BloggoDay 2 March  #DanielCraigDay

На календаре понедельник 2 марта, а также:

Международный день спички

Этот день в истории:

51 год назад – 2 марта 1969 года  состоялся первый полет “Конкорда” — британо-французского сверхзвукового пассажирского самолёта (СПС).

Хэштег дня: #DanielCraigDay

52 года назад — 2 марта 1968 года в Честере (Англия) родился Дэниел Роутон Крейг  — британский актер. Ролью, принёсшей Крэйгу мировую известность, стала роль агента 007 Джеймса Бонда в фильме «Казино „Рояль“».

#ЦитатаДня

Дэниел Крейг:

“Но я вообще мартини не люблю, отчего иногда ловлю на себе разочарованные взгляды барменов. Они-то ждут от меня известную фразу, а я им такой: «Пять стопок текилы!» Вот облом у че­ловека на всю жизнь!”

 

Фейсбук-огляд 2 березня:

Посты дня: Юлія Тимошенко, Святослав Стеценко, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Ранковий Кулик, Дмитрий Корнейчук, Николай Спиридонов, Тёмный Рыцарь, Владимир Фесенко, Vyacheslav Chechilo, Алексей Голобуцкий, Дмитрий Литвин, Алёна Яхно, Владислав Оленченко, Денис Рафальский, Vitalii Chepynoga, Валерій Калниш, Евгений Федченко, Тапок Синенька, Сергей Елкин, Леонид Швец

Юлія Тимошенко

Я багато бачила кризових речей за час в політиці. Але я ніколи не бачила, щоб за два місяці (січень та лютий) бюджет не виконувався на 22,5%! Ми недоотримали 27,5 млрд гривень! Лише митниця недодала 15,5 мільярдів! Це неприпустимо!

Це – хаос, бардак, нездатність керувати країною. Це свідчення абсолютної некомпетентності Володимира Зеленського та його команди.

На парламенті сьогодні лежить відповідальність. Ми мусимо викликати усіх причетних до ухвалення рішень, на чолі із президентом, і запитати, що відбувається із державою. Інакше на Україну чекає колапс, який неможливо буде виправити.

Також у мене є ще одна погана новина для влади, але добра для народу.

Ми маємо рішення Верховного Суду, яке чітко і однозначно визначає, що після скасування закону про референдум «від Януковича» діє закон 91-го року.

На цій підставі ми вимагаємо зупинити розгляд законопроєкту про розпродаж землі та припинити розбазарювання національної власності!

Святослав Стеценко

Схоже, що цей Голобородько остаточно скис.

Несіть нового?

Marina Daniluk-Yarmolaeva

А Гончарук сказав, як платили за вечерю — роздільно чи шеф пригощав? Щоб брифінг не дивиться.

Ранковий Кулик, ТК

1) Соня Кошкіна інсайдить, що Гончарук “всьо”. Але мені кажуть, що таки не зовсім. Є ще шанс, що прем’єра залишать, а Кабмін потрусять.  Ось, зранку в понеділок, глава Верховної Ради Разумков заявив, що від прем’єр-міністра Гончарука заява про відставку не надходила. З одного боку це можна прочитати: “агов, Льоша, де твоя заява?”, а можна: “не панікуйте, ще торгуємо”.

Що знаю напевне: Зеленський остаточне рішення по Гончаруку не прийняв (на ранок понеділка). Альтернатива – у вигляді Шмигаля ЗЕ не надто влаштовує. На Банковій все ще вагаються.

2) Очікую: спробують відставити Ситника та Рябошапку.  Та ж Соня каже, що генпрокурор заяви за власним бажанням не писав і заперечує ці чутки. Але в офісі на Різницькій чутки ходять. “Прямий канал” навіть назвав ймовірного наступника – юрист “Кварталу 95” Сергій Іонушас.

Ймовіно, ставка робиться на те, що Рябошпка – людина істерична і коли потрапить під потужну критику власної фракції, а президент промовчить при цьому, то він може “психонути” та написати заяву. А щоб його “примусити” до цього, в раду можуть вкинути постанову про висловлення недовіри Генпрокурору. Дубинський та Бужанський вже заготували відповідний папірчик.

Що ж до глави НАБУ, то його справді спробують відставити, недливлячись на істерику соросят. Ситник втратив гарантії Заходу і тепер за нього посольства не поспішають “вписуватися”. Не потрібен він більше і ЗЕ.

Також в Раді можуть вилізти цікаві історії з СБУ. Кажуть, що перший зам глави СБУ Дмитро Нескромний, скромністю дійсно не страждає. Він, ніби, написав листа, де виклав факти “корупції та беспрєдєла” в Службі. Скоріш за все Баканов спише епізод на “дрязгі” в системі.

3) Міністри: міністерство реінтеграції з Олексієм Резніковим затвердять. Проте, є чутка, що віце-прем’єра він може не отримати. Офіційна причина: не хочуть в уряді “кроскоординації” “сивохерів”☺️  Але є і не офіційна: Рєзніков – це Єрмак. Якщо Рєзніков отримає можливість координувати проекти з питань реінтеграції в частини компетенцій інших груп впливу в Уряді, то це пустити “когось в свій город”…

Соня вангує утворення міністерство промислової політики. Я також чув цю історію і навіть здогадуюся, хто дійшов до ЗЕ з цією ідеєю. Якщо мій інсайд підтвердиться, то ця історія буде не про інновації, а про дотації. Подивимося.

Пристайко ніби справді готують на вихід. Чуток там багато. Одна з них, що Дмитро Кулєба об’єднає посади МЗС та віце-прем’єра з євроінтеграції. Інша – що прийде Руслан Демченко чи Лана Зеркаль. Подивимося.

4) “Глава Офісу президента Єрмак зустрівся в Мінську з “куратором” України від РФ Козаком, разом із представниками російської та української делегацій для обговорення обміну утримуваними особами та полоненими за формулою “всіх на всіх” у березні”.  Під цей обмін зараз в ОРДЛО швиденько “судять” всіх, кого змогли за цей час зловити. Тільки за місяць було “засуджено” з десяток відверто мутних персонажів, які ніякого відношення до проукраїнського підпілля на Донбасі не мали.

5) Якщо правоохоронці не займуться особами, які підозрюються у знущаннях та співпраці з “адміністраціями” “ям” і яких Київ “обміняв” у січні, то ними можуть зайнятися небайдужі люди. Хвилююся за здоров’я цих людей☺️ дуже.

6) “Конституційний суд у вівторок 3 березня продовжить розгляд скарги на закон “Про очищення влади”, за яким низка чиновників часів президента Віктора Януковича не можуть обіймати посади у владі”. На Банковій не надто покладаються на позитивне для них рішення до 4 березня, проте кажуть, що воно “потрібне на потім” – все одно навіть переформатований уряд не дотяне до кінця року і доведеться шукати кадри серед “колишніх”, бо голосів не вистачатиме. ДЯКУЄМО АВТОРАМ ЗАКОНУ ПРО ЛЮСТРАЦІЮ ЗА ЩЕ ОДИН ПРОСРАНИЙ ШАНС.

 

Дмитрий Корнейчук

Ой, никто не собирается увольнять ни Гончарука, ни Рябошапку.

А я нашим «пятикопеечным» политологам так верил))))))

***

Кстати, если кто не заметил, то все «вбросы» про отставку Гончарука идут через СМИ, связанные с Соросом и Пинчуком.

То есть – от тех, кто является одним из акционеров проекта «Премьер Гончарук».

Так что не будем лохами)))))

Николай Спиридонов

По моим данным, никаких окончательных решений по перестановкам в Кабмине пока не принято. Telegram-каналы сообщающие о новом составе с конкретными фамилиями – борются за свой рейтинг либо джинсуют.

В реальности решения будут приниматься во вторник, а возможно даже в ночь с вторника на среду.

Нужно понимать, что учитывая украинские реалии, никакого иммунитета от отставки у Гончарука нет, как и у всего Кабинета министров. После известного скандала с прослушкой президент Зеленский, по инсайдерской информации, пообещал Гончаруку, что тот доработает до 1 марта. Более длительных гарантий никто не давал.

На сегодня можно дать процентов 70, что Гончарук всё-таки останется в своём кресле ещё некоторое время. А вот в нескольких министерствах ожидаются перестановки. Сейчас идёт борьба разных групп влияния внешних и внутренних.

Совсем скоро мы увидим, чьи «откушенные головы» покатятся из-под ковра…

#Кабинетминистров #Гончарук

Тёмный Рыцарь, ТК

Все как-то сильно ждут среды и смены руководства Кабмина.

Так ждут, как будто это что-то даст и изменит. Сразу расстрою – нет.

Смена Гончарука на Шмыгаля, Шмыгаля на Шпигеля, Шпигеля на Шмагаля и так далее до бесконечности ни к чему не приведёт.

Разве что даст небольшую отсрочку верховной власти с ответом на вопрос – нахуя все это нужно и чем вы все на самом деле заняты.

Потому что изменения персонажей без смены идеологии управления страной это перестановка кроватей в борделе.

Без перепрофилирования в университет благородных девиц.

Владимир Фесенко

По отчету силовиков. Многие ждут отставок хотя бы некоторых силовиков. Скорее всего их не будет. Будет громкий публичный “втык” силовикам от Президента Зеленского и требование посадок, решительных действий.

Алексей Голобуцкий

Vyacheslav Chechilo

Украина это такой ржавый советский паровоз, который, натужно выпуская клубы дыма, везет всех в завтрашнее дно. Единственный способ убедить пассажиров не прыгать на ходу и не пытаться перевешать обслуживающий персонал – это регулярно менять машиниста и\или флажки.

При этом, судя по всему, в среду нас максимум ждет отставка нескольких малозначительных министров. То есть то, что менее всего соответствует чаяниям населения, жаждущего крови за в очередной раз обманутые надежды. Выступление Зеленского на трибуне в роли «я тоже возмущен и так жить нельзя» уже не проканает.

Если не будет отставки Гончарука и наиболее бесполезных силовиков, не посадивших за год ни одного коррупционера, то власти не стоило вообще затевать этот цирк с внеочередной сессией. Иногда лучше молча жевать, чем дразнить раздраженное общество.

Дмитрий Литвин

Скорее бы уже среда закончилась, а то очень раздражает это перетирание слухов про правительство во всех медиа, приправленное партийностью, джинсой и безумной гонкой без финиша за самым точным инсайдом.

 

Алёна Яхно

Жив ещё курилка

Владислав Оленченко

Хорошо, что в Украине нет фондового рынка и у украинцев нет личных накоплений для инвестирования в акции успешных компаний!

Сейчас бы украинцы извелись, наблюдая за падением биржевых индексов и стоимости их собственных пакетов акций из-за этого проклятого китайского коронавируса …

Денис Рафальский

В воскресном сюжете телеканала “Украина” под названием “Правительственный марафон” долго-долго рассказывают о хорошем премьере Яценюке. Вот на кого надо равняться нынешнему премьеру Гончаруку, сказано в самом конце. Кстати, ему грозит отставка. Всё. P.S. Надеюсь, Арсению Петровичу нравится.

Vitalii Chepynoga

Толкова реклама коньяку “Довбуш” на УП: “73% споживачів повертаються до магазину для повторної покупки коньяку “Довбуш”…

Да, бля… Із них 89 відсотків повертаються в той же вечір. 67 процентів – повертаються втретє, і ще 16 відсотків хотіли б повернутися вчетверте, та вже не можуть згадать, де воно продається…

Валерій Калниш

Евгений Федченко

Я живу в очень даже недешёвом ЖК. Твёрдый топ-мидл уровень. Квартиры тут всегда были от 60К и выше, причём хорошо так выше.

Сегодня у лифта вывесили список неплательщиков за коммуналку. Такое впечатление, что платит процентов 30 от всего дома.

Суммы долга от 4 до 40 тысяч!!! Сорок тысяч!!! Я не знаю что надо сделать, что бы набрать такой долг. Прошлой зимой было холодно и я накручивал отопление, а ещё пару раз набрал джакузи. И то вышло 4 тысячи по моему. Но джакузи надоело, я перешёл на бойлер, отопление сейчас включать смысла нет, сумма выходит намного меньше.

Какое же фантастическое жлобство – купить хату за 100К зелени и не платить на воду и свет…

Наверняка ещё все эти люди всей душой радеют в интернетах за страну )

 

Тапок Синенька

Сергей Елкин

Леонид Швец

Фотография на паспорт.

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 2 March  #DanielCraigDay"


  1. PiligrimK
    02.03.2020
    в 20:30

    Спасибі! smile

    0

Добавить комментарий