BloggoDay 25 March   #WladimirKlitschkoDay

На календаре среда 25 марта, а также:

– Международный день памяти жертв рабства и трансатлантической работорговли (International Day of Remembrance of the Victims of Slavery and the Transatlantic Slave Trade)

– Международный день солидарности с сотрудниками, содержащимися под стражей и пропавшими без вести (International Day of Solidarity with Detained and Missing Staff Members)

– День независимости Греции

– День Служби безпеки України

Этот день в истории:

21 год назад — 25 марта 1999 года возвращавшиеся из Кировограда Вячеслав Черновол и его водитель Евгений Павлов на автомобиле «Тойота» на 5 км автотрассы Борисполь — Золотоноша столкнулись с автомобилем КамАЗ, который разворачивался посреди шоссе.

Вячеслав Черновол похоронен на центральной аллее Байкового кладбища в Киеве. Проводить его в последний путь 29 марта 1999 года собралось более 200 тысяч человек со всех уголков Украины. Гроб с телом Вячеслава Черновола несли на руках от Владимирского собора до Байкового кладбища.

 

Хэштег дня: #WladimirKlitschkoDay

44 года назад — 25 марта 1976 года в Семипалатинске (Казахская ССР) родился Владимир Кличко — украинский боксёр-профессионал, выступавший в тяжёлой весовой категории.

Кличко владел титулом чемпиона мира на протяжении 4 382 дней (12 лет), что является лучшим показателем за всю историю тяжёлого дивизиона.

Занимает 15 место в рейтинге лучших боксёров в истории, а также 1 место в списке лучших европейских боксёров всех времен, pound for pound, по версии BoxRec

 

#ЦитатаДня

Владимир Кличко:

“Жизнь подобна американским горкам. Она не бывает ровной – есть взлеты, есть падения”.

Фейсбук-огляд 25 березня:

Посты дня: Oleg Posternak, Mykhailo Tkach, Назар Приходько, Вячеслав Ільченко, Алексей Кучеренко, Алёна Яхно, Юрий Бутусов, Юрий Касьянов, Vova Holobutsky, Миха Чаплыга, Леонид Швец, Олег Федоренко, Oleh Pokalchuk, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Денис Рафальский, Станислав Речинский, Святослав Стеценко, Рауль Чилачава, Дмитрий Корнейчук, Алексей Голобуцкий, Георгий Ключник, Yakovina Ivan, Мгновения прошлого, Живая Земля

Oleg Posternak

В условиях жесткого карантина, у 57% украинцев закончатся деньги на жизнь через четыре недели или меньше, 6,9% имеют сбережения на несколько дней, 6,3% – на полгода или больше.

Об этом сообщает опрос исследовательской компании Градус.

Mykhailo Tkach

Якщо правила однакові для всіх, тоді чому я регулярно бачу на додатку флайтрадар, як чартери і приватні літаки продовжують подорожувати?

На жаль, в мене нема стільки джерел, щоб відслідковувати всіх пасажирів всіх цих літаків.

Тому звертаюся з проханням.

Якщо у вас є можливість дивитись у базі пасажирів приватних літаків, пишіть у приватні повідомлення. А ми на сторінці програми СХЕМИ будемо виключно суспільно-важливу інформацію публікувати.

«Відслідкуємо їх разом».

Ось перший приклад. Сьогодні о 21:35 в аеропорту Бориспіль здійснив посадку чартерний літак з красномовним бортовим номером D-CASH. Літак з пасажирами прилетів зі Швейцарії, аеропорт міста Базель.

Дякую. І Будьте здорові!

#схеми #відслідкуємоїхразом

Назар Приходько

СКОТОБАЗА ЗБУНТУВАЛАСЬ!

За словами медперсоналу Олександрівської лікарні міста Києва, де лікуються “віпи” з т.зв. “куршавельської групи”, ординаторські переобладнують на VIP-палати, бо нардепсько-бізнесова скотобаза НЕ ХОЧЕ селитися по двоє-троє, а вимагає одиночних палат зі всіма “ніштяками”.

Окрім цього, скотобазу обурює, що біля них не знаходиться медперсонал на постійній основі…

А що ви хотіли, бл.дь? Інфекціоністів та вірусологів навіть в університети не набирали останні 5 років – їх ДУЖЕ мало, і вони мають доглядати за ВСІМА пацієнтами, а не тільки за вашими “обраними” жопами. Жрітє, що посіяли.

Вітчизняна медицина на ладан дихає ВСІ роки з часів відновлення Незалежності, тому прошу тих, у кого є фаворит серед всіх Міністрів охорони здоров’я України подумати, перш ніж писати якийсь коментар. Моя дружина – вірусолог в ОХМАТДИТ, так от їх всіх, разом із завідувачкою ТРОЄ на всю лабораторію ОХМАТДИТ (!!!) замість хоча б семи! Це щоб ви розуміли реалії…

Так що ще раз – жрітє. Це ВИ наробили, ви і розхльобуйте. Я розумію, що це не “Шаріте” і не “Рудольфінерхауз”, втім, це одна з найкращих ДЕРЖАВНИХ, СТОЛИЧНИХ лікарень. Скажіть “Дякую, дуже дякую!” за те, що вас там у “шанхай” не поклали, а ще в більш менш палати. В “шанхаї” ви б зрозуміли сповна, яку катастрофічну х.йню ви всі натворили…

Не подобається їм, бл.дь…

Апдейт: стало відомо про ще трьох “віпів” з Обухівського району Київської області, що поступили до Олександрівської лікарні:

 1. Олександр Желтан з Козина. Власник десятків компаній. Був бізнес-партнером одіозного Ігора Кононенка та фігурував у скандалі з відведенням земельної ділянки посеред дорожньої розв’язки у Києві під СТО.
 2. Раїса Манжола – власниця мережі ресторанів “Mastergood”
 3. Софія Поліщук. Ну, вона не те щоб “віп”. Їй 19 років, але проживає вона за тією ж адресою, що і один з власників “Андрушівського маслозаводу”, громадянин РФ Армен Мєлікян.

Назар Приходько

Який же сволочизм… Який же піз.єц…

Перед вами – наказ Департаменту охорони здоров’я КМДА, за яким медпрацівники повинні “особливо” ставитись до “віп-пацієнтів”, зокрема до тих, хто користується Державною охороною…

Для цих “небожителів”, зокрема, мають бути передбачені окремі, ІЗОЛЬОВАНІ палати, не менше 13 кв.м із затемненими вікнами, бл.дь…

Почитайте весь перелік і жахніться! ЖАХНІТЬСЯ від того, як навіть під час СВІТОВОЇ пандемії, наші заригані чиновники ділять людей за класовістю та кастами…

Не вистачає слів і зла… Ну нічого, COVID-19 всіх прирівняє! Йому пох.р на Держохорону і затемнені вікна у просторих ізольованих палатах.

Дякую “Бігус. Інфо” за підтверджувальний документ. Він підтверджує, що Державою у нас продовжують керувати моральні бл.ді!

 

Вячеслав Ільченко

Знову ж таки, неуміння правильно ставити питання.

Ми питаємо:

– як довго буде продовжуватись карантин і зупинка економіки?

А треба питати:

– як був використаний період жорстких обмежень в країні?

Що це бульо, грубо кажучи.

Ми тупо намагались пересидіти небезпеку в льоху на загальнодержавному рівні, чи розробляли план перебудови і перезапуску економіки в нових умовах?

Якщо пересиджували – то карантин буде вічним, адже якщо повернути все таким, як було до того, матимем різкий сплеск хвороби.

А якщо розробляли план – є шанс вижити.

… от тільки стратегування і планування від влади я не бачу. Тільки “освоєння коштів”, продовження приватизації та проштовхування розпродажу землі.

Ну, і масовий експорт засобів персонального захисту, як же без нього. Настав час заробляти веселі долларці, а українців не шкода. Вони – expendables.

Алексей Кучеренко

Отдельные «слуги народа» заговорили про какие-то мифические 200 млрд грн, необходимые для борьбы с вирусом.

Во-первых, они не понимают, о чем говорят. И не понимают масштаб цифр!

Во-вторых, говорить о смете, не видя проекта ( плана мероприятий, расчетов, смет) это или крайний дилетантизм или крайний авантюризм.

В-третьих, в горящих глазах начинает читаться явное желание чем-то поторговать во время беды – масками, тестами, оборудованием и пр.

В-четвёртых, мой совет первому лицу – во время чрезвычайных ситуаций должен быть ОДИН штаб и ОДИН официальный спикер.

Утихомирьте своих говорунов, которые сейчас «керосинят» народ на всех каналах через удаленные средства связи, изнывая от безделья и от осознания чувства собственной влиятельности на события.

Не добивайте государство до конца!

Хотя, уже может быть и поздно об этом говорить.(

Алёна Яхно

Виталик сидит в маске и не трогает лицо!
Виталий — молодец!
Будь, как Виталик!

Юрий Бутусов

“Я врач – работаю в детской поликлинике Подольского района (КНП цпмсд 2). Прочитала Вашу публикацию об отсутствии масок и костюмов у медиков в 8-й больнице. У нас такая же беда и самое печальное – медперсонал молчит! Дали укладку – один респиратор,один защитный костюм на всю амбулаторию, который лежит у заведующей, масок нет вообще! Мы не знаем как работать во время эпидемии, как предоставлять помощь пациентам, если мы за один день приема не только сами можем заразиться, но что еще хуже станем источником передачи болезни! Простите за крик души! Помогите привлечь внимание к проблеме”.

К сожалению, эта общая ситуация в стране. Никаких запасов для обеспечения медиков самым элементарным – масками, костюмами и перчатками не создано. Теперь спрос на все это огромный, государственные деятели говорят, что вопросы решаются, что все хорошо, но на самом деле подавляющему числу врачей даже самые элементарные средства защиты не передаются.

Думаю, что президент как глава Координационного совета по борьбе с коронавирусом, обязан честно признать эту проблему и рассказать как и в какие сроки она будет решена. Иначе чем еще занимается Координационный совет по борьбе с коронавирусом? Больше всего людей вгоняет в панику отсутствие диалога, попытка отвести внимание от ключевых проблем, и вранье. Нельзя успокаивать людей только словами, нужны действия и поступки. В Украине есть производства и масок и респираторов и костюмов биологической защиты, и халатов. Президент как глава Коордсовета обязан показать, что он делает для мобилизации промышленности и для обеспечения работы украинских больниц. Китай вместо вас вашу работу не сделает, Владимир Александрович, у нас много возможностей, от вас как лидера страны зависит грамотное использование ресурсов. Пока до сих пор Владимир Зеленский о проблеме отсутствия тестов и медобеспечения внятно не говорит, а это тема, где каждое решение стоит освещать ежедневно.

Олександр Доній

Влади міняються, а традиції мислення, що “політика КПРС завжди правильна” непорушні для багатьох українців….

Пригадую часи , коли такі як я критикували КПРС, тобто “Комуністичну партію Радянського Союзу”. І скільки знаходилося(тоді, а не зараз) людей, які знаходили аргументи для будь-якого, от буквально для будь-якого рішення КПРС…

За попередньої влади значна частина українців могла виправдати будь-які дії Порошенка. Бо Порошенко “завжди правий”, КПРС не може помилятися.

Зі здивуванням помітив останнім часом ,що серед тих, хто критикував Порошенка та його камарилью за казнокрадство і мародерство, виявилася значна частина людей, яка геть не спроможна сприймати будь-якої критики влади нової. От взагалі. Жодної аргументації не готові сприймати, і жодних прорахунків не готові бачити… Зляться, коли чують неприємну статистику, фактаж чи аналіз.

Тож проблема не у прізвищах владоможців. А у неспроможності мислити самостійно. Коли потрібно, щоб згори була якась КПРС. “КПРС”-це умовність, КПРСом може бути і “антикомуніст” і “антикомуністична” структура. “КПРС”-це те ,що “направляє і спрямовує”тих, хто неспроможний до самостійного мислення.

Тож нагадую, що у моїх “25 сходинок до суспільного щастя” першим пунктом є якраз “Навчись критичного мислення!”

Пані, і панове, вчимося думати самостійно. Вчимося аналізувати і порівнювати. Вчимося читати першоджерела. просто вчимося читати.

Навчись критичного мислення!

Юрий Касьянов

Кабмин продлил чрезвычайную борьбу с вирусом, экономикой и гражданами ещё на месяц. Фактически предписано по-прежнему одно – сидеть и сходить с ума дома. Никаких мер по поддержке бизнеса и населения не предусмотрено. Правительство руководствуется старым проверенным принципом – “запретить и не пущать”. При таком подходе отменять или продлевать карантин через месяц уже будет некому.

Vova Holobutsky

Зелений артист, якщо ти запроваджуєш карантин як в Європі, ти, як в Європі, думаєш про забезпечення життя найбіднішого населення Європи під час карантину. Закрив метро, і сука люди пішки ходять на роботу, не тому що погані і злочинці, тому що жерти немає що і платити комуналку нема чим. Якщо ти закриваєш кордони, ти забеспечуєш повернення всіх громадян України, а потім забезпечуєш їм карантин. Треть країни хуярить в Польщі, а гроші шлють сюди, на які і ти зараз зі всією своєю сім’єю живеш. А тести тільки для багатих і впливових – це показник, що в країні змінилося з вашим приходом – нічого, стабільність.

Миха Чаплыга

ЦППР абсолютно грамотно на пальцах показал, что имеет место быть…

После истерии будет еще тот разбор полетов… Думаю, что многие будут на крючке за исполнение заведомо преступных указаний и за принятия заведомо незаконных решений.

Обмежуючі заходи, запроваджені Урядом та Президентом України в березні 2020 року задля запобігання та протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), які суттєво обмежують конституційні права і свободи людини і громадянина, не можуть запроваджуватися поза межами надзвичайного чи воєнного стану, а тому вони є неконституційними з правової точки зору.

ЦППР нагадує, що відповідно до Конституції України та Закону України «Про правовий режим надзвичайного стану» від 16.03.2000 р., в Україні існують легальні правові механізми для боротьби з пандеміями, що створюють загрозу життю і здоров’ю значних верств населення.

Зокрема, закон передбачає можливість тимчасового введення надзвичайного стану в Україні чи в окремих її місцевостях при виникненні надзвичайних ситуацій природного характеру, що призвели чи можуть призвести до людських та матеріальних втрат, створюють загрозу життю і здоров’ю громадян.

Введення надзвичайного стану передбачає надання відповідним органам державної влади, військовому командуванню та органам місцевого самоврядування повноважень, необхідних для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян, нормального функціонування національної економіки, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, захисту конституційного ладу.

Відповідно до ч. 3 ст. 83, п. 31 ч. 1 ст. 85, п. 21 ч. 1 ст. 106 Конституції України, а також ст. 5 вищезгаданого Закону надзвичайний стан в Україні або в окремих її місцевостях вводиться Указом Президента України, який підлягає затвердженню Верховною Радою України протягом двох днів з моменту звернення Президента України.

З огляду на це закликаємо Главу держави як гаранта додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина, а також Кабінет Міністрів України як вищий орган у системі органів виконавчої влади неухильно додержуватися та діяти строго в межах Конституції України та не вводити додаткових обмежуючих заходів усупереч тим юридичним механізмам, які передбачені Конституцією та законами України, адже відповідно до ст. 64 Конституції України,конституційні права і свободи людини і громадянина можуть бути обмежені лише у випадках, прямо передбачених самою Конституцією України.

Леонид Швец

– Врешь, Covid-19, не возьмешь!

Леонид Швец

Приехавшие из заразубежа.

Олег Федоренко

Панауханеехавшие

Oleh Pokalchuk

Ніщо так не пасує до ранішньої кави, як добра конспірологія

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Україна настільки унікальна країна, що через те, що її елітушка підхопила COVID-19 в Куршевелі, ми за два місяці можемо мати наступне. Якщо шмигалі продовжать карантин і запровадять усюди НС:

— знищимо дрібний та середній бізнес.

— попсуємо посівну аграріям, які перші за кількістю валютної виручки.

— життя заробітчан, які знову ж таки переказують купу валюти в Україну.

— зараз поріжуть видатки на держкіно, УКФ, бо ж десь гроші треба брать. А вимагати борги у Ахметова та Коломойського соромно. Тобто накриється культрозвиток.

— це не рахуючи тих, кого накриє алкоголізм та депресія.

Починаю думати, що це такий спецплан, щоб ніхто не заробив і не вижив, поки Сірожі і Валєри кашляють в Олександрівській лікарні.

Денис Рафальский

 На этой неделе должно состояться внеочередное заседание Верховной Рады.

Как ожидается, депутаты введут на время ситуации с коронавирусом режим видеоголосований, а также проголосуют за законопроект, запрещающий возврат “Приватбанка” его прежним владельцам (то есть влительному бизнесмену Игорю Коломойскому). Чрезвычайное положение, по всей видимости, пока откладывается.

Но события могут пойти и совсем по другому сценарию из-за крайне жесткого противостояния по “антиколомойскому” закону.

Первые звоночки уже поступают. Первоначально планировалось, что заседание Рады будет в четверг. Но поздно вечером во вторник депутаты от “Слуги народа” получили сообщение во внутрифракционном чате, что оно переносится на субботу (и то не факт).

Станислав Речинский

Доносятся слухи о том, что новый министр здравоохранения оказался с неменьшей припиздью, что и новосанжарская героиня. Соответственно, мальчики в шортиках из ОП сейчас ищут нового девианта на эту должность. Что вполне вписывается в общую картину эпидемии в дурдоме. Хотя ведь совершенно очевидно, что рулить всей медицинской дряхлой машинкой сейчас должен представитель военной медицины. Потому что время военное по сути. И военные медики с опытом разворачивания госпиталей в условиях войны у нас есть. И начальники госпиталей, которые работают в военных условиях — тоже есть. Надеюсь, хоть Данилову эта очевидная мысль придет в голову. А то опять назначат кого-нибудь вроде косметолога Богомолец

Святослав Стеценко

З “надзвичайною ситуацією” у нинішнього режиму так само як з “АТО” у попередників. Ті замість стану війни гралися з різними АТО і ООС, ці замість правового режиму надзвичайного стану оголошують якусь надзвичайну ситуацію.

І нинішні, і попередники вживають неконституційних заходів і неконституційних обмежень прав людини на свій власний розсуд.

Так робили і роблять для того, щоб узурпувати повноваження без відповідальності за дії.

Не знаю, як це виглядає на телебаченні, але з нашого місця виглядає як хаос, як безтолкове метушіння людей, які не знають і не можуть.

Чекаю на уведення журналів контролю перевірок виконання заходів протидії розповсюдженню короновірусу замість масового постачання засобів виявлення, захисту і дезінфекції.

Рауль Чилачава

Roshen объявил о начале производства многослойных защитных масок “Наполеон 3М” и шоколадных конфет с антисептическим наполнителем.

Завод “Ленинская кузница” освоил производство противовирусных катеров “Piggson-9”

Дмитрий Корнейчук

Будни карантинусиса

Алексей Голобуцкий

Георгий Ключник

 “Self isolation”.САМОізоляція.
…і тільки кіт радіє,що всі вдома..

Yakovina Ivan

Путин собирается толкнуть коронавирусную речь. Я вот гадаю – нафига? Все равно ему никто не поверит.

Прошли те времена, когда он мог кого-то успокоить. Сейчас только глухое раздражение и издевательские комментарии вызовет.

Мгновения прошлого

Борщ

Борщ

Живая Земля

Живая Земля

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "BloggoDay 25 March   #WladimirKlitschkoDay"


 1. PiligrimK
  25.03.2020
  в 22:28

  Спасибі!

  0

 2. SergStar
  26.03.2020
  в 16:10

  Дальше будет хуже. Школьники, бурсаки, простые работяги за неимением средств к существованию пополнят ряды криминала. А люди будут отстреливаться.
  И Аваков не поможет. Волна преступности накроет всех.
  Действительно, борьба с вирусом окажется разрушительней самого вируса во всех смыслах.

  0

Добавить комментарий