BloggoDay 24 March #OtariGabeliyaDay

На календаре воскресенье, 24 марта, а также:

Всемирный день борьбы с туберкулезом (World Tuberculosis Day)

Международный день права на установление истины в отношении грубых нарушений прав человека и достоинства жертв (International Day for the Right to the Truth concerning Gross Human Rights Violations and for the Dignity of Victims)

 

“Обратный отсчет”

До Президентских выборов в Украине осталось 7 дней

 

Этот день в истории:

137 лет назад – 24 марта 1882 года в Берлине немецкий учёный Роберт Кох объявил об открытии возбудителя туберкулёза. Через год он обнаружил и возбудителя холеры. В 1905 году учёному была присуждена Нобелевская премия по физиологии и медицине.

 

 Хэштег дня: #OtariGabeliyaDay

66 лет назад — 24 марта 1953 в Зугдиди (Грузия) родился Отар Амвросиевич Габелия   — известный грузинский, советский футболист, один из лучших вратарей 1970-80-х годов.

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Находится в заложниках у Хуйла 1779 дней

#Надежда Савченко

Герой Украины. Народный депутат Украины. Арестована с подачи Банковой 22 марта 2018 года.

Находится в СИЗО 368 дней

#ГосударственныйТерроризмМордора

24 моряка ВМФ Украины, противоправно захваченные российским ФСБ в нейтральных водах Черного моря, находятся в заложниках у Хуйла 120-е сутки.

 

Фейсбук-огляд 23 березня

Посты дня: Алёна Яхно, Тетяна Даниленко, Дмитрий Литвин, Vitalii Chepynoga, Антон Ходза, Юрий Касьянов, Liza Bogutskaya, Валентин Бушанський, Рома Чернышев, Петро Олещук, Vyacheslav Chechilo, Serhii Ivanov, Михаил Шнайдер, Дмитрий Корнейчук, Павел Себастьянович, Yuriy Gavrylechko, Олександр Доній, Рауль Чилачава, BBC News Ukrainian, Like Me


Алёна Яхно

“Юрий Луценко пригрозил подать в отставку из-за “подставы” с послом США”. Заголовок одного интернет-издания, которое ссылается на свой источник.
***
К сожалению, Юрій Луценко меня давно расфрендил, и я не могу оставить комментарий под его постами. Но вы, плиз, спросите его об этом. И может ли показать этот загадочный список от посла?


Тетяна Даниленко

Специфіка корупційних скандалів по-українськи. Рівно місяць як Генпрокурор заявив, що розслідування Бігуса випередило офіційне слідство на лічені години. Друзі Президента не просто не позбулися рук, вони не стали навіть фігурантами справ. «Немає підозр, немає слідства, немає доказів», – сказав Холодницький. На обороні розкрадається всього 1-2%, – доповнив Пашинський. Рафик ни в чем не виноват. Слідство шукає, звідки взяв матеріали Бігус. Третій мітинг проти Свинарчуків у центрі Києва, на якому виступили поранені і родичі солдат, був повністю перекритий інформаційно. Коли в тебе немає ЛОМів і ботів, коли на тебе бан на каналах Медведчука і Порошенка, коли ти не заносиш щомісяця бабло в Інтернет-ЗМІ – тебе не існує в медіа-полі. Завтра всі забудуть про Свинарчуків. Татко хоч і відлучений від посади, його підприємства продовжують непогано заробляти на державному оборонному замовлені, а син продовжує відвідувати свої улюблені нічні і фітнес клуби. Післязавтра Свинарчуки рватимуть на собі вишиванки, випірнувши на нових посадах або в списку. З телевізорів і прасок продовжаться заяви Порошенка про підвищення жирів у маслі. Це Україна, дитинко.

Дмитрий Литвин

Юрий Луценко до сих пор не прокомментировал своё дикое заявление про посла США. Вот уже сообщил о задержании в Одессе каких-то очередных типа агитаторов, похвастался операцией против продавцов наркотиков. А по главному скандалу – ни слова, хотя это самый громкий скандал в отношениях с США за последнее время. Это же не забудется, и всё-таки придётся объясняться. Луценко никогда не сдерживался в комментариях, ему всегда есть что сказать. А вот – молчит. Это настолько нелепый контраст с обычным поведением Луценко… Струсил, наверное. Только это можно предположить.


Vitalii Chepynoga

В Совіцькім союзі теж регулярно були вибори. І які вибори! Золото, не вибори!

Ніхто не знав, хто, куди, коли і навіщо балотірується. Навіть самі кандідати. За двадцять років, які я застав при СССР – жодного назойливого роліка і біг-борда…

Ніхто з соіскатєлєй мандата не ліз до тебе обніматься ні з того-ні з сього, як припадочний…

В бюлетені нікого не треба було шукать і викреслювать. Явка була близька до абсолютної, навіть тоді коли її не було пошти зовсім. Бюлетенів ніхто ніколи не підраховував і при цьому зроду не було жодної жалоби.

Ніяких екзит-полів не існувало в природі, а соціологи щитали тільки літри молока та кількість яєць з однієї взрослої корови… Потенційні політтехнологи сиділи в тюрмі за хіщенія соціалістичної власності…

В клубі грала торжественна музика, продавали бочкове пиво, горілку і зефір в шоколаді…

Нам до такої ступєні політичної культури йти ще тисячу років…


Антон Ходза

Програма передач 1+1 на 30 березня.

Ранок з В.Зеленським

Вечірній квартал, найкращі нарізки Зеленського

Танцюють всі, а особливо Зеленський

Кохана, ми вбиваємо Зеленського

Голос країни (Зеленського)

Новини про Зеленського

Розсміши коміка, а потім Зеленського

Рейган (майже про Зеленського)

Погода з В.Зеленським

Світ Зеленського на виворіт

Серіал У неділю рано Зеленський зілля копав

Гостросюжетний фільм “11 друзів Зеленського”

Серіал Величне століття.Зеленський

Шоу Міняю Зеленського

На добраніч діти та Зеленський

Підсумковий випуск новин (вгадайте, про кого)

На будь-який смак, 1+1 вражає різноманіттям.


Юрий Касьянов

Гриценко хочет видеть Садового премьером. А я хочу видеть маленького Иисусика, которого видела жена Садового.

Юрий Касьянов

Демократические рабы обиделись на меня за единого демократа-барина Гриценко, за демократа-барина Садового, его демократическую жену, и ихнего демократического Иисусика.

Демократические рабы обожают своих демократических вождей с не меньшей силой, чем недемократические порохолюбы целуют в попу своего ПАПу. И, тем самым, отправляют в задницу все, даже самые чистые порывы.

Любите кого хотите, но оставайтесь людьми, способными посмеяться и над своими вождями, и над собой.

Liza Bogutskaya 

Вот с чем я точно соглашусь – это с тем, что после 1 тура порошенко введет военное положение и склонится с муженко и турчиновым над картой Украины, давая приказы защитить наши границы. И 8 раз в день будет со всех каналов вещать, как он боронит Украину и что врагу нельзя давать повод нас поработить. Соответственно, что выборы провоцируют оккупантов на наступательные и захватнические действия и следовательно, нам всем надо объединиться, сплотиться и выстроиться в очереди в военкоматах, а не на избирательных участках и не на Майдане.

Валентин Бушанський

“ЗА ПРЕДЕЛАМИ СВОЛОЧИЗМА”, – Om.tv

Це якраз той випадок, коли я можу підписатися під кожним словом аналітиків Om.tv.
Дві тези: перша, вояж Медведчука та Бойка – це тест для Порошенка, Турчинова, Грицака, Луценка. Якщо Бойко та Медведчук не опиняться за ґратами – це вирок згаданим персонам. Це означає, що вони розписуються у своїй промосковській політиці. І друга теза, тільки люди, які остаточно втратили клепку, можуть проголосувати за “корисних ідіотів” Кремля – Тимошенко та Зеленського.
Кажучи про згаданих персонажів – Порошенка, Турчинова, Грицака, Луценка – додам, що вони вже давно і неодноразово засвідчили свою антиукраїнську позицію. Ніщо в їхніх діях не свідчить ані про бажання, ані про готовність відстоювати інтереси України.
Висновок, якого доходять аналітики Om.tv: Україну чекають ще важчі випробування, аніж в 2014-15 роках.

Рома Чернышев 

КОНСПЕКТЫ КРЕМЛЯ

А знаете кто еще сгонял бомжей на акции оппонентов для дискредитации, чтобы потом снимать их на камеры и крутить на ручных СМИ? Путин. На митинги Немцова, Навального, на Болотную.

После сплагиаченых старых путинских билбордов, копирования “ботоферм”, создания откровенно пропагандонских телеканалов, преследования несогласных, превращения спецслужб в штабные предвыборные департаменты называть кого-то “кремлевской агентурой” для власти как-то даже неприлично.

Команда Порошенко уже тупо работает по путинскому конспекту и не парится. Скоро увидим фотку на коне с голым торсом. Хотя, лучше не надо, наверное smile

#атоприснитсяеще


Петро Олещук

Здавалось би, до чого тут Ахметов?

Vyacheslav Chechilo

На то, как работают политтехнологи Порошенко, всегда больно смотреть. Но сейчас особенно. Настолько, что придется поработать за них просто из жалости.
Петр Алексеевич, скажите своим орлам, чтобы прекратили мочить Зеленского. Он не конкурент Вам в первом туре. Ваш конкурент – Тимошенко. А у Зеленского и Тимошенко во многом общий электорат. Люди, которых вы уговорите сейчас не голосовать за Зеленского, не будут за Вас голосовать. С большой долей вероятности они вернутся туда, где уже были, – обратно к Тимошенко. Зеленскому это сильно не повредит, у него достаточный запас голосов. Но Вы, Петр Алексеевич, просто не попадете во второй тур. Никакой Сетки не хватит.
Ну вот как можно так работать? Где Вы их набрали?

Serhii Ivanov

Я б не переоцінював значущість заяв депутата Лещенка в інтерв‘ю російській газеті та й взагалі будь-яких його заяв. Вони не мають жодної ваги, адже депутат Сергій не впливає на жодні процеси та рішення, і нинішній статус десятого збоку радника з питань боротьби з вітряками в штабі кандидата, якого пов‘язують з його запеклим ворогом Коломойським – яскраве тому підтвердження. Як сказав мені один інформований співрозмовник, «Сережу послали нахуй везде, поэтому он готов примкнутьк кому угодно», а ще один його колега-єврооптиміст наполегливо просив мене не ототожнювати його з Лещенком, який пустився берега.

Насправді, зрозуміти Сергія просто. Людина, яка на хвилі Майдану прийшла в політику, але нічого не зробила, оскільки працювала торпедою на замовлення різних впливових осіб, має дуже примарні шанси залишится в ній. Ну хіба що в складі якогось нового політичного утворення разом із Портновим та іншими втікачами, які неодмінно повернуться в країну на черговій хвилі реваншу і з якими у Лещенка дуже теплі стосунки. Повернутися в журналістику він також не може через квартирно-корупційні гівномутки – наче нічого страшного, дрібний злочин, але «осадочек остался». Його позиції в посольстві США після втручання в американські вибори з амбарною книгою Януковича, з якої, між іншим, дивним чином зникли прізвища багатьох друзів Сергія, теж слабшають, і невідомо, які наслідки це втручання матиме.

Отже, вибір у Сергія – м‘яко кажучи, небагатий. Не знаю, чим керувався штаб Зе, коли запускав його всередину – можливо мудрістю «тримай друзів близько, а ворогів – ще ближче», а можливо – проханням пана Льовочкіна, який крім Лещенка інфільтрував до найрейтинговішого кандидата свого перевіреного кадра Данилюка. В будь-якому випадку, відповідь на легендарне запитання Коломойського «где твой пдрс Лещенко?» тепер зрозуміла – він поруч.

Михаил Шнайдер

Швеция одно из самых богатых Государств в Мире. А вот так живут Шведские Народные Избранники:
– Депутаты не имею совершенно никаких Льгот.
– В Швеции понятия “Депутатская Неприкосновенность” попросту не Существует.
– У Парламента есть всего три Автомобиля. Этот транспорт доступен только главе Парламента и Вице-Спикерам для проведения официальных Мероприятий. А депутам выдают проездной на общественный Транспорт.
– Зарплата депутата Парламента Швеции составляет 40 000 крон, что в два раза меньше, чем зарабатывает учитель начальных Классов.
– Шведские Парламентарии не имеют права получать пожизненную Пенсию.
Просто Фантастика. По крайней мере если сравнивать с нашими “Слугами Народа”. В Швеции Депутаты работают на благо народа, а в Украине на благо собственного Кармана. Вот в этом и заключается вся Разница. И разница просто Колоссальная.

Дмитрий Корнейчук

До конца “винницкого ига” осталась неделя.

31 марта идем все дружно “выносить козла”))


Дмитрий Корнейчук

Поки Порошенко без особливого успіху намагається імітувати передвиборчу антиросійськість, одночасно координуючи з Кремлем усі дії з 2014 року та заробляючи на війні «в доле» з росіянами , його улюблений вислів «Остаточне прощавай» Європа вже адресує самому українському президенту. Але найстрашніше – за дії цієї влади найближчим часом будуть розплачуватись пересічні українці. Якщо, звичайно, Порошенко за допомогою тотальних фальсифікацій зможе залишитися при владі.

По-перше, Європа не тільки пересвідчилася, що українська влада наскрізь корупційна, але й починає нарешті вживати відповідних заходів. Зокрема, у Європі та у США відкриті кримінальні справи щодо відмивання коштів Порошенком та його оточенням. А це свідчить, що Порошенко перейшов «межу» навіть у очах західних партнерів, які його довго терпіли заради допомоги Україні у війні з Росією.

По-друге, Європа все частіше розмірковує над тим, щоб закрити кордон із Україною. Та припинити безвізовий режим. Чому? З одного боку, Україна стає загрозою Європі внаслідок епідемій хвороб (зокрема –кору). С іншого – зухвале скасування Конституційним судом за вказівкою Порошенка статті КК щодо незаконного збагачення, яка була ключовою умовою надання безвізового режиму, в черговий раз наочно продемонструвало європейцям, що українська влада не тримає слово. І боротьба з корупцією – це лише імітація. Головне – щоб європейці давали гроші.

До речі, безвізовий режим з ЄС у 2017 році –це не заслуга Порошенко. «Безвіз» отримав український народ як стимул для подальшої євроінтеграції. А Меркель навіть закрила очі на корупційну владу у Києві та на невиконання багатьох умов для отримання «безвізу».

По-третє, ми бачимо, що західні лідери намагаються уникати Порошенка. З ним не зустрічаються Трамп, Макрон, Меркель. А нещодавній «тріумфальний» візит Порошенко до Брюселю та фотографії з Туском/Юнкером – це лише селфі-зустріч без рішень та заяв європейських чиновників.

Більш того, і США, і Європа поставили «на паузу» «Нормандський формат» та вирішення питання Донбасу, оскільки розуміють: не має сенсу домовлятись з Порошенком, який виконує лише команди Путіна. І саме розуміння шаленої корупції в Україні, яку очолює особисто президент, є перепоною для створення міжнародного фонду відновлення Донбасу. США та Європа чудово розуміють: Порошенко банально вкраде усі гроші.

По-четверте, Європа чудово розуміє: Порошенко за п’ять років зробив усе для того, щоб зупини процес реальної євроінтеграції та шлях у НАТО. І європейців не обманути фейковими змінами у Конституцію, які прикривають повну бездіяльність та саботаж. Тому Порошенко бреше українцям, коли розповідає про вступ до ЄС та отримання ПДЧ для вступу у НАТО. З цим президентом ні ЄС, ні НАТО співпрацювати не збирається.

Отже, треба підвести сумні підсумки. Європа за п’ять років втомилася від української влади. Втрачені усі аванси, які Україна отримала після Майдану. Європа не хоче бачити Порошенка знову президентом і це демонструє «ігнором» та кримінальними справами.
Але не Європа буде голосувати 31 березня, а ми – українці. І саме ми повинні розуміти, що другий президентський строк Порошенка, якщо від нагне країну через коліно, це буде продовження нашого шляху від Європи. І європейцям легше буде відгородитися від українців умовною «Стіною», зупинивши «безвіз» та добудувати «Північний потік-2» навколо Україні, аніж намагатися співпрацювати із Порошенко-корупціонером. У результаті ми отримаємо «Здравствуй, немытая Россия!». Але це ж і є головна задача Порошенка від Путіна…


Павел Себастьянович

Посмотрел интервью Дмитрий Гордон с Игорем Коломойским. Понравился момент про Порошенко. Аморальный тип. Если бы сегодня повторно забирали Крым – никто бы в Украине не шелохнулся, не было бы никакого подъёма патриотического, как в 2014-м – всем было бы по фиг. И всё это сделал со страной Порошенко. Порошенко, по словам ИВК, продержался полгода после выборов, а дальше …. пошёл по наклонной.

Тимошенко – ИВК относится к ней сейчас гораздо лучше, чем в 2009. Сейчас она – самостоятельный политик с отличной перспективой.

Аваков – спаситель Харькова, а значит, и Украины.

Медведчук – в Украине это ноль, он токсичен.

Зеленский – проект самого Зеленского. Он задумал всё это давно, ещё на первой серии. Жизнь положить за него я не готов, я точно также болею за Тимошенко, и за Ляшко, и за Гриценко – за всех, кто опередит Порошенко.

Скажите, зачем Порошенко отправил 24 моряка в клетку с тигром? Только чтобы продлить своё президентство? Он должен уйти в небытие в первом туре.

Порошенко для Путина – самый лучший вариант. У Путина и Порошенко хорошие отношения, у них есть связной – Медведчук. У них всё хорошо, им всем нужен затяжной конфликт.

Также сегодня посмотрел интервью Дмитрия Гордона с Арсен Аваков (Arsen Avakov). Узнал много нового про Харьков и Кернеса. Про Крым. Про Иловайск и Дебальцево. Про добробаты. И министр МВД пообещал обеспечить честные выборы. Как пошутил известный телеведущий Андрей Пальчевский – интересы Авакова сегодня совпали с позицией “следовать закону”. Это и хорошо.

Интервью очень интересное, советую посмотреть.

И Коломойский, и Аваков хотят модернизации страны. Оба одинаково оценивают действия на посту президента человека по фамилии Порошенко – не смог, окружение, погрузился в тёплую ванну, всё гребёт под себя.

Ну что ж, надія є.


Yuriy Gavrylechko

Половину френд-ленты сегодня занимают посты с провокационым бигмордами от двойника Юлии Тимошенко…
Примечательно, но провокационные бигборды от кандидата-двойника Юлии Тимошенко появились аккурат после того, как лидер партии «Основа» Сергей Тарута решил снять свою кандидатуру с предвыборной гонки в пользу Юлии Владимировны. Такое совпадение сложно назвать случайным, так как и у нее и у него есть достаточно проработанные планы по урегулированию военного конфликта дипломатическим путем, с привлечением зарубежных партнеров Украины.
«Усиление», которое получает команда Тимошенко от присоединения к ней С.Таруты, как возможного модератора по реализации плана мирного урегулирования на Донбассе, необходимого для получения времени и ресурсов для работы над проблемой возврата Крыма, явно беспокоит её оппонентов.
К нему будут прислушиваться на Востоке и Юго-Востоке. Его поймут и в Донецке и в Луганске. И это даст дополнительные голоса в копилку Юлии Владимровны. Ведь сколько не рисуй рейтингов, в которых она уступает по степени электоральной поддержки нынешнему «гаранту», реальные симпатии украинцев остаются на ее стороне.
Именно поэтому, политические противники Юлии Тимошенко и идут по пути провокаций разного рода, к чему и относятся вышеупомянутые бигборды с призывами к всеобщей мобилизации, якобы от ее имени.

Олександр Доній

– Що буде робити Порошенко, коли не потрапить в другий тур?

– У Порошенка дуже великі шанси потрапити на лаву підсудних. Надзвичайно великі. І це стосується дуже багатьох питань.
Тому він робитиме все, щоб на цю лаву підсудних не потрапити. Через це в Україні колосально зростає небезпека ймовірних фальсифікацій на виборах та навіть силового протистояння. Бо йдеться не про те, хто стане президентом, а про те, чи не постане нинішній президент перед судом.
Відчуття фізичної небезпеки, про яке говорив Янукович, очевидно, було одним із факторів, чому він застосував зброю проти власного народу. Тому у нас дуже великі ризики, пов’язані саме зі страхами Порошенка.

P.S. 1.Це нарешті повна розшифровка моєї чат-конференції, яка відбулася в “Главреді” 14 березня.
2.Текст велетенський,тож наврядчи всі будуть спроможні осилити. Та ті,що подужать, більше зрозуміють мої погляди.
3. Дякую “Главреду” за запрошення на чат-конференцію та за нелегку працю по розшифровці відповідей.
4. Мої відповіді не всім сподобаються. Та я кажу,що думаю. Поки що цього права ніхто в державі не в силі в мене забрати.

Активный чат з Олександр Доній

Рауль Чилачава

Друзья, как и обещал, публикую первый выпуск.

ТОП-5 самых плохих дорог Украины. Эпизод 1.

Самые плохие дороги Украины. Эпизод 1. Направление "Киев-Кривой рог" ( Киев-Черкассы-Смела-Александрия-Петрово-Лозоватка-Кривой Рог)

Опубліковано 2 Лошадиные Силы Пʼятниця, 22 березня 2019 р.


BBC News Ukrainian

Уявіть собі некерований корабель, заввишки з хмарочос, який у шторм несе на скелі. А всередині 1300 людей.

Несло на скелі: як у шторм рятували людей з величезного лайнера

Like Me

😮😮😮

😮😮😮

Опубліковано Like Me Субота, 23 березня 2019 р.

 

 

 

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "BloggoDay 24 March #OtariGabeliyaDay"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий