BloggoDay 21  Oktober   #BenjaminNetanyahuDay

На календаре среда 21 октября, а также:

День Трафальгарского сражения (Trafalgar Day)

День яблока (Apple Day) в Англии

 

 

Этот день в истории:

54 года назад — 21 октября 1966 года состоялся первый полёт Як-40 с тремя ТРДД АИ-25. Пилотировали машину лётчики-испытатели А. Л. Колосов, Ю. В. Петров.

Он стал вторым в истории реактивным самолётом для местных авиалиний, после North American Sabreliner 60 на 12 пассажиров компании Continental Airlines.

На фото:  Т-60 Sabreliner

На фото: ЯК-40

 

Хэштег дня: #BenjaminNetanyahuDay

 71 год назад — 21 октября 1949 года в Тель-Авиве родился Биби  — Биньямин Нетаньяху — государственный и политический деятель Израиля. Премьер-министр Израиля в период с 1996 по 1999 год, действующий премьер-министр Израиля с 2009 года.

 

#ЦитатаДня

Биньямин Нетаньяху

„Правда в том, что если бы Израиль сложил оружие, не было бы больше Израиля. Если бы арабы сложили оружие, то не было бы больше войны.“

 

В центре внимания

Статистика заболеваемости на 21.10.20 (224-й день карантина)

 

Фейсбук-огляд 21 жовтня:

Посты дня: Александр Гончаров, Алексей Голобуцкий, Юрий Романенко, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Сергій Руденко, Iryna Podolyak, Капустин Андрей, Евгений Якунов, Александр Кардаков, Миша Козырев, Перевод карикатур журнала The New Yorker II

 

Александр Гончаров

РЕБЯТА ЖГУТ: в конце 10-го месяца коронакризисного 2020 года и за 5-ть суток до дня выборов, наконец-то, Верховная Рада инициировала создание в Украине Антивирусного штаба во главе с Президентом!

Вешать лапшу на уши они умеют, поэтому есть все шансы на успех.

Александр Гончаров

ЗЕЛЕНСКИЙ СЕЙЧАС НА РАСПУТЬЕ

Сегодня новый антирекорд – число зараженных коронавирусом в Украине за прошедшие сутки приблизилось к 7 000 человек (!), а у нас до сих пор нет даже проекта «Дорожной карты» по выходу страны из коронакризиса. Динамика распространения вируса очень опасная.

Итак, какой выбор сделает Президент В.Зеленский? Есть два сценария дальнейшего развития событий:

ПЕРВЫЙ: снова вводятся жесткие карантинные ограничения с остановкой еще не восстановившейся экономики страны (новый и более мощный удар по малому и среднему бизнесу).

ВТОРОЙ: достаточными будут карантинные полумеры (социальная дистанция, защитные маски, определенный процент работающих специалистов на удаленке и т.д.), чтобы хоть как-то удержать на плаву украинскую экономику.

Друзья, тщательно мойте руки и очень внимательно следите за здоровьем, полагаю, понимаете: бесплатно лечить вас никто не будет.

Алексей Голобуцкий

Зеленського перестали випускати на публіку без специфічної підготовки – стрес виявився надмірним?

Виступ Зеленського в Раді дивитись було відверто неприємно. Не через те, що саме казала ця людина. Достатньо було того, як саме вона це казала. Впізнавано порушена, як під речовинами, артикуляція. Емоційний надрив. Явно істероїдний стан. Набрякле обличчя з полопаними капілярами. Зеленський явно розраховував не на це, коли погоджувався зіграти роль шостого президента.

Зеленський не витримує. Без специфічної підготовки, котра дуже легко розпізнається і вживу, і на відео, він вже давно не з’являвся на публіці. Бо в ОП його тримають не тільки в теплій інформаційній ванні, але й в ізоляції. А зіткнення з дуже жорсткими реаліями розваленої зусиллями його команди країни напередодні локауту нерви звичайного шоумена не витримують.

Якби це не коштувало так дорого державі і 35 мільйонам громадян, цій особі можна було би співчувати. І пожаліти її зруйноване життя і особистість. Але ціна, котру платить Зеленський, і котру платить держава і суспільство, неспівставні. Тому шкодувати ніхто не буде.

Але дивитись на неприродно перенасичене емоціями шоу, де кожна пафосна репліка – брехня чи маніпуляція, а частіше і те, і те, справді неприємно.

 

 

Юрий Романенко

Прослушал 35 минут послания Зеленского Раде. Больше не хватило желания. Тупо мыльный пузырь и булькание из него.

***

Кстати, самый ржачный момент, что в послании Зеленский говорит о фиговом листке Будапештского меморандума и тут же выносит вопрос будапештского меморандума на консультативный опрос. Л- Логика

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Питання до ЗЕ.

День сьомий.

 1. Чому Зеленський не відправляв свої депутатів на Донбас раніше? Щоб це не виглядало як передвиборчий піар?

 2. Коли розпочалась Друга світова війна?

 3. Весни якого року почнуться посадки?

 4. Чи розуміє президент, що уже наробив на кілька справ проти себе?

 5. Чи є фотка з Суркісами індульгенцією на грабунок Приватбанку?

Сергій Руденко

Коротко про виступ Зеленського

 1. Через півтора року президентства Зеленський все ще відчуває себе опозиціонером. Не лише до своїх попередників, а до своєї абсолютної влади та й до самого себе. Жорстко й безкомпромісно критикує все те, що в його силах змінити.

 2. У голові Зеленського існує своя Україна, яка не збігається із реальною Україною. У ній немає “вагнерівців”, Фокіних-Кравчуків, корупції на рівні братів Єрмаків, ковідних черг, колапсу медицини від коронавірусу, нецільового використання антиковідного фонду.

 3. Порівнювати референдум 1991 року і псевдоопитування 25 жовтня може будь-хто, але не гарант Конституції, який діє відповідно до Основного закону. Псевдоопитування 25 жовтня знаходиться поза рамками будь-яких законів та Конституції. Воно немає жодного стосунку до народовладдя.

 4. Погроза Зеленського тим, хто начебто здав Крим – популістична, яка вимагає від Зеленського дій. Ще не пізно Головнокомандувачу показати мужність і звитягу у звільненні Криму і Донбасу від російських окупантів. Розмови про вільну економічну зону і амністію – жуйка, прожована вже Фокіним і Кравчуком.

 5. Боротьба з корупцією у державі починається з оточення президента. Geo Leros навів достатньо фактів корупції у команді Зеленського. Володимире Олександровичу, почніть посадки із Офісу президента.

Сергій Руденко

Партія “Слуга народу” вирішила оплатити опитування, яке ініціював Зеленський. Це ж якийсь політичний оксюморон бля, як казав колись Леонід Кучма.

 1. Президент Зеленський, який де-юре не є лідером “Слуги народу” і взагалі не є членом партії, ініціює псевдорефрендум.

 2. Партія “Слуга народу”, до якої де-юре Зеленський немає жодного стосунку, вирішила оплатити проведення псевдореферендуму.

 3. “СН”, яка є учасником місцевих виборів, стверджує, що псевдореферендум не є агітацією у день виборів. А чим же це є???

 4. Чи означає це, що завтра ОПЗЖ чи партія шарія можуть запиляти свій псевдореферендум – наприклад, щодо створення союзу України і Росії, проплатити його, при цьому посилаючись на псевдоопитування “Слуги народу” 25 жовтня?

 5. Серед повноважень президента України, які прописані ст.106 Основного закону, не передбачено ініціювати будь-які всеукраїнські опитування. А відтак – дії Зеленського, як і дії “Слуги народу” є антизаконними і мають бути припинені органами правопорядку та спецслужбами.

Iryna Podolyak

Прослухала “національний круглий стіл” на тему “Мова”, організованого Мінкультом у Харкові 19 жовтня. То що я вам скажу: послання Президента до парламенту мало більше сенсу.

Знову за рибу гроші, знову ті самі два наративи, від яких вже нудить. Знову всі починають від яйця. Знову два світоглядні концепти і товчіння води в ступі про двомовність, про “держава – це більше, ніж мова”, про імперію, яку зробили українці, про гноблених українців, про “є люди, яким тяжко вивчити або й не треба”, про підтримати видавців, книгарні, змінити шкільну програму, лиш учасники трохи інші, ніж були на попередніх десятках круглих столів і дискусій, які тривали під час підготовки Закону про державну мову.

Замість спокійно, мирно, з любов”ю і спокоєм виконувати діючий закон, розробляти програми для вивчення української і розробляти Закон про права національних меншин, знову оце підігрівання і розігрівання…

І от вкотре запитую: – Яка мета оцих круглих столів і яка ефективність витрачання на це бюджетних коштів, звлаща, що все робиться он-лайн і прагнення до самолюбування кожного може бути задоволене в повній мірі.

Але на цьому уже не хайпанеш, тому записним ФБ патріотам на це начхати. Легше з трибун і на мітингах кричати під чергові парламентські чи президентські вибори і робити собі на цьому рейтинги. Ерзац ерзацом.

Капустин Андрей

И еще о российской “антиковидной вакцине”. которую так старается навязать Украине кум пока еще не сдохшего Путина – пока еще народный депутат Украины – Виктор Медведчук…

Та самая кагэбэшная шестерка, которую назначили адвокатским палачом Василю Стусу.

Кстати, интересно, а как Медведчук будет избавляться от своего кумовства, когда Путин сдохнет…

Расскажет, что кумом Путина заставила стать под угрозой пыток ФСБ?

Или начнет спекулировать на том, что его папа был осужден коммунистами за сотрудничество с ОУН?…

Это к тому, что в Штатах утилизировали кремлевские аппараты ИВЛ, которые Кремль зачем-то отправил за океан в виде “гуманитарной помощи” в начале пандемии…

Потому что для американских властей здоровье сограждан оказалось дороже.

Та же история должна быть в Украине и с кремлевским антиковидным зельем…

Увидел – растоптал…

Хотя лучше сперва публично вколоть зелье тому, кто его предлагает…

Евгений Якунов

…сьогодні слово “інтелігент” не в пошані.

————-

Новітні блогери, національні лідери суспільної думки вважають інтелігенцію недолугим витвором совєтської доби, слабкодухим прошарком радянського суспільства, який має залишитися в минулому.

Не інтелігенти сьогодні роблять погоду, чую і читаю у блогах, бал у світі правлять інтелектуали.

Так, правлять… Але без інтелігенції якось сумно.

Колись давно я намагався з’ясувати для себе: чим інтелігенти відрізняються від інтелектуалів. Слова, начебто схожі, навіть однокореневі…

Але для початку варто зрозуміти, що таке інтелектуал, що таке інтелект?

За розповсюдженим визначенням, інтелект – це дійовий розум. Тобто людина може бути просто розумною – ерудованою, здатною до логічних висновків, філософом, але… так би мовити кабінетним ученим, який споглядає світ, вивчає його але не намагається змінити.

Інтелектуал завжди намагається застосувати свій розум для зрушень, змін, для поступу, як він його розуміє. Інтелектуали -великі творці, реформатори й винахідники. І вони дійсно роблять погоду в світі.

Але є одне “але”.

Інтелектуалам байдуже, як відгукнеться ця погода на людях. Інтелектуали люблять підняти буревій, грозу із блискавками, цунамі – бо так реалізують себе, свій тимос. І їх не хвилює, що цей буревій впаде зненацька на чиюсь голову.

Інтелектуали не заморочуються наслідками дії свого інтелекту.

І от, якщо інтелект – це розум, озброєний волею, то інтелігентність – це розум, озброєний совістю.

Інтелігент теж здатний на великі звершення. Але він завжди подумає, чи не нашкодять ці його звершення людям? І якщо хоча б для однієї людини вони становитимуть загрозу, інтелігент зупиниться.

Інтелігенти це часто нереалізовані інтелектуали, бо не змогли для свої реалізації переступити певні норми моралі.

Оппенгеймер, учасник Манхеттенського проєкту, один з розробників атомної бомби – безумовно інтелектуал. Але чи можна назвати його інтелігентом? Адже він чудово знав, яку скриньку пандори відкриває.

А Вернер фон Браун, автор німецької ФАУ-2? Інтелектуал надвисокого рівня. Працював спочатку на Рейх, а потім ена його ворогів, створивши славнозвсний Сатурн.

А наш Сергій Корольов, для якого політ Гагаріна в космос був лише побічним продуктом основної справи: розробки орбітальної ракети-носія для доставки радянської ядерної боєголовки на територію США? Хіба він не здогадувався до чого може привести його геній? А цими ракетами Путін досі лякає світ.

Усіх цих великих інтелектуалів хіба можна назвати інтелігентами?

Повна підпорядкованість власній мрії часто-густо призводить до того, що інтелектуал стає нерозбірливим до тих, хто сприяє реалізації його проєкту, хто його фінансує. А тому надто часто їх, інтелектуалів можна побачити в оточенні диктаторів.

Американський культуролог Роджер Осборн колись писав, що ми звично вважаємо, що нацистську расову теорію вигадав невіглас Гіммлер. Але ж насправді над нею працювали найкращі інтелектуали Німеччини… Інтелектуали.

Не всім інтелектуалам дано бути інтелігентами.

Андрій Сахаров, тричі герой Радянського Союзу, винахідник водневої бомби, зрозумів, що наробив лише тоді, коли наробив. І відмотати назад вже було неможливо. І все своє життя він спокутував свій інтелектуальний прорив, допомагаючи дисидентам, живучи практично в засланні, позбавлений усіх трьох золотих зірок героя і ледь не позбавлений звання академіка…

Щоб стати інтелігентом, йому довелося пожертвувати всім.

Інтелект – це здобуття, інтелігентність – це жертва.

Інтелектуал не може пожертвувати своїм інтелектом, це для нього – дикість. Бо ж він вважає, що його інтелект збагачує світ! Як таким можна пожертвувати?

Інтелігент не може пожертвувати сумлінням, бо на совісті людській стоїть світ.

За радянських часів інтелектуали робили блискучу кар’єру, а інтелігенти йшли в табори.

Сільська вчителька української мови може й не бути інтелектуалкою. Але безумовно вона – інтелігентка, бо віддає себе іншим. І не для того. щоб отримати визнання, а тому що совість не дозволяє робити інакше.

Я дійсно пишаюся вітчизняними інтелектуалами. Але й дійсно сумую за вітчизняними інтелігентами. Яких вважали убогими тоді і вважають убогими зараз. Які не піаряться, не товчуться по ТВ-шоу, не пнуться в академіки. А несуть хрест довгим шляхом на голгофу.

І часто – не свій хрест, а чужий. Наш з вами.

Александр Кардаков

Все уже согласились с багами работы на удаленке.

А вот и основоположник

Миша Козырев

#ВсёТак

Перевод карикатур журнала The New Yorker II

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "BloggoDay 21  Oktober   #BenjaminNetanyahuDay"


 1. PiligrimK
  21.10.2020
  в 22:17

  smile Дякую!

  0

 2. SergStar
  22.10.2020
  в 13:30

  Любому никчемному правителю говорить или слушать о себе приятную неправду приятнее, чем неприятную правду.
  Зе – пустышка, гудок, пшик.

  0

Добавить комментарий