BloggoDay 20 November: #AleksejBatalovDay

На календаре вторник, 20 ноября, а также:

– Всемирный день ребенка (Universal Children’s Day)

– День индустриализации Африки (Africa Industrialization Day)

– Празднование годовщины революции в Мексике (Anniversary of Revolution in Mexico)

– Мавлид ан-Наби — рождение Пророка Мухаммеда

 

Этот день в истории:

101 год назад — 7 (20) ноября 1917 года, после свержения Временного правительства России,  III Универсалом Украинской Центральной рады провозглашена Українська Народна Республіка (УНР)

III УНІВЕРСАЛ УКРАЇНСЬКОЇ ЦЕНТРАЛЬНОЇ РАДИ

Народе український і всі народи України!

Тяжка й трудна година впала на землю Російської Республіки. На півночі в столицях іде межиусобна й крівава боротьба. Центрального Правительства нема й по державі шириться безвластя, безлад і руїна.

Наш край так само в небезпеці. Без власти, дужої, єдиної, народньої Україна також може впасти в безодню усобиці, різні, занепаду.

Народе Український! Ти, разом з братніми народами України, поставив нас берегти права, здобуті боротьбою, творити лад і будувати все життя на нашій землі. І ми, Українська Центральна Рада, твоєю волею, в ім’я творення ладу в нашій країні, в ім’я рятування всеї Росії, оповіщаємо:

Однині Україна стає Українською Народньою Республікою.

Не відділяючись від республіки Російської і зберігаючи єдність її, ми твердо станемо на нашій землі, щоб силами нашими помогти всій Росії, щоб уся Республіка Російська стала федерацією рівних і вільних народів.

До Установчих Зборів України вся власть творити лад на землях наших, давати закони й правити належить нам, Українській Центральній Раді, і нашому правительству – Генеральному Секретаріятові України.

Маючи силу і власть на рідній землі, ми тою силою й властю станемо на сторожі прав і революції не тільки нашої землі, але і всієї Росії.

Отож оповіщаємо:

До території Народньої Української Республіки належать землі, заселені у більшости Українцями: Київщина, Поділя, Волинь, Чернігівщина, Полтавщина, Харьківщина, Катеринославщина, Херсонщина, Таврія (без Криму). Остаточне визначення границь Української Народньої Республіки, як що до прилучення частин Курщини, Холмщини, Вороніжчини, так і сумежних губерен і областей, де більшість населення українське, має бути встановлене по згоді зорганізованої волі народів.

Всіх же громадян сих земель оповіщаємо:

Однині на території Української Народньої Республіки існуюче право власности на землі поміщицькі та инші землі нетрудових хазяйств сільсько-господарського значіння, а також на удільні, кабінетські та церковні землі – касується.

Признаючи, що землі ті єсть власність усього трудового народу й мають перейти до нього без викупу, Українська Центральна Рада доручає Генеральному Секретареві по земельних справах негайно виробити Закон про те, як порядкувати земельним комітетам, обраним народом, тими землями до Українських Установчих Зборів.

Праця робітництва в Українській Народній Республіці має бути негайно упорядкована. А зараз оповіщаємо:

На території Народньої Республіки України від сього дня встановлюється по всіх підприємствах вісім годин праці.

Тяжкий і грізний час, який перебуває вся Росія, а з нею і наша Україна, вимагає доброго упорядкування виробництва, рівномірного роспреділення продуктів споживання і кращої організації праці. І через те приписуємо Генеральному Секретарству праці від сього дня разом з представництвом від робітництва встановити державну контролю над продукцією України, пильнуючи інтересів як України, так і цілої Росії.

Четвертий рік на фронтах ллється кров і гинуть марно сили всіх народів світу. Волею і іменем Української Республіки ми, Українська Центральна Рада, станемо твердо на тому, щоб мир було встановлено як найшвидше. Для того ми вживемо рішучих заходів, щоб через Центральне Правительство примусити й спільників і ворогів негайно роспочати мирні переговори.

Так само будемо дбати, щоб на мирному конгресі права народу українського в Росії і по за Росією не було в замиренню порушено. Але до миру кожен громадянин Республіки України, разом з громадянами усіх народів Російської Республіки, повинен стояти твердо на своїх позиціях, як на фронті, так і в тилу.

Останніми часами ясні здобутки революції було затемнено відновленою карою на смерть. Оповіщаємо:

Однині на землі Республіки Української смертна кара касується.

Всім ув’язненим і затриманим за політичні виступи, зроблені до сього дня, як уже засудженим, так і незасудженим, а також і тим, хто ще до відповідальности не потягнений, дасться повна амністія. Про се негайно буде виданий закон.

Суд на Україні повинен бути справедливий, відповідний духові народу.

З тою метою приписуємо Генеральному Секретарству Судових Справ зробити всі заходи упорядкувати судівництво і привести його до згоди з правними поняттями народу.

Генеральному Секретарству Внутрішніх Справ приписуємо:

Вжити всіх заходів до закріплення й поширення прав місцевого самоврядування, що являються органами найвищої адміністративної влади на місцях, і до встановлення найтіснішого зв’язку й співробітництва його з органами революційної демократії, що має бути найкращою основою вільного демократичного життя.

Так само в Українській Народній Республіці має бути забезпечено всі свободи, здобуті всеросійською революцією: свободу слова, друку, віри, зібранів, союзів, страйків, недоторканости особи і мешкання, право і можливість уживання місцевих мов у зносинах з усіма установами.

Український народ, що сам довгі літа боровшися за свою національну волю й нині її здобувши, буде твердо охороняти волю національного розвитку всіх народностей, на Україні сущих, тому оповіщаємо, що народам великоруському, єврейському, польському й иншим на Україні признаємо національно-персональну автономію для забезпечення їм права і свободи самоврядування в справах їх національного життя. Та доручаємо нашому Генеральному Секретарству Національних справ подати нам в найближчому часі законопроект про національно-персональну автономію.

Справа продовольча є корінь державної сили в сей тяжкий і відповідальний час. Українська Народня Республіка повинна напружити всі свої сили і рятувати як себе, так і фронт і ті частини Російської Республіки, які потребують нашої допомоги.

Громадяне! Іменем Народньої Української Республіки, в федеративній Росії ми, Українська Центральна Рада, кличемо всіх до рішучої боротьби з усяким безладдям і руїнництвом та до дружнього великого будівництва нових державних форм, які дадуть великій і знеможеній Республіці Росії здоровья, силу і нову будучність. Вироблення тих форм має бути проведене на Українських і Всеросійських Установчих Зборах.

Днем виборів до Українських Установчих Зборів призначено 27 грудня (декабря) 1917 року, а днем скликання їх – 9 січня (января) 1918 року.

Про порядок скликання Українських Установчих Зборів – негайно видано буде закон.

Українська Центральна Рада

У Київі 7(20) листопаду року 1917

Хэштег дня: #AleksejBatalovDay

20 ноября родились португальский и испанский мореплаватель и исследователь Фердинанд Магеллан (1480 год), советская  балерина Майя Плисецкая (1925 год), народный артист СССР Михаил Ульянов (1927 год), а также другие известные личности. Но хэштегу дня мы присвоили имя актера Алексея Баталова, который родился 20 ноября 1928 года во Владимире в театральной семье, а покинул нас 15 июня прошлого года…

 

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Находится в заложниках у Хуйла 1655 дня

#Надежда Савченко

Герой Украины. Народный депутат Украины. Арестована с подачи Банковой 22 марта 2018 года.

Находится в СИЗО 244 дня

 

Фейсбук-огляд 20 листопада

Посты дня: Maxim Buzhanskiyy, Володимир Рисенко, Петро Олещук, Liza Bogutskaya, Vova Holobutsky, Zoya Kazanzhy, Сергей Гайдай, Олександр Ружанський, Александр Кочетков, Юрий Бутусов, Тетяна Висоцька, Юрий Касьянов, Алёна Яхно, Антон Ходза, Vitalii Kulyk, Леонид Швец, Александр Дубинский, Александр Волков, Vitalii Chepynoga, Соня Кошкина, Сергій Лещенко

 

Maxim Buzhanskiyy

На пару слов вернусь к легендарному Волоху.

Войну выигрывает экономика.

В первую очередь.

Танки, самолеты, артиллерия и флоты, это лишь продукт этой самой экономики.

Так вот, когда они крали для того, чтобы перегавкиваться с русскими в телевизоре, как поведал Карл, они крали у армии.

Напрямую крали, у армии, у страны, у обороноспособности.

Володимир Рисенко

Гулять так гулять. Зачем мелочиться.

Давайте борьбу с коррупцией приравняем к госизмене.

Антикоррупционер – это предатель.

Коррупционер – это патриот.

Свобода — это рабство.

Война – это мир.

Петро Олещук

Отже, українська корупція це:

1) конкуренція можливостей та політиків, яка дозволяє уникнути авторитаризму;

2) можливість одержувати кошти на інформаційне протистояння з Росією та “олігархами”;

3) можливість проводити у ВР “правильні” закони, купуючи депутатів, наближаючи євроінтеграцію.
Нічого не забув?

Liza Bogutskaya

А чего Волохом-то возмущаться? Он все правильно сказал. Какая такая коррупция? Кушать-то хочется?
Тем более, что если сам Путин говорил о том, что “борьба с коррупцией- это грязный инструмент в борьбе за власть, нельзя переусердствовать”. Т.е. бороться, конечно, надо, но иногда это лишнее. Законопроект даже недавно был какой-то подан, типа, если коррупционные действия совершались без удовольствия, то коррупцией не считаются.
Ну вот. А воровать разве приятно?
Нет, конечно.
Поэтому, согласно закону, воровство- это не коррупция. Во-первых, оно неприятное, во-вторых, вынужденное.
А исходя из цитат учителя, так и вообще, борьба с К- это грязный инструмент в борьбе за власть.
Зрозуміло? Ну-ка, Геть від Москви, цинічни бандери!

Короче, срочно нужен закон об охране Коррупции, как например, об охране природы или памятников архитектуры.
На коррупции держится все государственное устройство. Пилить ножку стула- на руку Кремля, который на этой же ножке и держится.

Что-то не нравится?
Ничё! Повоняем и заткнемся.

Vova Holobutsky 

Після признання Волоха треба ввести орден “За воровство” і нагороджувати їм найспритніших чиновників патріотів, які своєю наполегливою працею – розпилами і дерібанами врятували нас від путіна.

Zoya Kazanzhy

Кілька днів мене не дуже цікавив Фейсбук. І коли в стрічці почали траплятися приколи на тему «корупція – це добро», я сприйняла це як чистий жарт. Але потім дійшла до першоджерела. І навіть текст про бразильського президента – фашиста на Текстах прочитала. І навіть з іншими постами «співчуваючих» і «корупційно-розуміючих» ознайомилась.

Ну що вам сказати? П….ь таки підкрався. Зненацька і не ховаючись. Навіть боюсь уявляти, скільки ще всього виллють на наші голови і вуха тут.

Тримайтеся всі, хто намагається зберегти трохи здорового глузду.

Сергей Гайдай

Олександр Ружанський

Александр Кочетков

УКРАИНА И ПРЕСЛОВУТЫЙ ИНТЕРПОЛ
Украина в лице министра МВД А.Авакова пригрозила выйти из Интерпола, если эту международную полицейскую организацию возглавит представитель недоимперии.
И тут некоторые зрадофилы сразу же высказались, что на наши грозные заявления и внимания не обратят.
Но это все, граждане, от неверия в заковыристую созидательную силу Украины. В ее мощь и вес на международной криминальной арене.
А вспомните, что Украина — одна из немногих стран мира, в которой державные мужи официально признают коррупцию основной государственной деятельности. Опять же, у нас налоговая система такова, что каждый бизнесмен обязательно что-то да нарушит. А значит, станет преступником.
У нас же закон нарушают сверху донизу — от Президента, приказывающего срывать пломбы, которые он не ставил, до водителей, не желающих ездить по городу с со скоростью велосипедиста.
Да наша страна — одна из тех, кто вообще обеспечивает хваленому Интерполу поле для его деятельности! Нас же — миллионы потенциальных клиентов Интерпола! Да без украинских преступников ему и ловить-то будет почти некого!
Короче, выйдем, создадим свой, ПАП туда правильного человечка назначит, и этот наш поместный Интерпол быстро впишется в схватку меж НАБУ, МВД, ГПУ, СБУ, НАЗК и антикоррупционными активистами. А мир пускай завистливо грызет локти!

Юрий Бутусов

Власть не может усидеть на непрочном – на штыках, дубинках или на постах наемных блогеров. Интерпретации действий власти не могут заменить ее суть.

Власть может держаться только на том, что способно к сопротивлению, на авторитете в дееспособных социальных группах, которые объединяются мобилизационными проектами.

Власть должна воевать не против фрагментов гражданского общества, а за доверие и за свою эффективность – это и будет победой в информационной войне с Россией.

Власть, которая считает проблемой критику в фейсбуке, а не свою недостаточную дееспособность, сохраняет авторитет в фейсбуке и жертвует всем остальным.

Тетяна Висоцька

І замість на добраніч. За інформацією джерел «Дзеркала тижня», Прокопчук Ігор Васильович, молодший рідний брат кандидата на посаду глави Інтерполу генерал-майора російської поліції Олександра Васильовича Прокопчука, вже 8,5 років очолює постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні.

У цілому він перебуває у закордонному відрядженні 10,5 років; до свого призначення в Відень був послом України в Литві.


Юрий Касьянов

Верховная Рада не сняла неприкосновенность с “народного” депутата Станислава Березкина, которому инкриминируют разворовывание бюджетных (наших с вами) денег на сумму в полмиллиарда долларов. По этому делу уже человек десять под следствием, а главный фигурант по-прежнему будет вершить судьбу страны в Верховной Раде. Неудивительно, ведь, как известно, кто не крадёт, тот помогает врагу.

И чтобы никто не сомневался – это не Верховная Рада такая плохая. Она – хуже; в ней каждый второй – вот такой вот берёзкин. Эти же берёзкины сидят в администрации президента, в кабмине, в генпрокуратуре, во всех правоохранительных органах. Во всех “политических партиях”, во всех “командах” кандидатов, идущих во власть. Они своих не трогают. Выкурить их оттуда можно только силой. А не бюллетенем на выборах

Чтоб вы даже не сомневались.

Алёна Яхно

Опять мерзкопакостные депутаты не поддержали подання Генпрокурора.

Держитесь, Юрий Витальевич! Хорошего вам настроения и здоровья!))

Алёна Яхно

А тем временем Бойко и Левочкина исключили из Оппоблока

О такое от…

Антон Ходза

Якесь лайно виключило з лайна інших два лайна.


Vitalii Kulyk

Тут мне вменяют раскол в ОппоБлоке, накурлыкал мол…


Леонид Швец

Похеробот.

Леонид Швец

Сегодня лишить Березкина неприкосновенности, а завтра Семочко уволить из СВР? Не бывать этому, подлые разрушители государственности. Ни одного повода Путину захлопать в ладоши!

Александр Дубинский 

Раскол Оппоблока, откуда исключили Бойко и Левочкина – это продолжение конфликта Ахметова и Фирташа из-за Укртелекома и 750 млн долларов

По моим данным, несколько недель назад Ахметов посещал Вену – место “сидения” Фирташа, и пытался договориться о разрешении конфликта и совместном походе на выборы.

Однако стороны не достигли компромисса, после чего “газовая группа” приняла решение слиться с Медведчуком.

Ахметов, в свою очередь, попытается прорваться на выборах своими силами (Оппоблок) + Ляшко + Тарута.

Однако не нужно рассматривать данные процессы как что-то, что может повредить планам Москвы получить под контроль значительную долю украинского парламента через олигархов-вассалов.

Просто эти вассалы хотят иметь собственные позиции для переговоров с Кремлем и между собой, и для этого обосабливаются.

Никакой Украины. Просто бизнес.

Александр Волков

Необъяснимо, но факт – уровень интеллекта обезьян из зоопарка примерно в шесть раз выше, чем уровень интеллекта обезьян из партии Народный Фронт. Британские ученые связывают этот феномен с пагубным влиянием систематического воровства на головной мозг обезьян из Народного Фронта.

Vitalii Chepynoga

Пригода…

В літака польської авіакомпанії LOT “Пекін-Варшава” перед вильотом додому зламався гідронасос…

Хитрий та меркантильний китайський кладовщик був готовий продати нового насоса лише за готівку. Готівки не було. Пілоти звернулися до пасажирів рейсу, позичили в них грошей, купили насос. Згодом літак успішно здійснив посадку в аеропорту імені Шопена (Варшава)…

А тепер головне, щоб цю новину не прочитали в МАУ… Бо я вже уявив, як на висоті 11 тисяч метрів, хтось у формі пілота чи стюарда, довєрчиво але наполегливо суне поміж рядами пасажирів з хтиво протягнутою вперед рукою: “Люди добрі, ізвініть шо я до вас обращаюся…”

Соня Кошкина

В порядке анонса)
Скоро.
Очень скоро.
На YouTube канале KishkiNa.
Большое интервью обо всем.
В двух частях.
С приветом из города Герцлия, что на Земле Обетованной)

Сергій Лещенко

Может, вы обратили внимание, как из лексики Порошенко исчез один тезис. Раньше, кроме “Веры-Мовы-Армии”, он по поводу и без повода вспоминал о “судебной реформе”. Гордился ей очень, постоянно “продавал” это достижение международным наблюдателям. А потом раз! – и как рукой сняло. Больше о “судебной реформе” Петр Алексеевич не упоминает. Знаете, почему?

Потому что “судебная реформа” Петра Порошенко – это ручной судья Медведчука в Печерской районе по фамилии Соколов, к которому попадают все дела с интересом Медведчука. Потому что “судебная реформа” – это судья Емельянов, который так и не был уволен, но на которого уже возбудили уголовное дело даже в Австрии! Потому что “судебная реформа” – это показательная порка и снятие судьи Цокол, которая бросила вызов системе, когда отпустила Саакашвили из-под стражи. Ну и еще одно лицо “судебной реформы” – это честная судья-разоблачитель Лариса Гольник, которую уже скоро год Порошенко отказывается назначать, имея на руках все документы. На самом деле, никакой реформы не произошло. И пиар-повод, которым жонглировал Петр Порошенко, протух. Его больше никто не “покупает” – а значит, настоящая судебная реформа откладывается до следующих выборов.

3 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 53 оценки, среднее: 5,00 из 5 (3 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 20 November: #AleksejBatalovDay"


 1. Sofi
  20.11.2018
  в 22:52

  Ребятки совсем охамели от невозможности, а скорее от нежелания, или ленивого желания народа их посадить или повесить. Они как бы издеваются и даже намекают: “Полюбите нас чёрненьких, а беленьких нас любой полюбит.”
  yess

  0

Добавить комментарий