BloggoDay 22 March  #LeonidUtesovDay

На календаре воскресенье 22 марта, а также:

– Всемирный день водных ресурсов (World Water Day или World Day of Water)

– День Балтийского моря (Baltic Sea Day)

– Международный день таксиста

– День матери в Великобритании (Mother’s Day или Mothering Sunday)

 

Этот день в истории:

116 лет назад – 22 марта 1904 года в лондонской газете «Иллюстрейтед Миррор» «London Daily Illustrated Mirror» впервые в мире публикуется цветная фотография.

 

Хэштег дня: #LeonidUtesovDay

125 лет назад — 22 марта 1895 года в Одессе, в многодетной еврейской семье родился Лазарь Вайсбейн. Он же Леонид Осипович Утёсов.

При приеме на работу молодому певцу поставили условие: «никаких Вайсбейнов!». И юноша решил выдумать себе уникальную фамилию. Согласно воспоминаниям артиста, его фантазии вились вокруг разных возвышенностей, но фамилии типа Скалов, Горский и Холмский не показались ему достаточно оригинальными. И тут его взор упал на утес с рыбацкой хижиной… Так он стал Леонидом Утёсовым.

Кстати, Гугл отметил днюху Утесова специальным дудлом

 

#ЦитатаДня

Леонид Утесов

“Это, товарищи, не факт, а на самом деле”.

 

Фейсбук-огляд 22 березня:

Посты дня: Владислав Оленченко, Дмитрий Литвин, Владимир Фесенко, Лентач, Виталий Сыч, Lana Zerkal, Olga Dukhnich, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Леонид Швец, Ранковий Кулик, Oleksii Bratushchak, Святослав Стеценко, Миха Чаплыга, Денис Гороховский, Олександр Доній, Сергій Щербина, Svetlana Kryukova, Алексей Голобуцкий, Vitalii Chepynoga, Сергей Гайдай, Yakovina Ivan, Вячеслав Шилов, Сергей Елкин, Юмор для взрослых, National Geographic, Живая Земля, Живая планета

 

У людини зі здоровим глуздом, яка ще не зовсім схибнулася від паніки, може виникнути відчуття абсурдності і питання «навіщо?».

Яким чином обшуки машин можуть зупинити розповсюдження вірусу? Чи не є ці зупинки автівок додатковим контактом між людьми, чого ми всі так старанно намагаємося уникнути? Для чого задіювати ресурси держави на незрозумілі дії, коли зараз стільки дірок, які потрібно затикати?

Поясню вам логіку тієї людини, яка це робить. Все це для того, щоб ви перестали раціонально мислити. Більше страху, більше паніки, більше пекла! Зупинки, обшуки, шмони, дефіцит, штрафи, хаос… Замість збільшення одиниць транспорту – давка і бійки за автобуси, замість забезпечити безперебійну роботу інфраструктури – недопуск працівників на станції і вишки, замість за езпечити доставку лікарів на роботу – залучити більше таксистів і волонтерів.

І вуаля! – вже ніхто нічого не запитує! Вже всі бояться і чекають, коли ж аваков нас врятує.

Владислав Оленченко

Дивитись перші 4:30

Дуже схоже на те, що в деякі міста України корона-вірус прийшов ще в січні. Зокрема – в Тернопіль.

Дмитрий Литвин

Подумалось: Ульяна Супрун исполняла обязанности министра три года – с 2016 по 2019. Вопрос: считаете ли вы и её тоже ответственной за неготовность государства к этой эпидемии?

Владимир Фесенко

Несомненно, особенно за ликвидацию эпидемиологической службы.

Лентач, ТК

Планета продолжает наносить новые удары.

В Хорватии произошли два землятресения магнитудой в 5 и 5,3 баллов. В столице республики Загребе местами обрушились стены домов.

Точной информации о пострадавших пока нет. Известно, что один ребенок находится в больнице в критическом состоянии

Виталий Сыч

Министр обороны Израиля:

«Самое главное даже не карантин, и не тесты-тесты, и не мыть руки, мы все это будем делать, но самое главное сейчас другое: отделить молодых от пожилых.

Бабушка, обнимающая внука, это самая смертельная комбинация. Все молодые перенесут вирус и выработают иммунитет. Через несколько месяцев он пойдёт на спад. Эти несколько месяцев пожилые люди должны быть в полной изоляции. А потом мы обнимемся. Такой сейчас план».

Если не можем настолько же внятные обращения услышать дома, читаем Нетаньяху, слушаем Меркель, смотрим министра обороны Израиля

Lana Zerkal

Поширення короновірусу є глобальною проблемою, а його подолання викликом для кожної окремої держави. Навіть на рівні ЄС не має уніфікованого підходу і результати також дуже відмінні. Особливо відрізняється у підході та результатах Німеччина.

Якщо приблизно порівняти дані інституту Гопкінса станом на ранок 20 березня, скажімо, у сусідній Іспанії на 18077 заражених осіб прийшлося 833 смертей. Це десь 4,6% відсотка. В Італії на 41035 заражених – 3405 смертей – 8,29% відсотка.

У Німеччині ж на 15320 випадків припадало поки лише 44 летальні випадки. Це, в свою чергу десь 0,29 відсотка.

Мережа німецьких лабораторій дозволяє виявляти позитивні випадки зараження на ранніх стадіях. Такі можливості тестування дозволяють краще контролювати поширення епідемії, тому що можна виявляти людей, які поширюють коронавірус, при цьому не маючи жодних симптомів.

Минулого тижня федеральний уряд замовив додаткові 10 000 рятувальних вентиляторів для легенів від німецького виробника. І це на додаток до вже наявних 25 000, які вже й так є в лікарнях по всій країні, пише Financial TImes.

У порівнянні з багатьма іншими державами, Німеччина має більше можливостей для розміщення великої кількості людей у лікарнях з необхідним обладнанням, і заявила, що вдвічі збільшить кількість ліжок інтенсивної терапії до приблизно 56 000.

В Італії апаратів штучної вентиляції легенів, за даними міністерства надзвичайних ситуацій, близько 5 тисяч. А скільки в Україні?

Зважаючи на невелику кількість обладнення можливо скористатися досвідом з його модернізації ( посилання у коментарі).

Ми всі маємо бути відповідальним та тримати режим самоізоляціі.

Olga Dukhnich

Глава офиса президента с уровнем мировоззрения и притязаний директора привокзального рынка в Мелитополе.

В стране, где врачам и больницами не хватает на самое необходимое.

 

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Ой, невдало Єрмак купив собі тачку за 3 мільони.

Це ж одразу у головах логічний ряд: «вони продали маски в Іспанію, заробили мільйони і витрачають на себе. А щоб нарід не протестував, закрили його на карантин».

Тільки луччє у попередників беруть)

Леонид Швец

Когда тупо нет бабла на мерседес.

Ранковий Кулик, ТК

Максим Карижский задал важный вопрос:

Как вы думаете, почему глава Офиса Президента Ермак 20 марта, перед ужесточением карантина, купил новый мерседес?

 1. Похвастаться.
 2. Вселить в украинцев уверенность в завтрашнем дне личным примером.
 3. Подразнить страну, где куча людей остается сейчас без доходов и без работы.
 4. Показать свою скромность, потому что мерседес – это же не бентли и не роллс ройс.
 5. Ему всё равно, что многие подумают, будто в ОП вообще ох…ели.
 6. Потому что жить нужно одним днём, ведь не известно что будет завтра.
 7. Потому что мерседесы могут закончиться, как и туалетная бумага.
 8. У него доход в гривне и нужно успеть, пока курс еще не 35.
 9. Потому что он не чувствует, что публичному и приближенному к Президенту лицу не комильфо покупать мерседес ровно в те дни, когда почти всем вокруг становится сложнее.

P.s. Можете сделать репост, если считаете опрос интересным и важным)

Мой ответ такой: Мне кажется, что тем самым он показал презрение опасности коронавируса. Он нам говорит в лицо: “Я не боюсь коронавируса, как не боялся подмахнуть в Минской ТКГ пункт по прямому диалогу с ОРДЛО. Мне по х@й все, потому выносите нас особо не раздумывая”. Вот что говорит нам Ермак

Oleksii Bratushchak

От народ обурюється, що Єрмак під час пандемії купив Мерс. А чувак, насправді, про державу думав. Він вже знав, що Аваков скоро закриє метро. А Єрмаку ж треба якось на роботу щодня їздити. От і вирішив: зекономлені гроші від жетончиків вкласти в авто. А на решту – купити пару масок. Ну щоб в разі чого не заразити президента. Шо нє ясно?)

Святослав Стеценко

Можете собі уявити, щоб в якійсь цивілізованій європейській країні під час одночасно війни й епідемії, під час нестачі в країні елементарного і найнеобхіднішого державні чиновники купували собі коштовні шикарні автівки?

А у нас могли і можуть. Ось наприклад пан Єрмак собі прикупив шикарного мерса. Той Єрмак, який дуже наполегливо намагається примусити нас домовитися про мир з представниками “ОРДЛО”.

Що можу сказати з цього приводу? Знахабнілі потвори як срали так і сруть на населення, на “громадську думку”, на все і на всіх. Мабуть вважають себе абсолютно невразливими. Але помиляються. Якщо їм не пояснять їхню помилку хтось до мене, то я колись звільнюся з військової служби і доведу їм про це особисто. Мені вже кортить.

Бережіть себе, мийте руки, зміцнюйте імунітет, докупіть набої.

Всім добра!

 

Андрей Кудабеков

 

Миха Чаплыга

ТИТАНИК…

Там тоже богатые и властьимущие ввели ГКЧП – закрыли нищих на нижних палубах “на карнтин для их блага”… а потом просрали половину шлюпок… и потопили друг друга в борьбе за них…

А спорим, что перед лебединым озером и введением ГКЧП они соберут всех властьимущих на закрытое собрание и пояснят им на пальцах, что вирус – херня, а бунт голодного народа – это страх…

И выйдут оттель все аппазицианеры и скажут: “ой как страшно – ради вас народ мы хотим вас закрыть в чуланах, чтоб вы там сдохли поодиночке”…

ГКЧП – это война власти и богатых против нищих и народа.

Денис Гороховский

Филарет обвинил геев в распространении коронавируса. Кабмин нулевыми показателями заболеваемости среди министров и их замов на корню разбивает гипотезу Филарета.

Олександр Доній

Чому українські лікарі постраждають першими. Масово.

В Італії станом на 20 березня ураженими на коронавірус стали 3 654 медичних співробітники. Померли-17 лікарів.

Ще на 17 березня інфікованих було тоді 2 629 медичних співробітників, що складало 8,3 % від загальної кількості інфікованих в Італії, що, у свою чергу, вдвічі більше, аніж відсоток інфікованих медпрацівників у Китаї.

В одному Бергамо(а це один з епіцентрів ураження як провінції Ломбардія, що найбільше потерпає від вірусу, так і всієї Італії) з 600 сімейних лікарів було інфіковано 118.

То чому масово будуть інфікуватися українські лікарі? В мене нема ілюзій щодо того, що вони жертовніші за італійських.Очевидно є різні. Як і в кожній професії.

Та на відміну від Італії, де відбувається тестування на коронавірус (станом на 18 березня було протестовано 165 841 чол.) українська влада вирішила економити тести для “бідних категорій наслення”. Станом на вчора Міністерство охорони здоровя звітувало, що були перевірені лише 415 “підозр” на коронавірус з початку року!!! Потрібно , щоб тестів вистачило для чиновників, членів їхніх родин та наближеного олігархату. Тож не дивно, що тести вистачило на депутата ВР Шахова та дружину заступника голови Харківської облради,хоч вони і не мають загрозливого стану, а от двом з трьох жінок, які вмерли, тести не були проведені вчасно, тому результати надійшли вже після їхніх смертей…

Які ж будуть наслідки відмови від тестування тих,хто мають симптоми хвороби?

Значна частина цих людей, якім влада відмовляється ставити тести на коронавірус, пійдуть у поліклініки… Де з нми спілкуватимуться хто? Інші хворі в чергах, а у кабінетах-лікарі. В приміщеннях не уникатимуть контакту прибиральниці і інші працівники медзакладів.. Тобто, у поліклініках через таку нехлюйську політику відмови від тестування можна вже очікувти браку медперсаналу…

До речі, в Італію вже їдуть медпрацівники з Китаю.В Бергамо, наприклад, мають приїхати 30 лікарів і 75 медсестер звідти, в інші міста-теж.

От тільки звідки лікарі поїдуть в Україну?

P.S. Так почнуть , зрештою, у нас проводити тести чи далі їх “економитимуть” ?

P.P.S. Окрім тестів влада має подбати про захисні костюми для а) інфекційних відділень, б) всіх сімейних лікарів, в) швидких допомог, г) спеціалізованих бригад, які і повинні їздити по всіх підозрюваних на першу ж вимогу.Не чекати поки підозрюваний піде до поліклініки. а навпаки -їздити у спеціальних костюмах до тих хто має підозру додому.І там проводити аналізи .Та враження,що влада і лікарів віднесла до “бідних категорій населення”. Які приречені на “самовиживання”…. А обстежувати і лікувати мають в країні лише “еліту”..Це згубна теорія з катастрофічними наслідками

Сергій Щербина

Региональная схема обогащения.

Большие торговые сети вводят правило запускать в торговый зал по 10 человек. Под магазином формируется очень санитарненькая кучная многочасовая очередь на всю улицу, опционально – под дождем.

Если вы обламываетесь в ней стоять, то идете скупаться по пустым маленьким магазинчикам в округе.

А в них день ото дня дорожает даже хлеб, и ценник уже выше на 20-30%.

В общем, применительно к политической ситуации и рейтингам, я вам не завидую, как говаривал Виктор Федорович.

Svetlana Kryukova

 8 утра. «Метро». 70 тележек к одной кассе. Реакция на новости о введении ЧП. А тем временем в Ухани ни одного случая заболевших за четыре дня.

Алексей Голобуцкий

Карантин

Vitalii Chepynoga

Аварія на ЧАЕС 1986-го року була значно слабшою й менш агресивною за своїми наслідками для людства, ніж сьогоднішній коронавірус…

Бо ж тоді, слава богу, ще не було інтернету…

Сергей Гайдай

Andrei Illarionov в последних двух интервью дал оценку качествам Зеленского, пояснил почему ему лучше уйти в отставку и почему он и его команда сдает Украину Путину и делает все, что бы страна не пережила наступивший кризис. А ещё он сказал, кто может Украину вывести из кризиса

И все это аргументированно, спокойно и без истерик

Yakovina Ivan

В Америке на фоне эпидемии происходит очень странная херня. Демократ Джо Байден, фактически завоевавший пост кандидата в президенты от своей партии,… пропал.

Теоретически, в этот момент он должен был бы выступать посреди моря своих ликующих сторонников с победными речами и грозить Дональду Трампу страшным разгромом.

Но он просто исчез.

Его не видно и не слышно. Несколько раз он подавал голос из дома в штате Делавэр, записывая видеоролики на плохую камеру своего лэптопа, но последние несколько дней вообще не появляется на людях.

То ли ему просто нечего сказать, то ли он боится подхватить вирус, но Байден как будто выбыл из предвыборной гонки.

Он даже не критикует Трампа, хотя президент говорит и делает множество глупостей.

Абсолютно сюрреалистическая гонка.

Кстати, Берни Сандерс проводит какие-то круглые столы и собирает деньги на борьбу с коронавирусом, предлагает все новые инициативы по помощи людям, пострадавшим от наступающего кризиса.

Для Демократической партии это просто катастрофа. Байден выглядит не как потенциальный президент, а как наложивший в штаны старик, который боится выбраться из дома. На выборах в ноябре ему это припомнят.

Вячеслав Шилов

Патриарх сначала думал продать свои часы и бронированный мерседес, чтобы купить на вырученные деньги аппараты ИВЛ для россиян, но потом подумал ещё лучше и вместо этого сочинил противовирусную молитву.

Сергей Елкин

Анонс.

Поскольку я уже 14 лет работаю на удалёнке, то для неофитов этого социального взаимодействия и образа жизни, могу поделиться мудрыми советами и мастер-классами.

Первый урок будет о том как правильно соблюдать тайминг лежания на диване и перекусов с кофе и печеньками.

Второй урок: как заставить детей и других родственников поверить, что лёжа на диване вы решаете сложнейшие креативные задачи и чтобы они проходили мимо вашего кабинета на цыпочках.

Продолжение следуется

Сергей Елкин

Юмор для взрослых, ТК

National Geographic, ТК

Вот так выглядит граница между Китаем и Монголией. Ничего необычного. Просто целующиеся динозавры.

Живая Земля

 

Живая планета

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

1 комментарий читателей статьи "BloggoDay 22 March  #LeonidUtesovDay"


 1. PiligrimK
  22.03.2020
  в 21:51

  Спасибі! friends

  1

Добавить комментарий