BloggoDay 2 April #HansChristianAndersenDay

На календаре вторник, 2 апреля, а также:

Международный день детской книги (International Children’s Book Day)

– Всемирный день распространения информации о проблеме аутизма (World Autism Awareness Day)

 

 

Этот день в истории:

41 год назад — 2 апреля 1978 года на американском телеканале CBS начался показ мини-сериала (!) “Даллас”, который по первоначальным планам должен был идти в течение 5 недель. Но тут что-то пошло не так laugh (рейтинг сериала оказался слишком высоким), поэтому сериал закончился только через 13 (!) лет — 3 мая 1991 года.

Всего в сериале 357 серий. В 80-х годах он транслировался в 90 странах мира и был переведён на 67 языков.

 

Хэштег дня: #HansChristianAndersenDay

214 лет назад — 2 апреля 1805 года в Оденсе на острове Фюн (Датско-норвежская уния) в семье бедного башмачника родился Ханс Кристиан Андерсен — датский прозаик и поэт, автор всемирно известных сказок для детей и взрослых.

 

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Находится в заложниках у Хуйла 1788 дней

#Надежда Савченко

Герой Украины. Народный депутат Украины. Арестована с подачи Банковой 22 марта 2018 года.

Находится в СИЗО 377 дней

#ГосударственныйТерроризмМордора

24 моряка ВМФ Украины, противоправно захваченные российским ФСБ в нейтральных водах Черного моря, находятся в заложниках у Хуйла 129-е сутки.

 

Фейсбук-огляд 2 квітня

Посты дня: Berber Julia, Тетяна Висоцька, Олександр Доній, Рома Чернышев, Rostyslav Demchuk, Валерій Іващенко, Vyacheslav Chechilo, Дмитрий Корнейчук, Vitalii Chepynoga, Юрий Романенко, Vitalii Kulyk, Альона Шкрум, Александр Дубинский, Дмитрий Киевпрог

 

Berber Julia 

Це остаточне прощавай

#одесса #odessa #1апреля

Це остаточне прощавай!😂😂😂😭👋🏻#одесса #odessa #1апеля

Опубліковано Berber Julia Понеділок, 1 квітня 2019 р.

 

Тетяна Висоцька

Різниця лише у кілька відсотків між кількістю голосів за Порошенка і Тимошенко дає підстави стверджувати, що чинний президент потрапив у другий тур лише завдяки фальсифікаціям та підкупу виборців.

Якщо б вдалося цьому запобігти, мародер би вже зараз збирав речі з Банкової.

Наша проблема в тому, що ми за 20 років не навчилися захищати своє волевиявлення. І будь-яка влада (а чесної влади ми ще не мали) цим користується.

І тому від виборів до виборів одне й те саме: провладні члени комісій псують бюлетені опонентів, або складають їх у чужі купки; на дільницях без серйозних спостерігачів застосовуються методи вкидання чи підміни бюлетенів; ой, видимо-невидимо технологій, а є ще ж мертві душі, та інші методи фальсифікацій на рівні ОВК та ЦВК! Є ще адмінресурс: бюджетників залякує керівництво, пенсіонерів та малозабезпечених підкупляють та збирають «документи» з підписом, де ті обіцяють віддати свій голос за владного кандидата, тощо.

Плюс у випадку Тимошенко зіграв роль фактор кандидата-двійника з таким самим прізвищем та ініціалами, це ще мінус тисячі голосів лише на зіпсутих виборцями бюлетенях! Члени комісій не дадуть збрехати.

Усі розуміють, що фальсифікації точно були. Але ніхто не може це довести. В цьому наша слабкість кожні вибори.

Значить, потрібен новий закон, який би всі ці злочини унеможливив.

Треба ще раз вивчити міжнародний досвід, розробити правки до чинних законів – і добитися того, щоб до парламентських виборів вийти з оновленим виборчим законодавством.

 

Тетяна Висоцька

Кхм. Я перепрошую, а раніше ніяк не можна було розпочати цей етап? Наприклад, рік чи два тому? Нічого ж за цей час не змінилося.

Тетяна Висоцька

Про дебати. Яка у людей коротка пам‘ять, дивуюся!

Олександр Доній

Владу треба міняти весело

Юрий Касьянов

Порошенко объявил всеобщую мобилизацию порохоботов на крестовый поход против врагов народа и за бабло. Врагов много, четыре пятых избирателей, но обещают, что патронов хватит на всех. Вспомнились отчего-то кампучийские красные кхмеры, уничтожившие по дороге в светлое будущее треть населения страны. Но это, понятное дело, меньшее зло; ведь если не Порошенко – то Путин, и тогда нам точно не поздоровится.

Рома Чернышев 

У порохоботов теперь не просто обострение, а настолько критическое состояние, что я даже переживать начинаю. Один из последних тезисов-приступов. “На заграничных округах победил Порошенко – это значит, что настоящие украинцы не в Украине. А в Украине украинцы ненастоящие, неблагодарные, некрасивые и ненужные”. Сплошные руки Кремля, короче. Бедняжки sad

 #грешносмеятьсядажеуже


Rostyslav Demchuk

Прес-конференція Юлії Тимошенко!

Основний наголос був зроблений на те, що вибори в частині Петра Порошенка були сфальсифіковані і спотворені. А насправді у другий тур повинна була потрапити саме Юлія Тимошенко, а не Петро Порошенко.

“Однак наша боротьба не завершена. Це лише один втрачений шанс. У нас залишається можливість втілити новий курс – це наступні парламентські вибори”, – сказала Тимошенко.

І ще два важливі меседжі від Юлії Тимошенко:

– команда BO “Батьківщина” не допустить фальсифікацій під час другого туру президентських виборів;

– BO “Батьківщина” не буде давати рекомендацій за кого голосувати під час другого туру, оскільки, на думку Юлії Тимошенко, жоден із двох кандидатів не спроможний впоратись із тими величезними викликами і завданнями, які постали перед Україною.

Те, що команда Юлії Тимошенко стоятиме на сторожі чесних виборів у другому турі – чудово. А от другий месидж мені не дуже сподобався. Люди можуть бути просто дезорієнтовані.

Хоча розумію тут позицію і Юлії Тимошенко, і Анатолія Гриценка. Якщо вони добре знають, яким покидьком і потворою є Петро Порошенко, то давати якусь запоруку щодо Зеленського, куди і як він поведе далі Україну, ніхто не бере на себе якоїсь відповідальності.

Наживо. Прес-конференція

Опубліковано Юлією Тимошенко Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Валерій Іващенко

Дві важливі тези з приводу “ВСЕ ПРОПАЛО!”

 1. Молоді не довелося (повезло, чи ні – не знаю ), а доросліші люди, які у школі “проходили” В.Маяковського, пам’ятають : “Ми ґоворім ЛЄНІН – подразумєваєм ПАРТІЯ, …”
  Очевидно, що цей совковий синдром у свідомості багатьох із нас все ще не подоланий. А то як же: “Ми говоримо “президент” – маємо на увазі “Україна”…” (а дехто – і того більше, “пішли далі”:
  “Ми ґоворім ПОРОШЕНКО – подразумєваєм УКРАІНА, ми ґоворім УКРАІНА – подразумєваєм ПОРОШЕНКО”!!)
  Отямтесь, люди!
  Це – усього лише ПОСАДА, один ІЗ елементів державної влади. До того ж, дуже і дуже сумнівно нашою недоробленою (“пальцем зробленою”) конституцією виписаний!
  Не стане президента (як конкретної фізичної особи) – загине і Україна?
  Не буде президента (як державного інституту) – кінець Україні як державі
 2. До результатів 1-го туру президентських виборів (та можливих, очікуваних результатів туру другого) потрібно поставитися як до НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ, що з’явилися, та й до того ж, на жаль, з великим запізненням.
  Треба чесно визнати, що перемога будь-кого іншого, не Зеленського (я сподіваюсь, що це не буде Порошенко) реальних шансів на зміну системи державної влади не давала б.
  Тільки б законсервувала її та призвела лише до зміни облич та прізвищ у владі – нехай на мене не ображаються прихильники А.Гриценка і Ю.Тимошенко (до числа яких я відношу й себе самого):
  – Гриценко ґрунтував свої програмні положення на ще більшому (ніж сьогодні) посиленні президентської влади,
  – Тимошенко, попри заявлене її командою реформування існуючої державної системи, не мала б можливості це реалізувати без “конституційної” (2/3) підтримки парламенту. Та й до того ж, напочатку певний час (невідомо, наскільки довгий) сама потребувала б “сильних президентских повноважень”…
  У “випадку із Зеленським” та сама парламентська “конституційна єдність” = 2/3 має всі шанси виникнути ситуативно (попри політичні фракційні розбіжності).
  Але з одним важливим “нюансом”: єдність не “ЗА”, а – “ПРОТИ”.
  – З метою обмеження президентської влади і, таким чином, нарешті, грамотного юридичного унормування її змінами у Конституції, приведення її до цивілізованих правових стандартів.
  У цьому – і полягають “нові можливості”, що відкриваються з перемогою Володимира Зеленського.
  Якщо ж ця – його – перемога не відбудеться, будемо й далі гаряче переживати біля телевізорів та моніторів, дивлячись нові “серії” (ні, не “Слуга народу” ): “Бігус Інфо”, “Схеми”, “Наші гроші”, … etc. Звісно, якщо їх не прикриють як “продукти кремлівської пропаганди”.

Тож, переконаний, – НЕ “ВСЕ ПРОПАЛО”!
І нам потрібно подивитися на вчорашню подію тверезими очима, аби скеруватися холодним розумом (а не “гарячим серцем”) і за два тижні не помилитися вчергове.

P.S. На всяк випадок – для тих, хто не зрозумів:
помилка – “виведення” нами у другий тур П.Порошенка.

 

Vyacheslav Chechilo

Как проголосовать против Порошенко и не проголосовать за Зеленского? Главный вопрос на ближайшие три недели.

Vyacheslav Chechilo

Как понять, что тот или иной блогер работает на того или иного политика? На самом деле нет ничего проще – он или работает или не работает.
Если работает, то это видно сразу и скрыть это никак нельзя. Политики в Украине не платят за «тонкую игру», за «полутона» и «хитрые планы». Тут платят только за размещение конкретных темников, мочилово конкурентов и неуемное восхваление работодателя.
Исключение – разовые размещения, когда блогер может сегодня взять деньги в одном штабе, а завтра в другом. Но тут вы без специальной подготовки никак не угадаете, поэтому можете даже не париться.

Дмитрий Корнейчук

Думаю, полгода президента Зеленского нам хватит, чтобы на руках в Раду занести тех, кто не прошел во второй тур из-за фальсификаций.

Полет нормальный)


Дмитрий Корнейчук

Вот подумалось. Проблема нашего народа в том, что нам не нужны смыслы на выборах. Мы голосуем или за деньги, или на протесте хоть за полено.
Собственно, поэтому так и живем…

Vitalii Chepynoga

Уважно проглянув стрічку…

Прихильники Порошенка агітують прихильників Порошенка проголосувати за Порошенка…

Це інтересна технологія…

Vitalii Chepynoga

Між першим і другим туром в фб стало значно більше толерантності…

Так і пишуть: “Одумайтесь, братія! Голосуймо за нормального кандидата, уроди ви кончені, бля”…

Vitalii Chepynoga

За політ Бойка і Медведчука до Москви, відкрили справу проти … прикордонників і працівників авіаційних служб…

От де суки, сховались… Враги народа й подонки…
А проти стюардеси чого не порушили? Що їй, отак і минеться все? Явно ж якась тварь…

А проти льотчиків?
А хто робив літак? Чия фірма? По чиїм чертєжам?

Безумовно, це дуже мудре і державницьке рішення! Можуть же, коли хочуть…

Юрий Романенко

На заметку Зеленскому

Украинский триумф из ниоткуда в никуда обычно продолжается полгода.

Юрий Романенко

Сегодня Тимошенко достойно вышла из президентской гонки. Вот чего ей не занимать – достоинства и отсутствие мелочности, которое характерно для Петра Алексеевича. Получила удар, отряхнулась и пошла дальше. Это вызывает уважение. Тем более, что у Тимошенко есть пространство для маневра и она не загнала себя в такой глухой угол, как Порошенко. Возможность завести на выборах в Раду крупную фракцию у нее более чем серьезная. А идеи относительно парламентской республики будут более чем актуальны спустя полгода правления Зеленского. Как говорится, всем спасибо за участие, до новых интересных встреч.

Юрий Романенко

Вундервафе Петра Алексеевича

Дебаты Порошенко с Зеленским – это последняя надежда. Эта та последняя конфета, которую Мальчиш-Плохиш пытается запхнуть напоследок в рот, пока его тянут за ноги от красивого стола, где стоит большая миска с вкусными конфетами.


Юрий Романенко

Если собрать всех креативных порохоботов, то можно будет создать 96 квартал и Коломойскому будет чем заполнить эфирную сетку. Во-первых, их неуемная фантазия не пропадает. Во-вторых, всегда наготове будет команда дублер, которую можно будет выпустить на политическое поле. В-третьих… впрочем, это я уже скажу только за очень большие деньги.


Vitalii Kulyk

ДЕБАТЫ…

Это мудрое изречение было разнесено ерундуками, слышавшими его, по всей Поднебесной. Но они при этом добавляли к нему столь ерундовые комментарии, что кое-где смысл совершенно исказился.

Так в одном из западных уездов любые дискуссии стали проводиться только в лодках.

А на юге распространился обычай обливать дискутирующих водой.

Попав же неведомым образом к северным варварам, изречение было понято абсолютно неверно. С тех пор у них укоренился обычай завершать дискуссии с помощью подручных предметов – оглоблей, поленьев, сельхозинвентаря и прочего, что попадется под руку.

Но согласитесь, что уж в этом-то ни малейшей вины ерундуков нет и быть не может! Просто у варваров всегда происходит всякая ерунда.

Mykhailo Tkach

– Ким працюєте?
– В президенти балотуюсь раз на 5 років.
– Пане Гриценко?

Альона Шкрум 

Друзі,

Я хочу сьогодні подякувати всім вам, хто підтримував Юлію Володимирівну, хто підтримував нас і підтримував мене особисто, хто читав мої довжелезні статті і пости, допомогав, переживав за ці вибори і за цю кампанію всіє душею, кожним постом, діями і теплим словом підтримували нас…, і кому так болить результат.

Друзі, наша з вами кампанія була чудесною: вона була щира, інтелектуальна, позитивна, красива, смачна і правильна…
Це було щось..!

Мені не соромно за себе і не соромно ні секунди за цю кампанію.

Кожен наш форум і кожна стратегія – була щира, реальна, за нею стояли тисячі людей і тисячі годин роботи…

І наша єдина мета була – змінити країну і показати людям, що справжні і швидкі зміни можливі.

На нас лилли тонни чорнухи, бруду, за межею добра і зла, а ми це витримували з високо піднятою головою, і не мали ні якогось «тіньового» штабу на кшталт ПП, ні натовпу порохоботів за величезні гроші, ні двох-трьох особистих каналів промивки мізків.

Я хочу Вам написати, що просто дуже Вас люблю і дуже пишаюся Вами і нашою кампанією і командою!

Але Ми також винні перед вами.

Ми не переломили той глибинний страх, до якого звертався Петро Олексійович. І не знайшли правильних слів пояснити нашу стратегію та план.

І люди обрали цей страх, ненавість і можливість показати всім велику-велику дулю.

Ні візіонерство, ні економічні ідеї, ні надію (і мова не лише про нас, а і про інших кандидатів, які мали програму та достойні кампанії), а обрали – внутрішній страх і протест проти політиків і проти країни.

Що показала ця кампанії?

 • Що не працюють сітки і не працюють гроші. І це насправді круто.
  Голоса для ПП стали у прямому сенсі – золотими.

Петро Олексійович витратив сотні мільйонів по кожному місту в країні і кожній області. З фонду Турбота сотні мільйонів пішли на підкуп великих міст – а отримали вони на виході на 2-3 відсотка менше від нас, і на 20% менше Зеленського.

 • Петра Олексійовича у другий тур «витягнули за вуха» – Львівська область, місто Львів та місто Київ. І все.

Уявляєте?
Він отримав 43-45% у місті Львові і 24-28% по місту Києву: і це його єдині високі результати на всю країну, і це майже єдине, що його витягло.

В країні 24 області.
Юлія Володимирівна отримала 1 місце на Франківщині і 2-е місце після «Зе» – в 11 областях.

Порошенко – отримав перше місце на Тернопільщині та Львівщині, і друге місце після Зе – в 4 областях. В інших – ПП всюди після нас. Така історія.

(Бойко, теж, для порівняння, 1 місце на Донбасі і 2-е місце – в 6 областях).

 • Люди, як би там не було, показали, що обирають зміни. Зміни.

І зміни точно будуть.
Українці заслужили – справжні зміни.

Що ми будемо робити?

Ми не будемо зловтішатися, і не будемо збирати мітинги і протести, як кричали порохоботи…

Ми приймемо результати, зробимо величезну свою справжню роботу над помилками (а помилки були), ми станемо сильнішими (а після такого внутрішнього надлому ти або зникаєш, або стаєш дуже-дуже сильним…), ми з вами нарешті виспимося і побачимо сім’ю і близьких…)

Відпочинемо… – і почнемо знову і знову камінець по камінчику будувати надію та зміни і робити свою роботу. І показувати приклад правильної політики.

Тримаймося.
Не смійте опускати руки)
Все точно – тільки починається)

П.С.
Нормальні люди в партію вступають масово до переможців і чинної влади, перевзуваючись у повітрі. Щоб 5 років мати «плюшки».
А я – блін, після поразки)) ну після ж перемоги всі можуть, правда..? А тут причина моєї заяви – у зовсім іншому. Бо після поразок люди пізнаються найкраще)


Александр Дубинский
 

Тут порохоботы продолжают завывать о том, а как же солдаты будут выполнять приказы комика и актеришки…

Думаю, не будет с этим проблем.

Как-то же на протяжении 5 лет они выполняли приказы алкаша и вора.

Александр Дубинский

Зе!дебаты.

#ДУБИНСКИЙОТВЕЧАЕТ за дебаты Пети и Вовы. Кажется, дебаты Порошенко и Зеленского – стали последней соломинкой, с помощью которой штаб Петра хочет снова втащить его грузное тело в президентское кресло. Но о чем говорить с политиком, который не обладает мандатом народного доверия?

Опубліковано Dubinsky.pro Вівторок, 2 квітня 2019 р.


Дмитрий Киевпрог

В дитячому садку Зеленський напудив собі в труси. Чи потрібен нам такий президент? Думайте!
Порохоботи, репост!


Дмитрий Киевпрог

– Пане президенте, ми розробили абсолютно нову стратегію, яка дозволить перемоги у другому турі.
– Невже знайти і покарати винних у розстрілі Майдану?
– Ні ні, що Ви, Петро Олексійович. Потрібно ще більше фото, де ви з сумним обличчям кладете квіти біля меморіалу Небесної сотні. І ставати тепер потрібно на обидва коліна.
– А що Свинарчук, Медведчук? Сподіваюсь, їх чепати не треба?
– Звісно ні. А ось привезти в Україну священний грааль потрібно обов’язково. Грааль наш!
– А що з Луциком робити? Може юриста нормально замість нього поставити?
– Ні, навіщо? Краще замовимо білбордів по всьому місту, і вдвічі збільшити кількість порохоботів. Тоді перемога буде нашою.
– О, ну супер. Хай Зеленський тепер начувається!

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 2 April #HansChristianAndersenDay"


 1. Arkadiys
  03.04.2019
  в 05:51

  С добрым утром,Хохляндия!
  Хохлянцы и хохлянки!
  Путин не пройдет!
  Он уже в ваших квартирах!

  -1

Добавить комментарий