BloggoDay 21 January #ChristianDiorDay

На календаре понедельник, 21 января, а также:

Международный день объятий (International Hug Day)

Днем бабушки в Польше (Dzień Babci)

День Мартина Лютера Кинга в США (Martin Luther King Day)

 

“Обратный отсчет”

До Президентских выборов в Украине осталось 69 дней

 

Этот день в истории:

43 года назад — 21 января 1976 года началась  коммерческая эксплуатация «Конкордов», когда G-BOFA (№ 206) компании British Airlines вылетел в свой первый рейс по маршруту Лондон — Бахрейн.

Хэштег дня: #ChristianDiorDay

114 лет назад  — 21 января 1905 года в небольшом нормандском городке Гранвиле, бывшем рыбацком порту на берегу Ла-Манша на северо-западе Франции родился Кристиан Диор — французский модельер и основатель модного дома Christian Dior.

 

 

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Находится в заложниках у Хуйла 1717 дней

#Надежда Савченко

Герой Украины. Народный депутат Украины. Арестована с подачи Банковой 22 марта 2018 года.

Находится в СИЗО 307 дней

#ГосударственныйТерроризмМордора

24 моряка ВМФ Украины, противоправно захваченные российским ФСБ в нейтральных водах Черного моря, находятся в заложниках у Хуйла 57-е сутки.

 

Фейсбук-огляд 21 січня

Посты дня: Vitalii Kulyk, Алёна Яхно, Олександр Дубінський, Станислав Речинский, Миха Чаплыга, Леонид Швец, Rostyslav Demchuk, Vitalii Chepynoga, Петро Олещук, Алексей Кучеренко, Олександр Ружанський, Павел Себастьянович, Валентин Гладких, Юрий Романенко, Денис Рафальский, Mykhailo Tkach, Дмитрий Корнейчук, bigmir)net, Дмитрий Аксентьев, Svetlana Kozubenko, Елена Гавриш, Like Me

 

Vitalii Kulyk

ПРО ЩО МИ ДОМОВЛЯЄМОСЯ?

19 січня 2019 року ряд інетелектуалів та громадських діячів підписали Меморандум Спільноти Договору, який зафіксував принципи та базові ідейні позиції майбутнього Суспільного Договору.

Нова Конституція, яка є предметом нинішньої виборної кампанії, наскільки це можливо, буде базуватися на тексті Суспільного Договору і буде включатися в політичний процес.

В той же час Суспільний Договір є громадським неполітичним процесом, який є партнерським до конституційного процесу але незалежним від політичного процесу Конституції.

Процес розробки, обговорення, укладання та змін Суспільного Договору виходить за межі будь-яких виборних кампаній і не пов’язаний з будь-якою політичною силою.

Суспільний Договір має намір трансформувати суспільство, а Конституція має фіксувати окремі етапи цього процесу.

До політичного провайдингу та імплементації Суспільного Договору запрошуються всі кандидати в президенти України.

 

Алёна Яхно

Der Spiegel: “Украинский президент Порошенко в избирательной гонке. Теперь ему поможет лишь Бог”

 

Олександр Дубінський

Кстати, знаете же, почему Порошенко не прыгал на Крещение в ополонку?

Потому что постоянно носит под костюмом бронежилет.

Был риск, что потонет в нем. Не рискнул.

А жаль…

 

Станислав Речинский 

Еще мягко прошлись

 

Миха Чаплыга

НОВОСТИ со святой земли… smile

Скасовано зустріч президента України Петра Порошенка з патріархом Єрусалимським Теофілом III…

Про це повідомило джерело в посольстві України в Ізраїлі.
Зустріч була запланована в програмі офіційного візиту президента України до Ізраїлю, який проходить сьогодні, 21 січня. Порошенко сподівався отримати від патріарха Єрусалимського благословення.

На даний момент відомо, що президента України вже прийняв у своїй резиденції його ізраїльський колега Реувен Рівлін.

Миха Чаплыга

САТИРА
ФБ журнала “ПРИХОД” (с)

 

Леонид Швец

Петр Алексеевич страшно хотел уволить Сергея Семочко, но сходил в церковь, помолился и попустился. Мы так и остались с неуволенным Семочко и получили попущенного Порошенко.

 

Rostyslav Demchuk

Порошенко в Ізраїлі

Офіційний візит Петра Порошенка на “Землю обітовану” розпочався із зустрічі з президентом Держави Ізраїль Реувеном Рівліном.

Сторони обмінялися компліментами і відзначили важливість угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Ізраєлем. Угода буде підписана сьогодні увечері між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль.

Якось так бачу, що ковдру Bолодимира Гройсмана наш Петро Олексійович різко рвонув на себе. Не дуже зрозумілий жест з боку Петра Олексійовича

 

Vitalii Chepynoga

Про смертну кару…

В Індонезії – смертна кара за будь-які наркотичні речовини…

А на індонезійському острові Гілі немає автомобілів, немає поліції, нема ніякої власті…

Тому галюциногенні гриби і косяки з травою продаються там на кожному розі з такою ж інтенсивністю, як у нас клубника в третій декаді травня… І ви знаєте – беруть люди…

Це сама чєловєчна і гуманна смертна кара в світі, з мені відомих… ))

 

Vitalii Chepynoga

Уляна Супрун не радить українцям їсти чорну ікру, а радить українцям їсти червону ікру…

Дохазяйнувались, блять, до ручки..

 

Петро Олещук

Ну, от все, наче, стабілізувалося. Трохи заткнули “зрадофілів”. Мобілізували електорат томос-туром. Підготували на березень монетизацію субсидій. Запустили агітаційну мережу….
Аж ТУТ СУПРУН ЗНОВУ ПОЧАЛА РОЗДАВАТИ ПОРАДИ!

 

Алексей Кучеренко

 

Олександр Ружанський

”О, сцуко, святий Томос! Цей уєбан теж в президенти зібрався? 🙂 Шість годин інтерв’ю з Гордоном!

– Расскажите, Юрий Витальевич, как вы из голожопого советского комсомольца и коммуниста – антибандеровца, превратились в супер богатого украинского буржуазного националиста?
– Ну, ррозумієте, Дмитро це в мене ще мабуть з дитинства – бути брехливим і самовпененим підарасом. Папа першим секретарем обкому КПРС був. Гени такі”.

Павел Себастьянович

Генпрокурор решил переплюнуть Зеленского и дать Гордону 6-часовое интервью. А кто Гордону молоко за вредность давать будет?

 

Павел Себастьянович

Бдительные граждане предупреждают, что Зеленский – это не Голобородько.

Так гражданам и нужен не Голобородько, нужен тот, кто придумал, организовал, сыграл и показал всей стране.

Человек готовился, репетировал, теперь пусть повторит в жизни

 

Валентин Гладких 

Існує багато різних критеріїв, за якими можна оцінювати політиків, зокрема, й кандидатів на пост Президента. У кожного, звісно, є свої власні, за якими визначатимуть за кого віддати свій голос: молодий чи старий; симпатичний чи ні; з вусами чи без; жінка чи чоловік; тупий з вилами чи тупий у кожусі; побожний ПанТомас чи атеїст-антикорупціонер тощо. І вага кожного крітерію для кожного окремого виборця, звісно, різна: жадібний, зверхній, цинічний, але проти Росії… тупий, некомпетентний, пояснити звідки статки не може, але ж нібито за народ… негідник, на якому нема де клеймо поставити, але ж патріот… пройдисвіт, якого світ не бачив, але ж як вправно критикує цю владу…Кандидати на будь-який смак. Бери не хочу 🙂
Як би там не було, але я особисто і вся команда Аналітичного порталу “Слово і Діло” свідомі того, що те, як окремі кандидати виконують свої обіцянки – це лише один з багатьох критеріїв, за якими їх можна оцінювати. І можливо для більшості виборців цей критерій буде навіть не найважливіший, бо, на жаль, рівень політичної культури у суспільстві такий, що наявність бороди чи окулярів для багатьох важитиме значно більше, ніж виконання чи невиконання політиком своїх обіцянок.
Втім, радимо, перед тим, як зробити вибір, подивіться, як ваш кандидат виконував свої обіцянки раніше – це може зменшити вірогідність бути обдуреним вкотре красивими, але пустопорожніми передвиборчими обіцянками, які можна, як доводить досвід, і не виконувати.

Вибори 2019. Користуйся і передай далі

Маємо для тебе скріни 49 000 обіцянок політиків і документи, які доводять виконання/невиконання. Перед виборами – те, що треба?Все тут https://www.slovoidilo.ua/rejtyngy. Шукай того, хто цікавить тебе!#вибори2019

Опубліковано Слово і Діло Пʼятниця, 18 січня 2019 р.

 

Юрий Романенко 

Есть и такие посылы на бордах

Денис Рафальский 

Мама!


Mykhailo Tkach

Якщо Ляшко у разі перемоги на президентських виборах обіцяє смертну кару за корупцію, то він впевнений в тому що не переможе. Інакше не ризикував би так.

 

Дмитрий Корнейчук

Ляшко обіцяє, якщо стане президентом, повернути смертну кару для корупціонерів та зрадників держави.

Це він погрожує своїм спонсорам Ахметову та Порошенко? А вони йому довіряють, грошей дають, телеканали. Люблять Ляшка, можна сказати, як рідненького.

Невдячний!

 

Дмитрий Корнейчук

У Порошенко началась настоящая истерика.
Поняв, что никто за него не хочет голосовать, а денег на увеличение пенсий в бюджете под выборы нет, Порошенко дал команду Гройсману пойти на аферу века. А именно – в марте раздать пенсионерам субсидионные деньги ( а это несколько тысяч гривен) наличкой. Чтобы пенсионеры подумали, что это повышение пенсий.

Интересно, Гройсман понимает, что для него это грозит уголовным делом после прихода к власти нового президента? Или он уже на чемоданах, как и Порошенко?

 

Дмитрий Корнейчук

А мне одному показалось, что Порошенко срочно поехал в Израиль договариваться о политическом убежище с мая месяца?
Похоже, президент что-то знает…


bigmir)net

Ку-ку!

 

Дмитрий Аксентьев

 

Svetlana Kozubenko 

а все начиналось с ночнушки…

Елена Гавриш

Like Me

😀

😀

Опубліковано Like Me Неділя, 20 січня 2019 р.

 

Like Me

А я иду такая вся…

А я иду такая вся…

А я иду такая вся…

Опубліковано Like Me Неділя, 20 січня 2019 р.

 

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "BloggoDay 21 January #ChristianDiorDay"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий