радуцкий: “Все положительное в медицине, что было сделано Квиташвили и Супрун, останется”

Егор Фирсов

Более двух лет Станислав Асеев(Васин) находится в тюрьме ДНР.
Журналист и публицист писавший для центральный СМИ в Украине: Зеркало Недели, Украинский тиждень, Радио свобода, УП и т.д.

За эти два года, не произошло ни одного заседания суда по делу Стаса. Напомню, что его, как и большенство пленных журналистов, обвиняют в шпионаже.

Я специально не поднимал эту тему публично продолжительное время, дабы не давать ей какой-либо политической окраски.

За это время мы встречались с такими людьми, что я и представить себе не мог, что окажусь с ними в одной комнате или на одной телефонной линии.
Мы вели переговоры через религиозные организации, через политиков самого высокого уровня, и даже с некоторыми представителями ДНР. Пытались выкупить. Пока все тщетно.

Я не буду рассказывать подробности всего этого процесса, скажу одно – за это время, я убедился, что по этому вопросу, решение принимает лично Владимир Путин. И только с представителями Кремля в этом вопросе можно о чем либо договариваться.

Знаю точно, что Стас жив и держится. До него доходит информация о том, как мы его поддерживаем. Это придаёт ему веры и оставляет надежду на освобождение.

19 июня очередное заседание Минской группы, где будут поднимать вопрос обмена пленных . Хочется пожелать сил участникам минского процесса, дипломатам, будущим новым парламентариям и президенту. Нужно очень постараться, чтобы вернуть из этого ада Стаса и многих других, которые пострадали и долгое время находятся в заключении, не видя родных и близких.

Константин Бондаренко

Михеїл Саакашвілі хоче перенести Верховну Раду. «Я переніс парламент у Кутаїсі і хочу, щоби так само зробили і в Україні!»
Ну що, прислухаємося до Михеїла Ніколозовича? Перенесемо Верховну Раду у Кутаїсі?

Vyacheslav Chechilo

Подумалось… Вот сейчас известные упыри вроде Кононенко и Грановского истерично засевают округа, пытаясь получить мандат. А зачем?
Очевидно, что в новой Раде не будет никакого труда собрать большинство для снятия с них персонально неприкосновенности по запросу прокуратуры. Это если неприкосновенность вообще не отменят.
И договариваться с ними по принципу «голос в обмен на свободу» тоже никто не будет ибо с голосами у Зе никаких проблем не предвещается – очередь будет стоять из желающих.
Так что, может ну его, это депутатство? Может лучше приберечь деньги на следователей, адвокатов и суды?


Александр Дубинский

Помните черноротую ббу из партии Порошенко, которую поставили 30 в списке – главу Васильковского райсовета Наталью Баласинович?

Так вот, сегодня она заявила, что все ее мансы, плевки людям в лицо и хабальство – организовал я 🙂

Ответственно сообщаю, что я не являюсь отцом либо опекуном гражданки Баласинович. И потому не понимал участие в ее воспитании, и не несу ответственности за ее б%чество.

Могу подтвердить только тот факт, что действительно баллотируюсь по 94 избирательному округу (Васильковский и Обуховский районы). И после моей победы такого б%чья во власти не будет – сначала у меня в округе, а потом и по всей стране.

Помните черноротую ббу из партии Порошенко, которую поставили 30 в списке – главу Васильковского райсовета Наталью Баласинович? Так вот, сегодня она заявила, что все ее мансы, плевки людям в лицо и хабальство – организовал я 🙂 Ответственно сообщаю, что я не являюсь отцом либо опекуном гражданки Баласинович. И потому не понимал участие в ее воспитании, и не несу ответственности за ее б%чество. Могу подтвердить только тот факт, что действительно баллотируюсь по 94 избирательному округу (Васильковский и Обуховский районы). И после моей победы такого б%чья во власти не будет – сначала у меня в округе, а потом и по всей стране.

Опубліковано Александром Дубинским Неділя, 16 червня 2019 р.

 

Александр Дубинский

По внутренним данным из штаба БПП (зачеркнуто) партии ПЭС – после появления видео с пьяной Баласинович, которая занимает 30 место в списке партии Порошенко — рейтинг БПП (зачеркнуто) партии ПЭС упал на 2%.

Особенно симптоматично, что отбеливанием Баласинович занялись каналы Виктора Медведчука.

Макс Бужанский

О том, что Порошенко пора на пенсию, Гройсману стоило сказать на Съезде, выдвинувшем Порошенко кандидатом в Президенты.

После выборов уже как то запоздало звучит, по вакарчуковски.

Рауль Чилачава

Ну, почему, почему это пресное название “Европейская солидарность”? Ведь был гениальный вариант – “Отец народа”. И слоган рабочий: служить бы рад, прислуживаться тошно! Сразу видно, что ты из аристократов, с хребтом, а не паяц и плебей…

Mykhailo Tkach

Go, Gro, Go

– лютий 2014 рік – Гройсман обійняв посаду віце-прем’єр-міністра — міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

– жовтень 2014 рік – Гройсман обраний до Верховної Ради за списком БПП під номером 4

– листопад 2014 рік – Гройсман обраний коаліцією за участі БПП спікером Верховної Ради
(Кандидатуру Гройсмана на посаду голови ВР висунули фракції “Блока Петра Порошенка”, Радикальної партії, “Самопоміч”, а також “Батьківщини” та “Народного фронту” УП)

– грудень 2014 рік – Гройсман потрапив у склад РНБО за президента Порошенка (лідера БПП)

– квітень 2016 рік – Гройсман обраний коаліцією за участі БПП прем’єр-міністром України
(Із фракції “Блок Петра Порошенка” (БПП) постанову про призначення Гройсмана підтримав 131 депутат, DW)

– травень 2019 – Верховна Рада провалила голосування за відставку Гройсмана.
(голосування БПП: 7 депутатів “за”, висловилися “проти” 27, утрималися – 31, не голосували – 33, відсутні – 32.
24 телеканал)

УВАГА

– червень 2019 – все ще прем’єр-міністр від коаліції (за участі БПП) Гройсман заявляє що: “такі партії як БПП та Батьківщина мають відійти в минуле. У них була можливість приймати важливі для країни рішення, але вони цього не зробили. В українців зараз є велика надія. Моя команда готова на практиці реалізувати всі сподівання людей”

Всім гарного тижня!

0 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 50 оценок, среднее: 0,00 из 5 (0 оценок, среднее: 0,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 17 June #SetsukoHaraDay"


  1. Сергій
    17.06.2019
    в 23:22

    ну по перше , кацап, читай їсторію. Свобода( статуя) була не подарунком , а куплена. Далі ти сам все зрозумієш. І по друге убери хворого блохера, ну це вже гидотно

    0

Добавить комментарий