BloggoDay 4 January #ToniKroosDay

На календаре пятница, 4 января, а также:

День Ньютона (Newton Day), который отмечается в честь  дня рождения великого англичанина.

Национальный день спагетти в США (National Spaghetti Day)

“Обратный отсчет”

До Президентских выборов в Украине осталось 86 дней

 

Этот день в истории:

Сегодняшний день весьма показателен, как время влияет на оценки политиков:

76 лет назад — 4 января 1943 года американский журнал «Тайм» назвал Человеком 1942 года Иосифа Сталина

Хэштег дня: #ToniKroosDay

29 лет назад – 4 января 1990 года в Грайфсвальде (ГДР) родился Тони Кроос — немецкий футболист, полузащитник клуба «Реал Мадрид» и национальной сборной Германии. Первый немецкий игрок в истории, ставший четырёхкратным победителем Лиги чемпионов УЕФА (2012/2013, 2015/2016, 2016/2017, 2017/2018). Также чемпион мира по футболу 2014 года.

Помимо этого Тони является первым в истории пятикратным победителем Клубного чемпионата мира (2013, 2014, 2016, 2017, 2018).

 

 

 

В центре внимания

#ОлегСенцов #FreeSentsov

Находится в заложниках у Хуйла 1700 дней

#Надежда Савченко

Герой Украины. Народный депутат Украины. Арестована с подачи Банковой 22 марта 2018 года.

Находится в СИЗО 289 дней

#ГосударственныйТерроризмМордора

24 моряка ВМФ Украины, противоправно захваченные российским ФСБ в нейтральных водах Черного моря, находятся в заложниках у Хуйла 40-е сутки.

Фейсбук-огляд 4 січня

Посты дня: Дмитрий Корнейчук, Liza Bogutskaya, Ольга Решетилова, Mykhailo Tkach, Антон Ходза, Петро Олещук, Юрий Романенко, Vova Holobutsky, Alyona Yakhno, Рауль Чилачава, BBC News Ukrainian, Леонид Швец, Микола Княжицький, Олександр Дубінський

Дмитрий Корнейчук

Порошенко на следующей неделе едет в Луцк.
Вот так выглядит разнарядка от губернатора для создания “радостной толпы”, встречающей барина из Киева.

У кого еще есть сомнения, что Порошенко использует админресурс, чтобы просочиться во второй тур?

Дмитрий Корнейчук

Порошенко призвал кандидатов в президенты к честным выборам.

И это при том, что депутаты от БПП готовят масштабную скупку голосов.

Знаете, это тот же цинизм высшей пробы, как и писать на бордах “Геть від Москви”, подыгрывая во всем Путину с 2014 года.

Дмитрий Корнейчук

Уже несколько дней читаю какой-то бред от наших политиков о том, что закрытием избирательных участков в России власть не позволила миллионам украинцев проголосовать против Порошенко.

Вы знаете, сколько украинцев в России голосовало на президентских выборах 2014 года? По данным ЦИК – 1153 человека.

Какие миллионы?

Liza Bogutskaya

Хочу написати про основні здобутки Революціі Гідності і перемоги президента Порошенка.
Це не пост зради. Це пост скорботи і жалю за тим, що ми досягли за часи після Майдану.
Сцена перемогла людей.
Так.
СЦЕНА ПЕРЕМОГЛА ЛЮДЕЙ!!!
Жодна куля не потрапила до лоба тих, хто обіцяв нам, що НОВА ВЛАДА- це буде дійсно народна влада.
Що маємо?
1. Президент Янукович, який втік до Росії, до сих пір залишається Президентом. Чому? Тому що рішення про позбавлення його звання Президента, за яке голосувала ВР в 15 році, порошенко так і не підписав, як антиконституційне. Суд розглядає цю справу до нині.
2. Комуністична партія, яку було заборонено, виявилась діючою і її очільник Симоненко йде зараз в президенти України. Люстрація не відбудася.
3. Вишки Бойка вже не мають до нього відношення, а Коля виявився “нормальним парнєм”.
4. Розенблат, з’ясувалось, не корупціонер і зрадник, а Насіров- патріот і теж кандидат в президенти.
5. Бойко, Вілкул, Новінський, Мураєв- це українці, а Михайло Саакашвілі- гастролер і чужинець, якого порошенко позбавив громадянства. Доречі, Бойко і Вілкул теж йдуть в президенти.
6. Кращими мерами визнано сепаратиста Кернеса і російського громадянина Труханова. Доречі, вони теж вважають, що кращий президент- це порошенко і всі, хто проти- агенти Кремля.
7. Євген Червоненко, який казав “Пусть горит синим пламенем эта Украина, я найду, где заработать!”, заробляє тепер на каналі Ньзван і на тому ж каналі Анна Герман, яка дихала в рота Януковичу, як Ірина Геращенко спочатку Ющенку, потім Порошенку, зараз розказує, що кращого за Медведчука для України немає.
8. Депутатами і держ діячами, які краще за народ знають, яке життя нам потрібно, виявляються- козак Гаврилюк, Тетяна Чорновол, брат Добкина, Кірш, який спить постійно в сесійній залі. Мосійчук, Лозовий, Барна, Вінник, Гончаренко, Рачкова і багато інших “діячів”, за которих соромно до нестями.
9. Здобутки цієї влади- це тисячи патріотів, які були і є за гратами, чи по яких ведуться “карні” справи.
10. Це цензура на каналах ТБ, які повинні, виявляється на новий рік всі обов’язково транслювати нудотний виступ порошенка. Цензура, яка готує новини по “тємніках”. Цензура, яка жорстко контролює пул тих, кого бажано запрошувати, як експертів, а кого нізащо.
11. Медведчук, якого ненавидів народ України ще з часів Кучми, стає головним переговорником на Мінському процесі, а потім стає власником деяких каналів і лідером партії.
12. Головним здобутком, звичайно, є те, що народ України так і не став суб’єктом державотворення. Чому? Тому що гасла ніколи не стають реаліями.

Чи це була Революція?
Ні. Революція змінює Систему. Змінює парадігму життя. Змінює лад, а не цементує його в нужнику, в який за 27 років серли всі можновладці країни- схематозники і політичні мародери.
Це був олігархічний переворот, результатом якого, окрім того, що я перерахувала, стала втрата Криму, окупація частини Донбасу, 2 млн переселенців, до яких держава поставилась, як до смиття. Здобутком перевороту стали тисячі загиблих українців, мільйони тих, хто виїхав за кордон, шукаючи кращого життя і мільйони тих, хто не може зараз звести кінці з кінцями, пропрацювавши все життя.

Якщо б ще тоді, в 13-14 роках громадянам, що приїжджали на Майдан з усіх куточків України привідкрили хоч трохи віконце побачити майбутнє, вони б розірвали всіх, хто був тоді на сцені. Разом з тим, хто вперся на трахторі на Банковій. І звичайно, разом з Януковичем, та його оточенням, яке зараз наново хоче отримати в спадок те, що ще залишилось від України.

Ольга Решетилова

Давайте я вам покажу, як би зараз мали проходити дискусії виборців у здоровій країні, а не вот ето вот всьо.

Сила Людей, молода прогресивна неолігархічна партія, що вже непогано зарекомендувала себе на місцевих виборах, проводить праймеріз – попереднє партійне голосування за потенційних кандидатів в президенти. Серед претендентів – яскраві місцеві лідери, ну і більш відомий Дмитро Гнап

Подробиці тут https://bit.ly/2VqNX0x

Вони вже об‘їхали майже всю країну, проводячи зустрічі з партійними осередками. Відеозаписи зустрічей можна знайти на сторінці партії. Результати праймеріз будуть відомі 13 січня.

Не знали про це? Ну так, це ж не шоу, не так цікаво. Але це реальний шанс для країни вирватись з порочного олігархічного кола.

Подумайте про це.
В будь-якому разі особисто я голосуватиму за переможця праймеріз Сили людей.

Mykhailo Tkach

– Давай ти перший.
– Ні, ти!
– Я після тебе!
– Ні, я!

Телефонна розмова Порошенка та Вакарчука.

Антон Ходза

До другого туру президентських виборів виходять Каплін та Симоненко – опитування групи “20 bucks”*.

*Телефонне опитування проводилось серед родичів Капліна та Симоненко, вибірка 10 людей.

Антон Ходза

Громада КПУ підтримала перехід до ПЦУ.

Петро Олещук

Що таке політична клоунада.
Це коли ти типу “заборонив” партію і її символіку, а вона спокійно публічно збирається на з’їзд з цією символікою. І висуває свого лідера в президента.
Це дійство – це реальна насмішка над державою та її законами.

espreso.tv: Лідер заборонених комуністів Петро Симоненко зібрався у президенти


Юрий Романенко

Если внимательно посмотреть на антирейтинги кандидатов, то легко заметить, что Кировоградская область выделяется аномальной ненавистью ко всем кандидатам. Просто концентрированный центр зла какой-то.


Юрий Романенко
 

Ну все! Жене Садового Иисус сказал что делать: “Іди і перемагай”. Сдается мне, что за Божье откровение начнется ожесточенная борьба. 6-го еще на одного кандидата Бог перстом покажет. Интересно, кого еще Он осенит? Приятно, что у нас в Украине столько богоизбранных кандидатов. Жаль Мунтян не двинет.

Дружина Садового про прихід маленького Ісуса

Сьогодні на з’їзді партії Самопоміч дружина Садового заявила, що відбувся прихід маленького Ісуса і сказав їй, «що треба йти та перемагати».

Опубліковано ЄвроМайдан – EuroMaydan Четвер, 3 січня 2019 р.

Юрий Романенко

Вот так ложишься спать, а к тебе приходит Иисус и говорит: «Иди в президенты!». А потом: «Иди и возьми Иерусалим»! А потом: «Изгони нечестивых из страны!». И ты уже входишь в раж от таких откровений, как вдруг просыпаешься и тут в твою квартиру заходит здоровый голый мужик и говорит:

– Мне нужна твоя одежда и твой мотоцикл, я тоже иду в президенты.
– А ты мне шо?
– Армію, віру, мову
– І….
– І шоколадку

Юрий Романенко

Психологические травмы и конкретная финансовая боль

Как мы знаем, в ночь с 31 декабря на 1 января многие люди в Украине получили страшную психологическую травму из-за того, что вместо выступления президента Порошенко в 23-55 на оппозиционном телеканале 1+1 проклятого олигарха Коломойского (правда на трех десятках других олигархических телеканалов президента можно было лицезреть вовремя), они увидели это 23-58 после минутного ролика недостойного быть президентом комика, он же подстилка Коломойского, тайный агент Путина, жидомасон и просто редиска Зеленский. Интересно, как в свете этого все эти любители точности и пунктуальности прокомментируют факт, что предприятие Порошенко “Кузня на Рыбальскому” месяцами не расплачивалось з державним підприємством “Науково-дослідний інститут “Квант”.

Про це йдеться у звіті Державної аудиторської служби за 2015-2017 роки, повідомляє проект “Марлін”.

Протягом 2015-2017 років Науково-дослідний інститут “Квант” уклав шість договорів на виконання державного оборонного замовлення з “Кузня на Рибальському” на загальну суму 46,024 мільйона гривень.

Зокрема “Кузня” закупила два комплекти оптико-електронної системи спостереження та розвідки, апаратуру виявлення лазерного випромінювання та комплекс керування бойовим модулем для флоту.

При виконанні угод аудитори зафіксували порушення термінів формування кінцевої ціни та переходу права власності на продукцію, що негативно позначилося на кредиторській заборгованості “Кванту”.

Так, в 2015 році “Квант” для забезпечення замовлення “Кузні” витратив 20,83 млн гривень власних коштів. Товар поставив в грудні 2015 року. Однак, від “Кузні” отримав 7,99 млн гривень. Інші 12 мільйонів були виплачені протягом 2016 року.

Проблема криється в тому, що умовами договорів між НДІ “Квант” та “Кузня на Рибальському” не були визначені терміни розгляду та підписання “Кузнею” акта приймання-передачі товарів, робіт і послуг, що дало можливість довго не підписувати ці акти.

“Отже, за умови, якщо б договорами було визначено момент права переходу власності на передану продукцію з одночасним виникненням зобов’язань за остаточними розрахунками та їх виконанням з боку замовника, то ДП “НДІ “Квант” мав би можливість отримати у 2015 році, окрім авансових платежів, кошти на загальну суму 10,77 млн грн та забезпечити оплату витрат, здійснених у 2015 році на виробництво продукції, тим самим не допустити збільшення кредиторської заборгованості і, відповідно, покращити фінансовий стан та сформувати інформацію про доходи та витрати”, – такого висновку дійшли аудитори.

Наразі НДІ “Квант” має проблеми зі сплатою податків. За даними аналітичного порталу YouControl податковий борг державного підприємства на 1 грудня 2018 року сягнув 4,2 млн грн.

Че та ржу.

Vova Holobutsky 

До дружини Садового приходив маленький Ісус і вимагав перемоги. Це серйозний удар по Томосу, як начальник штабу пропоную негайно нарядити Олешко в маленького Ісусіка і відправити до Марини Порошенко, інакше програємо.

Alyona Yakhno 

У меня очень развито чувство “испанского стыда”, поэтому я не могу до конца досмотреть видео о том, как к супруге Садового пришел “маленький Иисус” и что-то сказал.

Но с Садовым теперь все понятно.

Alyona Yakhno 

Тот неловкий момент, когда все декоммунизироали кроме КПУ


Рауль Чилачава

Жена Садового заявила, что к ней приходил “маленький Иисус”, который призвал “идти и побеждать”

Реакция других штабов:
К Жене Порошенко приходил маленький Мефистофель

К Ляшку приходил инкуб, но они так и не успели поговорить

К Зеленскому прилетал добрый Санта из Женевы

К Киве приходил суккуб, но после клофелина выяснилось, что нет

К Мостовой прилетали Валькирии и просили отпустить Гриценко

К Женщине с косой пыталась прийти Смерть, но решила не рисковать

К Бойко приходили вышки

BBC News Ukrainian

Як коміки в інших країнах йшли в політику, викликали політичні землетруси, ставали президентами і що з цього вийшло – найбільш цікаві історії.

7 коміків, які пішли у велику політику

BBC News Ukrainian

У грудні 1950 року троє молодих шотландських націоналістів приїхали до Лондона, аби забрати до Шотландії національну реліквію – камінь вагою 152 кг, що був важливим елементом коронації британських монархів. Подробиці тієї історії, яка сколихнула країну, стали відомі тільки зараз.

Викрадення Каменя долі: як шотландці ледь не зірвали коронацію Єлизавети II

Леонид Швец

Интересно, правда? Кто-то вые…ал овцу.

Фонд «Деминициативы» совместно с соцслужбой Центра Разумкова, 19-25 декабря 2018 года (опрошено 2017, погрешность 2,3%):

Тимошенко 13,4 (16,1)
Порошенко 10,9 (13,8)
Зеленский 8,1 (8,8)
Бойко 6,9 (8,4)
Гриценко 5,6 (6,8)

Украинский институт социсследований имени Яременко и Центр «Соцмониторинг», 16-22 декабря 2018 года (опрошено 2045, погрешность 2,2%):

Тимошенко 13,4 (18,6)
Зеленский 10,8 (15)
Бойко 8,5 (11,8)
Гриценко 8,1 (11,2)
Порошенко 7,7 (10,7)

Первая цифра – % от всех опрошенных, вторая – среди тех, кто определился и придет голосовать.

Ждем данные от КМИС и Социологического центра “Рейтинг”

Леонид Швец

Беспощадное украинское правосудие: приговорен к вышке Бойко.

Фульмахт Вадим

У кандидата должна быть программа, иначе это клоун.

Вот у настоящих государственников все серьезно: АрМоВир!

Совсем другое дело! Нормальная программа, не то что у некоторых.

Микола Княжицький 

І про Зеленського))). Я з ним не знайомий і ніколи не розмовляв. Я реготав з деяких його жартів і захоплювався ним , а згодом глибоко обурювався іншими жартами. Я думаю, що у другому турі зустрінуться Порошенко, який виявився здатним і фантастично сильним політиком і Тимошенко, яка утримує і найсильнішу партію і політичне лідерство. І саме тому я не розумію атак на Зеленського. Він талановитий і сміливий. Він є представником не європейської, але пострадянської України, яка для мене особисто є чужою, але має багато і симпатиків , і виборців. Разом з тим він є людиною демократичних поглядів. Його участь у виборах просто свідчення нашої демократії, яка не становить жодної загрози. Електорат Зеленського несталий і молодий. Не вірю я у його шанси , не згоден з його поглядами, але бачу, що він не цинічний. І мені дивно, що армії ботів його атакують. А тим більше- канал. Так, канал «побешкетував» і показав привітання Зеленського перед привітанням Порошенка. І слава Богу, що ми живемо в країні, де це можна робити. Між іншим, завдяки Порошенку, який є демократичним політиком. Найстрашніше- не загроза Зеленського, а бажання диктатури у головах багатьох його критиків.

Олександр Дубінський 

Леонид Ильич Порошенко и предвыборное турне

Порошенко начинает свою предвыборную гастроль в лучших традициях «совка». С требования собрать массовку на луцком майдане и залатать дыры в дорогах по маршруту следования кортежа президента. Ну, и конечно, после явления массовке солнцеликого, состоится совещание с ментами и сбушниками о необходимости принудить попов вставать в ПЦУ. Подробнее в моем видео-блоге. А распоряжение о мерах по обеспечению старта избирательной кампании Порошенко читайте здесь: https://www.facebook.com/100024526725201/posts/364824131011808/

Опубліковано Dubinsky.pro Пʼятниця, 4 січня 2019 р.

1 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 51 оценка, среднее: 5,00 из 5 (1 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

Комментарии читателей статьи "BloggoDay 4 January #ToniKroosDay"

  • Оставьте первый комментарий - автор старался

Добавить комментарий