BloggoDay 5 March  #EvaMendesDay

На календаре четверг 5 марта, а также:

– День физической культуры и спорта в Азербайджане

– День Ак калпака в Кыргызстане

 

Этот день в истории:

Непонятно как в дату 5 марта в Википедию затесалась событие, произошедшее днем раньше: 31 год назад — 4 марта 1989 года  на телеканале «Disney Channel» состоялась премьера мультсериала «Чип и Дейл спешат на помощь».

Судя по никнейму коллеги Вжика, среди нас есть фаны этого культового мультика.

 

Хэштег дня: #EvaMendesDay

46 лет назад — 5 марта 1974 года в Майами в семье кубинских иммигрантов родилась Ева Мендес  — американская актриса.

62 года назад — 5 марта 1958 года в Харькове родился Владимир Васильевич Бессонов — советский и украинский футболист и футбольный тренер. Мастер спорта СССР международного класса (1977). Заслуженный мастер спорта СССР (1986). В списках 33 лучших футболистов СССР оказывался 11 раз, из них под № 1 (1978-1982, 1985-1987, 1989) — 9 раз, № 2 (1977) и № 3 (1988).

#ЦитатаДня

Ева Мендес

“Никогда не акцентируйте внимание на своих недостатках ни перед кем, даже перед самим собой”

 

Фейсбук-огляд 5 березня:

Посты дня: Елена Дьяченко, Михаил Клейман, Сергей Гайдай, Mykhailo Tkach, Юлія Тимошенко, Вячеслав Ільченко, Vova Golobutskyi, Миха Чаплыга, Юрий Касьянов, Svetlana Kryukova, Marina Daniluk-Yarmolaeva, Olga Dukhnich,  Oleksiy Nesterenko, Телебачення Торонто, Sergey Naumovich, Vitalii Chepynoga, Сергей Елкин, ЯСМП,  4ch, Real Nature, Yaplakal.com?, Юмор для взрослых

 

Елена Дьяченко

Первое за 30 лет правительство, отправленное в отставку за профнепригодность и несоответствие. Но и первое такое назначенное

Михаил Клейман

Обратил внимание, что порошенковцы больше всех требовали отставки правительства, а при голосовании за отставку не дали за отставку ни одного голоса… Логичность и последовательность, однако

Сергей Гайдай

Mykhailo Tkach

– Доброго дня, ми запрошуємо вас на посаду міністра!

– На який період?

– Я не можу сказати

– Ви ж президент!

– А ви за повернення Приватбанка чи проти?

– До чого тут це?!

– Просто спитав.

Mykhailo Tkach

А чому на посаду міністра освіти президент не розглядає Табачника? Подвійні стандарти?

Юлія Тимошенко

Наживо. Мій брифінг у Верховній Раді.

«Батьківщина» розпочинає роботу з організації референдуму щодо розпродажу землі!

Кадровий балаган, який влаштувала сьогодні влада, не має нічого спільного з налагодженням нормального життя держави. Президент банально намагається перекласти відповідальність за власні помилки та провали на інших. І відволікти увагу від катастрофічного стану справ в усіх сферах життя.

Перше, що мав би зробити новий уряд, – зупинити розгляд закону про розпродаж землі. Економічного блоку немає, аграрного – немає, а закон продовжують розглядати. Це означає, що курс не змінено, що політика розпродажу національних багатств продовжиться.

Чекати, що влада отямиться, більше не можна!

Верховний суд чітко встановив, що сьогодні в Україні є механізм з’ясування народної волі. Проводити референдум можна. І потрібно розпочинати цей процес.

Я закликаю всіх небайдужих українців, опозиційні партії, аграрні асоціації, фермерів долучитися до організації всенародного голосування за законом 91-го року.

Захистимо наше право розпоряджатися власною землею! Захистимо наше майбутнє!

Зробимо міжнародних спекулянтів і їхніх маріонеток разом!

#батьківщинадіє

#захистиземлю

#референдумубути

Вячеслав Ільченко

Дозволю собі трохи доповнити Юлію Тимошенко стосовно правових основ оголошення зараз референдуму за народною ініціативою – і дати строге обгрунтування для численних буквоїдів, які зараз повилазять.

Навіть не треба посилання на рішення трьох інстанцій судів, тому що Закон України “Про всеукраїнський та місцеві референдуми” від 3 липня 1991 року визначає лише процедуральні питання.

Достатньо аналізу Конституції.

Стаття 72 ч. 2 Конституції вказує, що “Всеукраїнський референдум проголошується за народною ініціативою на вимогу не менш як трьох мільйонів громадян України, які мають право голосу, за умови, що підписи щодо призначення референдуму зібрано не менш як у двох третинах областей і не менш як по сто тисяч підписів у кожній області.”

Згідно з Конституцією України Президент України є гарантом додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина. За змістом За змістом пункту 6 частини першої статті 106 Конституції України Президент України не лише призначає референдум щодо змін Конституції України, а й проголошує всеукраїнський референдум за народною ініціативою.

Причому виключне право народу як носія суверенітету і єдиного джерела влади в Україні на здійснення свого волевиявлення через всеукраїнський референдум за народною ініціативою не може бути обмежене Президентом України. Більше того, норми Конституції України є нормами прямої дії (частина третя статті 8), а отже, відсутність детального унормування процедури проведення референдумів (в даному випадку відсутність закона про референдум) не звільняє Президента України від обов’язку його проголошення.

Тобто, якщо Юлія Тимошенко збере 3 млн. підписів, як мінімум по сто тисяч в кожній області, президент буде зобовʼязаний оголосити референдум за народною ініціативою. Процедура його проведення в такому випадку буде визначатись ЦВК – а оскільки останній проведений нею референдум був в 2000 р., то процедуральну частину найвірогідніше візьмуть саме з закона від 3 липня 1991 р. (тут і знадобиться оте рішення судів про те, які саме норми про референдум діють).

Якщо ви думаєте, що цей аналіз написав я, то помиляєтесь. Це коротке викладення рішення Конституційного Суда № N 23-рп/2008 від 15 жовтня 2008 року.

До речі, вивчаючи рішення КСУ можна знайти цікаві речі.

Наприклад, є іще одне цікаве рішення – №№ 6-рп/2008 від 16 квітня 2008 року. Воно досі чинне, можете перевірити. Так от, в ньому стверджується, що на референдумі навіть можна приймати закони і вносити в них правки. Дослівна цитата:

В аспекті конституційних подань положення частини другої статті 72 Конституції України в контексті положень статті 5 Конституції України треба розуміти так, що народ як носій суверенітету і єдине джерело влади в Україні, здійснюючи своє волевиявлення через всеукраїнський референдум за народною ініціативою, може приймати закони України (вносити до них зміни), крім законів, прийняття яких на референдумі не допускається згідно з Конституцією України.

В коментах дам лінки на обидва використаних мною рішення.

Vova Golobutskyi

Vova Golobutskyi

Ловушка від олігарха

Миха Чаплыга

ДЕФОЛТ или ублажение кредиторов?

Имеем:

 1. Дыру в бюджете…
 2. Обещания Президента и Премьера…
 3. Выплаты 5 с половиной ярдов зелени до конца марта…
 4. Выплаты 3 с половиной ярдов зелени до конца июня…
 5. Выплаты 5 с половиной ярда зелени до конца сентября…
 6. Выборы в октябре.

РИЗНЕ:

*Падение пирамиды Маркаровой-Сороса.

*Коронавирус и кризис.

*Феноменальные долги по ЖКХ и Зарплатам.

*Падение промпроизводства.

*Крах Пенсионного Фонда.

*Крах Медицины.

*Крах Образования.

ИМХО ротация НБУ неизбежна… но без суда над Маркаровой и Яковом с Гонтаревой – это не имеет смысла.

Юрий Касьянов

Не убивайтесь, что Зеленский не уволил Авакова. Радуйтесь, что Аваков не уволил Зеленского.

Svetlana Kryukova

Президент Зеленский в эпоху Авакова.

Svetlana Kryukova

Ринат Леонидович Шмыгаль.

Svetlana Kryukova

Сегодня Зе поехал в знаменитые Санжары, встречать карантинных путешественников из Китая. На вертолёте. Гений меча и пиара. Раньше космонавтов встречали, а теперь танцовщиц из карантина. Поехал бы в минздрав разобраться, насколько они у эпидемии готовы. И ко второму этапу медреформы.

Кстати, там Настя из Уханя, девочка с собачкой, с которой президент по скайп разговаривал, просила привет передать. Ее так никто и не забрал.

Marina Daniluk-Yarmolaeva

Лайфхак до наступної заміни уряду:

Треба просто взяти і наклонувати Авакова.

І прізвища очільників не треба вчити. І міністр ефективний)

Olga Dukhnich

Каждый человек без плана будущего интуитивно стремится возвращаться во времена и состояния, когда ему было хорошо.

Думаю для президента Зеленского это был 2012 год.

Сваты идут везде, концерты тоже, с Россией дружим, Евро-2012 пилят крепкие хозяйственники, люди живут вроде норм, русский язык нигде не проблема. Янукович у власти смешной, но шутим осторожно.

Хорошо? Хорошо.

А потом, уже через полтора года начинаются непонятные события, которые волнуют рябь привычной жизни.

Какой- то Майдан, потом война, ссоримся с Россией, непонятный патриотизм, все проходит как- то рядом, но общее ощущение – уже не так хорошо, раздражает многое, как- то «не так»

А спустя еще пять лет этого «не так», запрета сериалов с российскими актерами и прочего ты бац! – и внезапно президент.

Куда тебе хочется? Кем себя окружить? Какая повестка дня успокоит?

А главное- как вернуться в «так»?

Ну, здравствуй, 2012-й, я тебя хорошо помню.

Oleksiy Nesterenko

З Зеленським відбувається абсолютно точно те, що і прогнозувалося. Спочатку метеликів повну кімнату напускали, вони всі на заманухах попалилися, тепер їх згрібли віничком на совочок і в смітничок, а олігархи дали своїх міністрів.

Далі Зеленського будуть поступово ізолювати та зводити до ролі весільного генерала. Бо ігри вже закінчилися: негатив більше переводити ні на кого. Нема ні Богдана, ні Кабміну. Тепер всі, окрім Зеленського, в тіні. А Вова на пательні.

Звісно, разом з Мендель. До кінця

Телебачення Торонто

Знаєте, чому учора був двіж у Верховній Раді? Ймовірно, щоб відвернути нашу увагу від ЦЬОГО

Бетонні проліски від комунальників

Подарунок киянам «до восьмого березня».

Повідомляється, що перед бетонними пролісками планують ще висадити живі квіти – тюльпани і гіацинти, але тільки якщо «це вписуватиметься в загальну композицію».

Фото: Олександр Марущак, Сьогодні

Sergey Naumovich

Назначение Немчинова очень похоже не спецоперацию по унижению власти) Подбирали-подбирали, проверяли-проверяли… Кроме того, необходимо понимать, что данный пост — это скорее не оскорбление Зеленского, а тех 73%, которые голосовали за него.

Sergey Naumovich

Еще раз. Не отпускает тема: человек, который считает, что за Зеленского голосовали только быдло, при президенте Зеленском стал министром Кабинета министров и я прям чувствую, как он уже прикинул, какую премию себе написать. 700% или 900% от оклада, чтобы было не сильно палевно. До этого человек, который создал Партию регионов и был министром при Януковиче-Азарове, на волне анти-азарово-януковичевского Майдана стал президентом и возглавил схемы Януковича-Азарова.

Черт побери! Украина — страна потрясающих возможностей! На планете такого места больше нет! Если во Вселенной еще есть планеты, то там такого тоже быть в принципе не может! Могу поспорить на все, что угодно!

Vitalii Chepynoga

Знаю багато українців, які не сприймають свято 8 березня, не святкують і забороняють з ним вітати.

Але не знаю жодного українця, якого б розстроїв вихідний день в понеділок з цієї нагоди. Незалежно від ґендеру.

Це тому, що в українців національна ідея така – гулять…

Сергей Елкин

ЯСМП, ТК

Хук левой

4ch, ТК

Real Nature, ТКYaplakal.com, ТК

Когда путешествуешь в 2020 году

Юмор для взрослых

2 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 52 оценки, среднее: 5,00 из 5 (2 оценок, среднее: 5,00 из 5) Для того чтобы оценить запись, вы должны быть зарегистрированным пользователем сайта.
Загрузка...

Метки:

2 комментария читателей статьи "BloggoDay 5 March  #EvaMendesDay"


 1. PiligrimK
  06.03.2020
  в 09:16

  smile Спасибі!

  0

 2. Arkadiys
  06.03.2020
  в 13:34

  Зловещая роль Порошенка не только в тотальном
  грабеже всей Украины, но и в тотальном дебилизме
  73,5 % украинцев.
  Даже у умного Пальчевского, который до сих пор
  ищет проблески ума у Зеленского!.

  0

Добавить комментарий